Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Aga @ 2010 02 05, 19:17)
Bent jau Kaune tai panaikino visus valytojus, nebent bendrija pati samdos, tai samdos aplinkai, nukasa takelius, o aikštelių nekasa.

QUOTE(ingauk @ 2010 02 07, 12:43)
tai kad man atrodo visur taip  g.gif

Nu, ne, Klaipėdoj kiekviena bendrija, aišku, turi savo valytojus. Bet tų namų,kurie priklauso ne bendrijoms, o būtų ūkio tarnyboms, šaligatvius kasa būtų ūkio tarnybų valytojai. Bet tik šaligatvius. Visi pravažiavimai skendi giliai po sniegu jei gyventojai nenusikasa patys arba nenusisamdo traktoriaus ir už jo paslaugas nesusimoka.
Atsakyti
nu nepatikėsit. nuo užvakar kabėjo lapas, kad šiandien 2val einam kast kiemų biggrin.gif
ok, 12val kaimynė su tėčiu pradėjo kast, aš susigėdau ir nubėgau į apačią irgi kast. tėtis nuėjo iki močiutės per du kiemus, parsinešė lopetą ir kasė iki pat pusės 4. nusikasėm 2/3 kiemo. laikui bėgant prisijungė dar gal kokie 6 žmonės (atsižvelgiant į tai, kad vien mūsų laiptinėje vairuojančių yra hmm.. nu bent jau mašinų tai tikrai kokios 7-9, o kasančių iš mūsų laiptinės buvo 3 su puse, nes mano brolis padėjo irgi, o jam 8metai bigsmile.gif ), o name laiptinių 6. tai patikėkit... šalia esančiame kieme susirinko pilna žmonių ir operatyviai viską nusikasė, net mašinas išvarė, o pas mus lodoriai grynai name gyvena... žodžiu aš kasiau iki 3, jėgų nebeturėjau, su temperatūra išėjau, bet apie 2,5 val tikrai pakasiau. rezultatas - apkastos mašinos, kurios nevažiuoja arba tos, kurios išvažiuoja, bet vairuotojai neprisijungė prie akcijos. sniego ruožas tarp dviejų vėžių sulig bamperio aukščiu virto žaviu apledijusiu asfaltu, o mane apstaugusi boba kancofkėj išnešė visiems alaus (oooh, kodėl aš jau buvau namie? doh.gif biggrin.gif ). bet jos vyras gerulis - tetis išsiklausinėjo, su kokia mašina ans važinėja, tai paskui sako "Ooo, tai čia tie, kur dukrą mano apstaugė", o aš šalia kasiau sniegą, tai vyras sako toks susigėdęs "Nu ne aš šaukiau..". mano tetis jam ir sako "Žinau žinau, dukra sakė, kad tu geras esi" biggrin.gif biggrin.gif taip ir susipažįstama su kaimynais...
šiaip buvo smagu, tik dabar nejaučiu nieko, rankos dreba ir neklauso, mama šeimos kasėjams pietus net supjaustė, kad problemų nekiltų biggrin.gif dabar galėsiu jau be baimės imt tečio mašiną - bent jau iš kiemo nebus baisu išvažiuot ax.gif
Atsakyti
Bendrijos tai jo, bet nuo vasaros berods pagal įstatymą visi butų ūkiai panaikino valytojų etatus, ir namai liko be valytojų, nebent patys samdos. Tai mes va iškart ir sukūrėm bendriją po to bajerio kai atėmė valytoją doh.gif
Papildyta:
Nu va Almost, šaunuoliai, ir patiems smagiau. Aišku gailą, kad mažai prisirinko, bet vis šis tas, ne vieni kasėt thumbup.gif Iš tikro daug kas neturi kastuvų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 02 07, 17:13)



šiais laikais kastuvas kainuoja 16.50, toks pusiau su bėda. pradėjus kast antrą trečdalį kiemo, jis pradėjo lankstytis ties viduriu, bet nieko - susigadyjo. geresnis kastuvas kainuoja apie 20Lt. žmogus sėdo į mašiną apie pusę 2, nuvažiavo, nusipirko kastuvą, grįžo ir sėkmingai kasė (tarp kitko, į talką išėjo ir jo sūnus gal 22 metų, dukra 16metų ir vėliau žmona prisijungė. kastuvą jie turėjo vieną, vieną tą skaldiklį, faneros gabalą ir virvę, su tais tempė sniegą). žmonės, kai nori prisidėt - visko gali sugalvot. kitam kieme va vaikai su mažais kibirėliais sniegą tempė, bet vis tiek darbas... išsinešė celofaną didelį, sniego privertė į krūvą ir tempę tolyn nuo gatvės. viskas yra padaroma padarymo būdu, reikia tik daryt, o ne dvi mašinas kieme laikant slėptis ir spoksot pro virtuvės lango užuolaidas, atseit manęs nėr namie doh.gif
iš kitos pusės - mums pliusas, kad kito namo liaudis taip greit ir efektyviai nusikasė savo kiemą - mums jį reikia pravažiuot, kad įvažiuot į savo thumbup.gif biggrin.gif ir dar pravažiavimą tokį kreivinį nukasė, kuris jau labiau mūsų kiemui priklauso... mat visas bendrai dviejų namų šitas kiemas yra daugmaž tokios formos, kaip ant skydinės žaibą piešia, tik kad tiesiai, o ne taip įstrižai visaip biggrin.gif
Atsakyti
Nu va šaunu, tikiuos dabar vėl neužsnigs thumbup.gif Aš pas mamą vakar kieme tiesiai važiuodama kelis kartus užsikasiau, išlipau, pakasiau kiek įmanoma, bet jau tiek suplakta, kad net kastuvas nelenda, kapot reik kirviu kokiu.... O parkuot nė neparkavau, pakasiau vietą, brolis atėjo priparkavo.
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 07, 16:19)
...viskas yra padaroma padarymo būdu, reikia tik daryt, o ne dvi mašinas kieme laikant slėptis ir spoksot pro virtuvės lango užuolaidas, atseit manęs nėr namie  doh.gif


Joo.... šitai tai labiausiai turi piktint. Ale visokios sąžinės žmonių bus visada. Nenustebk, jei kitąkart tie, besislepiantys už užuolaidų, pasistatys savo mašinas (gal net sekančioms dviems savaitėms nejudinamai) geriausiai nukastose vietose irnesakyk.gif
Atsakyti
Atogrąža, nereikėjo nei kito karto. Vos tik visi kasantieji išsiskirstė, tai kiemas prisipildė mašinų... du žmonės dar kasė (grįžo iš kažkur ir ne apsimetė, kad 2/3 kiemo vis dar nenukastos, o kasė patys vieni lopetėles išsitraukė), o kiti tik rinkosi daiktus ir žvalgėsi į langus namo... žiauru, tik tiek galiu pasakyt doh.gif nieko, bent jau žinosiu, kad draugas, kai atvažiuos manęs ryte pasiimt į paskaitas, apsaugos savo automobilį, o ant kitų man visiškai dzin (ta prasme tų 'darbojėlių')...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 07 vasario 2010 - 20:20
QUOTE(Almost @ 2010 02 07, 20:19)
.. žiauru, tik tiek galiu pasakyt  doh.gif nieko, bent jau žinosiu, kad draugas, kai atvažiuos manęs ryte pasiimt į paskaitas, apsaugos savo automobilį, o ant kitų man visiškai dzin (ta prasme tų 'darbojėlių')...

Tai ir teisingai, svarbu, patys žinot, kad padarėt viską, ką galėjot, nebus gėda ir kaimynam tiesiai į akis žiūrėt 4u.gif . O kaip kai kurie tuomet jausis, tebus ant jų pavargusios sąžinės...
Atsakyti
Niu labai jau noriu pavasario tourist5.gif vacation1.gif vacation4.gif vienu žodžiu dakase šaltukas ir sniegas g.gif g.gif
Atsakyti
Man jau irgi pabodo, sunku parkuotis, sniego pritrombuota, kai kur slidu doh.gif
Atsakyti
Nu, o man, po to, kai nusikasėm kiemą, žiema visai nebetrukdo biggrin.gif
Galėtų tik dar užbarstyt kokią porą centimetrų sniegelio (ne daugiau!) , kad paslėpt tas purvinas krūvas visur pakelėse, bais jau nykiai ir neestetiškai tas purvas atrodo. smile.gif tai, va, gatvės nuo tie vistiek nutirptų, jos pas mus jau seniai plikos, o visa kita gražiu baltu šviežiu rūbeliu vėl apsivilktų rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 02 08, 21:43)
Nu, o man, po to, kai nusikasėm kiemą, žiema visai nebetrukdo  biggrin.gif
Galėtų tik dar užbarstyt kokią porą centimetrų sniegelio (ne daugiau!) , kad paslėpt tas purvinas krūvas visur pakelėse, bais jau nykiai ir neestetiškai tas purvas atrodo.  smile.gif tai, va, gatvės nuo tie vistiek nutirptų, jos pas mus jau seniai plikos, o visa kita gražiu baltu šviežiu rūbeliu vėl apsivilktų  rolleyes.gif  biggrin.gif


Eee, ne nereikia! schmoll.gif Uztenka ziemos per akis jau... unsure.gif
Atsakyti