Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Nerytė @ 2010 01 14, 19:10)



bet kur kas pigiau, nei automobiliu biggrin.gif ir eidamas sušyli smile.gif va aš visuomeniniu transportu mėnesį laiko galiu važinėt už 17.60 Lt ax.gif bet dėl komfortabilumo tai taip, įsėdi, šilta, nereik grūstis, nereik užuost smarvių visokių, nereik kentėt bobučių biggrin.gif bet pliusas visuomeniniam ir tas - tu niekad nebūsi kaltas arba nekaltas dėl avarijos... o va su savo automobiliu visai kitaip biggrin.gif
o kas dėl kiemų - ale žinokit nusistebėjau, nes prieš kelias dienas mačiau, kad bent jau takelius nukasinėja ir laiptines, kad neužsiverst... visgi kai pagalvoju, tai nu gyvenu labiau pensininkų rajone (bent jau name tai jų apstu). jauni žmonės vis tiek laksto, dirba per dienas, nelabai turi laiko, o va ką tie senoliai veikia? nieko. spokso pro langus... tai galėtų suorganizuot talką, kasybas, ir pabendraut, ir padaryt gerą darbą. laiptines, tarp kitko, valė dar labai gan energingi senukai ax.gif
paskutiniu metu nevairuoju, nes nei matau/turiu reikalo, nei degu noru, nei iš viso išeinu iš namų... bet šiaip labai juokingai dabar man atrodo tie, kurie važinėja su dviem klevo lapais vis dar. kažkodėl pati save pagaunu, kad visad parodau pirštu ir juokiuos "Cha, su dviem šūdlapiais" biggrin.gif bet iš tiesų tai čia yra blogai, nes įstatymą pakeitė, o į reklamą ar pranešimus neinvestavo... krizė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 14, 18:21)
bet kur kas pigiau, nei automobiliu  biggrin.gif ir eidamas sušyli  smile.gif va aš visuomeniniu transportu mėnesį laiko galiu važinėt už 17.60 Lt  ax.gif  bet dėl komfortabilumo tai taip, įsėdi, šilta, nereik grūstis, nereik užuost smarvių visokių, nereik kentėt bobučių  biggrin.gif bet pliusas visuomeniniam ir tas - tu niekad nebūsi kaltas arba nekaltas dėl avarijos... o va su savo automobiliu visai kitaip  biggrin.gif
o kas dėl kiemų - ale žinokit nusistebėjau, nes prieš kelias dienas mačiau, kad bent jau takelius nukasinėja ir laiptines, kad neužsiverst... visgi kai pagalvoju, tai nu gyvenu labiau pensininkų rajone (bent jau name tai jų apstu). jauni žmonės vis tiek laksto, dirba per dienas, nelabai turi laiko, o va ką tie senoliai veikia? nieko. spokso pro langus... tai galėtų suorganizuot talką, kasybas, ir pabendraut, ir padaryt gerą darbą. laiptines, tarp kitko, valė dar labai gan energingi senukai  ax.gif
paskutiniu metu nevairuoju, nes nei matau/turiu reikalo, nei degu noru, nei iš viso išeinu iš namų... bet šiaip labai juokingai dabar man atrodo tie, kurie važinėja su dviem klevo lapais vis dar. kažkodėl pati save pagaunu, kad visad parodau pirštu ir juokiuos "Cha, su dviem šūdlapiais"  biggrin.gif  bet iš tiesų tai čia yra blogai, nes įstatymą pakeitė, o į reklamą ar pranešimus neinvestavo... krizė...  doh.gif

Almost, o man juokingas tavo pasisakymas...
visad gali atrasti pliusu ir minusu jei tik nori, kaip sakant ir is s.. galima isspausti vaska...
apie du lapus irgi... ne visi juk dar suzinojo, o kas kad vaziuoja su dviem, vis geriau nei be ju... baudos negaus ir ispes aplinkinius...

Sekmes, vairuojant ir daugiau supratimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 14, 19:30)


biggrin.gif nu atsiprašau, bet kažkodėl labai sujuokino Jūsų komentaras. supratimo manyje labai daug. ir jei būčiau rašiusi senuoju savo nicku, tai turbūt visi būtų supratę, jog post'ą rašau su humoro gaidele. deja, ne visi tai supranta ir kai kurie kažkodėl labai jautriai į viską reaguoja. atleiskite, jei čia kažkur matėte įžeidimą ar nepakantumą bei tolerancijos nebuvimą biggrin.gif bet nu nereikėtų visko priimti asmeniškai, jei ką.
o sėkmės visad prireiks ;} tik kitą kartą necituokite paklodės - aš puikiai žinau, ką sakau ir į ką atsakote 4u.gif
p.s. pati vis dar vairuoju su šūdlapiu. ir vėlgi - į šį pavadinimą nereiktų žiūrėti ar priimti jo labai asmeniškai, nes jis čia sugalvotas ne mano ir įžeidžiančio nieko neslepia savyje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 14 sausio 2010 - 18:40
QUOTE(Almost @ 2010 01 14, 19:21)
bet kur kas pigiau, nei automobiliu  biggrin.gif ir eidamas sušyli  smile.gif va aš visuomeniniu transportu mėnesį laiko galiu važinėt už 17.60 Lt  ax.gif  bet dėl komfortabilumo tai taip, įsėdi, šilta, nereik grūstis, nereik užuost smarvių visokių, nereik kentėt bobučių  biggrin.gif bet pliusas visuomeniniam ir tas - tu niekad nebūsi kaltas arba nekaltas dėl avarijos... o va su savo automobiliu visai kitaip  biggrin.gif
o kas dėl kiemų - ale žinokit nusistebėjau, nes prieš kelias dienas mačiau, kad bent jau takelius nukasinėja ir laiptines, kad neužsiverst... visgi kai pagalvoju, tai nu gyvenu labiau pensininkų rajone (bent jau name tai jų apstu). jauni žmonės vis tiek laksto, dirba per dienas, nelabai turi laiko, o va ką tie senoliai veikia? nieko. spokso pro langus... tai galėtų suorganizuot talką, kasybas, ir pabendraut, ir padaryt gerą darbą. laiptines, tarp kitko, valė dar labai gan energingi senukai  ax.gif
paskutiniu metu nevairuoju, nes nei matau/turiu reikalo, nei degu noru, nei iš viso išeinu iš namų... bet šiaip labai juokingai dabar man atrodo tie, kurie važinėja su dviem klevo lapais vis dar. kažkodėl pati save pagaunu, kad visad parodau pirštu ir juokiuos "Cha, su dviem šūdlapiais"  biggrin.gif  bet iš tiesų tai čia yra blogai, nes įstatymą pakeitė, o į reklamą ar pranešimus neinvestavo... krizė...  doh.gif

Tau tikrai pigu,o man visuomeninis kainuoja 110it.tai su mašiniuku jau geriau,nors kurui sunaudoju 150lit.bet kamfortas ir ryte galiu ilgiau pasnaust mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 14, 18:38)

jokio asmeniskumo...

gyvenu ne LT ir lapu nesiklijuoju cool.gif

QUOTE(tapse @ 2010 01 14, 18:40)
Tau tikrai pigu,o man visuomeninis kainuoja 110it.tai su mašiniuku jau geriau,nors kurui sunaudoju 150lit.bet kamfortas ir ryte galiu ilgiau pasnaust  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

as irgi pamirsau pasakyti, kad matyt cia moskleiviskas ar studentiskas bilietas, kad tiek kainuoja...
Atsakyti
jergau, ir vėl kiekvienas ras prie ko prikibt mano pasisakyme doh.gif biggrin.gif
aiškinu. tokį ir ne kitokį postą pasakiau todėl, kad Nerytė sakė, kaip va būtų šalta nueit iki autobuso ir panašiai. plėtojau temą toliau, tai pamačiau dabar, kad reikėjo susilaikyt (kaip dažniausiai ir būna SM'e, nes diskutuojantieji geriau ne paklaus, kas turėta omeny ar norėta pasakyti, bet ištrauks iš konteksto vieną ar du žodžius ir pradės vartyt savaip) cool.gif
beje, kad ir kaip pigiai man bekainuotų, su visuomeniniu tiesiog neturiu kur važiuot, tai iš tų 18Lt (papildomas pliusas studentams - didelės nuolaidos) pravažinėju jaučiu mažiau, nei pusę sumos. turiu labai gerą draugą, kuris rūpinasi, kad va žiemos rytais nešalčiau ir kad neprarasčiau vairavimo įgūdžių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 14 sausio 2010 - 18:45
Never mind... palikim tai ramybei be jokiu pykciu... cool.gif

kiekvienas renkasi kaip jam geriau ir patogiau
Atsakyti
Neryte, paskutinis post'as šio nesusipratimo tema: tęsiau temą apie pliusus ir minusus (Jūs, net jei ir to nenorėjote, pradėjote tą temą dėl šalčių ir patogumo mirksiukas.gif ). Taigi tiesiog manau, kad arba kažkas Jums nepatiko mano post'e, arba nesupratote, kodėl jį parašiau būtent tokį 4u.gif
Tikiuosi dabar viskas aišku visiems ax.gif
Atsakyti
Nepyk 4u.gif tikrai taves nieks nenori užgaut ,tiesiog pasvarstymai ,o ka parašei tikrai supratom mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 14, 19:51)



aš tai tikrai neturiu dėl ko pykt, juk čia visuomet nesusipratimų galimybė didesnė, nei realybėje mirksiukas.gif
tiesiog čia šiek tiek OT, bet toks jausmas, kad užtenka pakeisti nicką, ir tuos pačius žodžius iš naujo nicko dalyviai priims visiškai kitaip, nei iš jau pažįstamo smile.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites,nesipykite 4u.gif
Atsakyti
tesiame sarasiuka

laumir 2009.07.29
@mamyciukas@ 2009.04.15
Ingauk 2009.04.20
Freedom 2009.08.28


smile.gif
šiandien tokiu geru keliu važiavau,buvo vien ledas,net blizga biggrin.gif tuščias kelias,tad labai buvo smagu pasipraktikuoti. šiaip man kartais smagu paslidinėt blush2.gif pvz.kur slidesnis kelias sukant greičiau sukti,po to pasimokyti išlyginti mašiną,kai užneša užpakalį,bet tai darau,tik saugioje vietoje ir kai nėra šalia mašinų,o kur yra mašinų,tai aplamai bijau ,jeigu slidu būna biggrin.gif tikiuosi ši mano pirmoji žiema taip ir praeis saugiai.. nors jau nusibodo langus gramdyti,noriu,kad pagaliau mašina atšiltų normaliai,vidus išdžiūtų..viduje yra šiek tiek drėgmės,tad norėčiau padžiovinti,dar ir šiaip apsitvarkyti,o kadangi neturiu garažo,neturiu kur siurbliuoti ir pan. lauke tokiu oru
Atsakyti