Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(senseye @ 2010 02 03, 17:53)
nesipykit mergaites  4u.gif  saunuole jacinta  biggrin.gif  as irgi buciau bachuriuko paprasius kad isvairuotu  biggrin.gif  thumbup.gif

as tokioj situacijoj ir taip pat buciau pasielgusi jei nesu garantuota geriau paprasyti biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
jergau, mergučios, ot tai buvo šiandien kikenimo man prie lango biggrin.gif su tėčiu stovėjom gal 15min prie lango ir žiūrėjom į labai mielą bobą iš mano kiemo biggrin.gif
tai va, istorija tokia buvo. pamenat, kai rašiau ilgą litaniją apie pakvaišusią bobą, kuri kieme mane ir draugą apstaugė dėl parkingo? žodžiu jos vyras turi BMW, o tas, kaip žinia, galu varomas. atvaro vakare statyt mašinos, kokias 5min parkuoja, o tas bemsas skersas eina ir viskas. nu ką, fainuolė išlipo iš mašinos (primenu, kad mūsų kieme dvi vėžios ir sniegas likęs sulig dugnu normalios mašinos, kam pavyksta - tas priparkuoja normaliai mašiną, kam ne, tas palieka į tas vėžias iškištą rūrą ir rizikuoja būt nuneštas, o kas iš viso bijo, tai tiesiog palieka namo šone mašiną) ir pradėjo stumt su kita moteriške. tai jos laimei, kad atbėgo maino kaimynų berniukas su draugu ir padėjo stumt, o tai būtų užsistūmus ji ten biggrin.gif paskui stovėjo ir nurodinėjo, kaip ten tam vyrui statyt mašiną. jis nepastatė palei namą, nes mašina tiesiog ėjo skersai ir viskas bigsmile.gif ji atsistojo kiemo vidury ir šaukt pradėjo, reguliuot kažką, mosikuot rankom. galų gale vyras tiesiog nuvažiavo ir pastatė mašiną prie namo šono.
tėtis viso to veiksmo metu kelis kartus man pasiūlė atsidaryt langą ir pašaukt ką nors panašaus į "Tai kiek man bl** reikės kentėt tavo burzgimus po langais?" arba "Taip tau ir reikia bl**, ir neišvažiuok dabar iš čia, užstrik" biggrin.gif bet aš tiesiog numojau ranka, pasijuokiau ir pasakiau, kad visgi Die baudžia tuos, kurie ne gimę idiotais, o primeta pasaulio (arba kiemo) bambas hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 03 vasario 2010 - 22:15
Jo, dar dadėčiau tai kiek bl... galiu nuodytis išmetamom dujom kol čia ardais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 02 03, 23:06)



bet nu žinok tikrai man net smagu paliko, kai pamačiau, kad būtent jai taip nutiko. tikrai nu būtų kam kitam, tai stovėčiau ir graužčiau lūpą su mintim, kad gal reiktų padėt. o čia toks piktdžiugiškas juokas suėmė biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
ai, ir dar - oras mane keistai veikia (nevairuoju, nes nematau reikalo, maža kas - papildomų bėdų dėl draudimo ir pinigų tikrai nenoriu irnesakyk.gif ). jau antrą vakarą iš eilės tėtį vis erzinu biggrin.gif grįžta namo vakare po darbo ir mano pirmas klausimas jam "Nusipirkai lopetą?" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 03, 20:37)
O kad pas mus kas rimtai imtųsi kiemo rolleyes.gif

na, kol bent kiek ėjo pravažiuot ir pas mus nieks nejudėjo.

Pratęsiu reportažą iš mūsų kiemo. Škia visi ką tiki šsiskirtė. Nukasė visą pravažiavimą, tas vėžes kone iki asfalto (kelio ilgis aplink kiemą koks 100 metrų tikrai, jei ne daugiau. ko gero ir daugiau unsure.gif ) ir išgėrę 2 butelius degtinės (ant 20 galvų) doh.gif lotuliukas.gif Nu nebūt diedai, tikrai nepatikėčiau, kad be butelio būtų sušalę taip lopetom mojuodami. lotuliukas.gif Dabar viidury kiemo (žolyne) dvimetriniai sniego kalnai. Šuniukų ten niekas jau nebeužlips pavedžioti lotuliukas.gif

QUOTE(Almost @ 2010 02 03, 21:39)
jergau, mergučios, ot tai buvo šiandien kikenimo man prie lango

lotuliukas.gif

QUOTE(Aga @ 2010 02 03, 22:06)
Jo, dar dadėčiau tai kiek bl... galiu nuodytis išmetamom dujom kol čia ardais lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Nu jei nebūtų gėda nuo kitų kaimynų, kurie nežino istorijos pradžios, taip ir būčiau padariusi Almost vietoje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 03 vasario 2010 - 23:30

QUOTE(Atogrąža @ 2010 02 03, 23:22)
na, kol bent kiek ėjo pravažiuot ir pas mus nieks nejudėjo.

Tai pas mus dar laaaabai gera situacija kieme tikriausiai mastau.gif Palauksim, kol dar pripustys biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2010 02 03, 21:39)
jergau, mergučios, ot tai buvo šiandien kikenimo man prie lango  biggrin.gif

Aš tikriausiai būčiau neištvėrus ir išėjus a la 'šunies pavedžioti' blush2.gif devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 02 04, 00:22)



ai, nelabai piktybinė esu irnesakyk.gif

QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 04, 09:20)



nu turiu bėdą šitoj situacijoj - šinšilos žiemą nepavedžiosi biggrin.gif
Atsakyti
http://www.15min.lt/...ys-automobiliai

vienos forumietes sunus vairavo ta pilka masina... gerai, kad tik isgasciu ir ibrezinmais nedideliais atsipirko vaikinukas unsure.gif

lenke masina, ta pagreitino greiti, vairutoja sumete ir trenkesi kaktomusa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 02 04, 16:15)
http://www.15min.lt/...ys-automobiliai

vienos forumietes sunus vairavo ta pilka masina... gerai, kad tik isgasciu ir ibrezinmais nedideliais atsipirko vaikinukas unsure.gif

lenke masina, ta pagreitino greiti, vairutoja sumete ir trenkesi kaktomusa doh.gif

Siaubas, mašinos sumaitotos unsure.gif

O pas mus traktorius valo įvažiavimą į kiemą blink.gif blink.gif Fantastika unsure.gif
Atsakyti
pas mus kieme irgi traktorius buvo thumbup.gif tik nelabai galejo ka nuvalgyti (tik pagrindini kelia), nes pilna masinu stovi
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 02 04, 16:22)
pas mus kieme irgi traktorius buvo  thumbup.gif tik nelabai galejo ka nuvalgyti (tik pagrindini kelia), nes pilna masinu stovi

Ir pas mus tas pats vaizdas irnesakyk.gif Bet jau visvien pažangaaaa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 02 03, 21:26)
Na, snigt nustojo. Ne mažiau 20-ies vyrų kieme mojuoja kastuvais. Yra vilties, kad ryt galėsim išvažiuoti, o jei visai pasiseks ir nebesnigs, - net ir grįšti  biggrin.gif

Kaip gerai, kad tokie draugiški gyventojai ir visi kartu nukasė sniegą.
Atsakyti