Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Atogrąža @ 2010 02 03, 16:25)
Dieve, ir vėl visą dieną nuo pat ankstyvo ryto sninga  doh.gif  Nu kiek begalima? Iki langų, ar ką?  doh.gif

pas mus siandien labai grazi diena buvo ir vairavimo salygos gana neblogos,bet jei vel pasnigs tai bus prastai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyciukas@: 03 vasario 2010 - 17:58
Siandien mieste neslidu,ir diena tokia pavasariska thumbup.gif Ryte jau pauksciukai po langais cirskejo smile.gif
Atsakyti
Paukštelius ir aš jau keliskart girdėjau thumbup.gif
va atmojavau vėl kastuvu, gal įveiksim tą kiemą kažkada visi bendrom jėgom hihihi.gif
Atsakyti
Na gal paukšteliai pričiulbes ,greičiau pavasaris ateis,nes jau nusibodo čiuožykla ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(senseye @ 2010 02 03, 17:53)
nesipykit mergaites  4u.gif  saunuole jacinta  biggrin.gif  as irgi buciau bachuriuko paprasius kad isvairuotu  biggrin.gif  thumbup.gif


Mes nesipykstam! mirksiukas.gif
blush2.gif

QUOTE(tapse @ 2010 02 03, 19:39)
Na gal paukšteliai pričiulbes ,greičiau pavasaris ateis,nes jau nusibodo čiuožykla ax.gif  ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
jau geriau kitas tegul isvairuoja kuris tikrai nebijo nei kad pati drebedama ir dar gali isvaziuot is tos baimes doh.gif pati prasiau kad isvairuotu mano masiniuka, nors arti ir nebuvo nei vienos mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 03, 20:00)
jau geriau kitas tegul isvairuoja kuris tikrai nebijo nei kad pati drebedama ir dar gali isvaziuot is tos baimes  doh.gif  pati prasiau kad isvairuotu mano masiniuka, nors arti ir nebuvo nei vienos  mirksiukas.gif  blush2.gif

O aš baimę turiu po to stuktelėjimo (kai slydau kitam į rūrą) verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 03, 21:08)
O aš baimę turiu po to stuktelėjimo (kai slydau kitam į rūrą) verysad.gif  blush2.gif

tai va, o paskui ir bijai net salia pravaziuot doh.gif (cia as apie save) blush2.gif
Atsakyti
Na, snigt nustojo. Ne mažiau 20-ies vyrų kieme mojuoja kastuvais. Yra vilties, kad ryt galėsim išvažiuoti, o jei visai pasiseks ir nebesnigs, - net ir grįšti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 03, 20:15)
tai va, o paskui ir bijai net salia pravaziuot  doh.gif  (cia as apie save)  blush2.gif

Labai tikiuos, kad kai atšils praeis man visos baimės unsure.gif

QUOTE(Atogrąža @ 2010 02 03, 20:26)
Ne mažiau 20-ies vyrų kieme mojuoja kastuvais.

O kad pas mus kas rimtai imtųsi kiemo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 03, 21:37)
Labai tikiuos, kad kai atšils praeis man visos baimės unsure.gif
O kad pas mus kas rimtai imtųsi kiemo rolleyes.gif

nors ir nerimtai, bet nors kiek atskatu sniega, o nesisaipytu dar cool.gif
Atsakyti
Pas mus siandien traktoriukas sniega vale,tai vietomis net iki asfalto nuskuto thumbup.gif Aisku,kur stovejo masinos (o jos praktiskai visur stovejo) tai ten liko pusnys,bet per viduri tai labai gerai nuvale. Mano masiniukas pusmetrinej pusny stovejo,bet nekasiau,isisiubavau gerai ir issokau be vargo ax.gif
Atsakyti