Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 02, 08:23)
drinks_cheers.gif Nuo savęs reikia pradėti o ne laukti kol kas nors ką nors... Tada gal ir norinčių daugiau atsiras smile.gif

teisingai juk reikia kazkam pradeti thumbup.gif
o man siandien gerokai teko pavargti kol isvaziavau is salutinio keliuko kadangi buvo masina teko sustoti praleisti doh.gif ir ka kadangi kelias nevalytas sniego pilna apacioje ledas masina vietoj stovi tai gerai kad vyrukas kase sniega netolimam kiene tai pagelbejo vos ne vos isstume mane thumbup.gif istume ziuriu per veidrodeli is paskos dar viena masina uzstrigo toj pacioj vietoj biggrin.gif tai ir vel tas pats vyrukas pagelbejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 01 31, 21:28)
Nu jo, jau grįžus galvojau gal pakast kiemą, bet paskui galvoju jei diedai nekasa, tai ir aš nekasiu, savo pavažinėjau pirmyn atgal, ryt išvažiuot turėčiau.


aaa...nu jo...gyvienems geriej.... Mūs daugiabučio kieme vietų - kiek tik nori... užvakar va atsikasiau vietą savo automobiliui...vakar vakare joje jau tvarkingai stovėjo kaimynės ford fiesta....Vakar atsikasiau dar vieną - šiandien ten jau kaimyno džipas. To pačio, kur praeidamas paniekinančią repliką man, bekasančiam numetė...Šiandien kai grįšiu - vėl atsikasiu. Statykit kaimynėliai, man nesunku.....svarbiausia - suspėt atkasus atvažiuot iš gatvės ir rast tą vietą dar tuščią...Būna, kad nespėju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kontaktas: 02 vasario 2010 - 11:42
QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 02, 12:41)
aaa...nu jo...gyvienems geriej.... Mūs daugiabučio kieme vietų - kiek tik nori... užvakar va atsikasiau vietą savo automobiliui...vakar vakare joje jau tvarkingai stovėjo kaimynės ford fiesta....Vakar atsikasiau dar vieną - šiandien ten jau kaimyno džipas. To pačio, kur praeidamas paniekinančią repliką man, bekasančiam numetė...Šiandien kai grįšiu - vėl atsikasiu. Statykit kaimynėliai, man nesunku.....svarbiausia - suspėt atkasus atvažiuot iš gatvės ir rast tą vietą dar tuščią...Būna, kad nespėju.

man uzteko kad as laiptus kasciau ir man butu mesta replika, tegul kasas dabar kas tik nori, nekasiu, o masina pastaciau gatvej smile.gif jeigu diedam sunku pasiimti kastuva, o lengva tik metyt slykscias replikas tegul ir klampoja kiek tik nori man dzin cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 02 01, 22:20)
Nu aš visad už talkas, kodėl kažkas kitas turi daryt už mus, patys tingim pajudint subines, o gyvent norim švariai, gražiai, patogiau.

visi tai nori bet niekas nekasa, nors ir pradejau kasti viena bet buvau gerai apmetta zodziais ir daugiau tikrai nekasiu cool.gif

QUOTE(Aga @ 2010 02 02, 09:18)
Nu tai gal pensininkai ir nevairuojantys g.gif Aš manau turi kastis, kas vairuoja, nes takelius ko gero valytoja nukasa praeit. Man dzin kaip reaguos, pas mane irgi vien pensininkai, o vakar kasiau viena ir ką, akmenim neužmėtė.

pas mus net taku nekasa, o apie vaziuojama dali tai tyliu is vis, nors ir vairuoja jauni bet jiems geriau pastumti masina ar pabuskuoti nei kad su kastuvu padirbti bash.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 02, 13:27)
visi tai nori bet niekas nekasa, nors ir pradejau kasti viena bet buvau gerai apmetta zodziais ir daugiau tikrai nekasiu  cool.gif
pas mus net taku nekasa, o apie vaziuojama dali tai tyliu is vis, nors ir vairuoja jauni bet jiems geriau pastumti masina ar pabuskuoti nei kad su kastuvu padirbti  bash.gif

sveikos 4u.gif
o mes vakar su kaimynais vakare po darbo isejom kast kiemo rolleyes.gif visai smagu buvo.. nusikasem ne tik prie garazu, bet ir vaziuojamaja dali nukasem, leda nugramdem smile.gif
pasportavot taip sakant bigsmile.gif
Atsakyti
thumbup.gif as irgi uz talkas
smagu buna, o kartais proga su kaimynais susipazinti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 02 02, 09:52)
o siaip si ziema faina - seniai tokios vairavimo salygos buvo. Kaifas vairuoti.

atmetus visus paniurzgėimus apie neišvažiavimus ir aš tau pritariu drinks_cheers.gif Retas reiškinys visada savotiškai žavi biggrin.gif

QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 02, 11:41)
aaa...nu jo...gyvienems geriej.... Mūs daugiabučio kieme vietų - kiek tik nori... užvakar va atsikasiau vietą savo automobiliui...vakar vakare joje jau tvarkingai stovėjo kaimynės ford fiesta....Vakar atsikasiau dar vieną - šiandien ten jau kaimyno džipas. To pačio, kur praeidamas paniekinančią repliką man, bekasančiam numetė...Šiandien kai grįšiu - vėl atsikasiu. Statykit kaimynėliai, man nesunku.....svarbiausia - suspėt atkasus atvažiuot iš gatvės ir rast tą vietą dar tuščią...Būna, kad nespėju.

Vo, gryn mūsų kiemą aprašei doh.gif Vietų irgi, daug, o tų keturių valandų kasimo rezultatas - visi kurie kasė, toliau sėkmingai stovi sniege iki durų doh.gif MB atkasė ir už mane, tai ir sniege stovim abu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 02 vasario 2010 - 14:51
QUOTE(Bekasė @ 2010 02 02, 10:52)


o siaip si ziema faina - seniai tokios vairavimo salygos buvo. Kaifas vairuoti.


Faina tai faina....kai važiuoji savo malonumui...O kai darbas už 50 km, ir alternatyvos automobiliui nėr, tai jau nebe kaifas...kai per vilnių pervažiuot neužtenka valandos...
Atsakyti
hah.gif o pas mus niekas nekasa, turim dvi vėžias per visą kiemą tiems keturiems ratams ir dzin baranka biggrin.gif kas kur pastato mašiną, ten stovi, bet dažniausiai tie ilgiau gyvenantis jau mūsų name turi savo vietas ir niekas jų neužima. o kas įsigyja dar mašinų, tai stato ten, kur žalia veja bus kada nors irnesakyk.gif
o šiaip tai savaitgalį turbūt nusimato ir mums talka, mat tėtis pasakė, kad eitų kast, bet vienas nekas, o jei aš eisiu, tai kasim biggrin.gif mama naiviai tikisi, kad ateis ir kitų žmonių į kasybas, bet aš jau nebesistebėčiau, jei dviese kastume bigsmile.gif
o šiaip - juokelis toks mažytis. žodžiu kažkoks gyventojas neištvėrė mašinų statymo ypatumų visur (nes kiemuose neina pastatyt, tai stato ir ten, kur pavasarį GAL bus žalia veja) ir paskambino į policiją paskųst, kad va, stato mašinas ant žalios vejos. policininkas jam ir atsakė "Pone, o kaip įrodysite, kad vieta, kurioje stovi automobilis, yra žalia veja?". Tuo skundas pasibaigė biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
siandien grizusi namo radau nukasta kiema blink.gif sniego priverte iki pirmo auksto lango doh.gif per zinias pranesa vel sniega ir pugas doh.gif man jau atsibodo ziema,noriu vasaros...
Atsakyti
As irgi jau noriu pavasario rolleyes.gif nors nera tragedija vazineti tokiom salygom, jau pripratau
Atsakyti
Man po vakarykščio kasimo, šiandien į talką nelemta buvo nueit, nes taip stuburą visą dieną gelia, kad nėr kur dingt doh.gif Bet vyrai mačiau kasė, nors talka už valandos tik turėjo prasidėt ax.gif
Atsakyti