Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 02 01, 16:06)
Is kur tokia isvada? smile.gif Del kurio mano sakinio taip sprendi apie mane? g.gif
Ir deja... manes niekas niekur fyfa jokioj dali nebuvo isvadine! 4u.gif



*****, tada atsiprašau mirksiukas.gif biggrin.gif
ai čia buvo kažkas kažkur... *****, berods toj per klaidą sukurtoj temoj, kad kažkas kažką dėl blogo sakinio taip pavadino biggrin.gif tai labai ne į temą ir juokingai nuskambėjo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 02 01, 12:51)
Man siandien ryte vel teko vaziuoti iki "Nefridos" klinikos, tai paskui juokiausi darbe, sakau norejau kada nors i musu aikstele nuvaziuoti, kai sniego daug, "pasidraskyti" pabandyti masina, o sio ryto nebereikia! irnesakyk.gif Per 5minutes, kol laukiau 3 masinas prie mano akiu stume, pas viena benzinas baigesi vidury kelio! doh.gif Kad is ten isvaziuoti, reikejo per toki vos vos tarpeli vaziuoti, o man visa masina meto, vienas ledas po sniegu, tai as pabuvau nagla! cool.gif Islipau is masinos, priejau prie to bachuriuko, kuriam benzas baigesi ir sakau, kaip man siulai isvaziuoti? Jis man rodo i ta siaura tarpeli, as jam paduotu raktus ir sakau, buk mielas pats man ir isvairuok, jei per tave dabar cia uzstrigau! cool.gif  blush2.gif Tai isvare masina! biggrin.gif Cia tokia is idomesniu situaciju... ax.gif
O siaip visa tai kaip bandziau privaziuoti iki klinikos, net nepasakosiu, galiu apibudinti tik dviem zodziais - be komentaru! Ziauru, jei net dzipas smigo sniege! doh.gif Pas mane reiskia dar tankas, ne masiniukas yra. hihihi.gif Nes vaziavau kiauriai, gaza gerai uzspaudus, kaip per kokias lenktynes, tik spek vaira sukioti ant ledo! doh.gif  lotuliukas.gif O ka daugiau daryti is tos baimes neuzstrigti... rolleyes.gif

Aš irgi taip pat tokioj situacijoi pasielgčiau,tegu pats ir pravažiuoja šalia savo mašinos,mano apibrozdins -nepyksiu ,na jis jai savo apibrozdins,nebus ant ko pykt tik ant saves mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 01, 19:23)
*****, tada atsiprašau  mirksiukas.gif  biggrin.gif


4u.gif

QUOTE(tapse @ 2010 02 01, 19:39)
Aš irgi taip pat tokioj situacijoi pasielgčiau,tegu pats ir pravažiuoja šalia savo mašinos,mano apibrozdins -nepyksiu ,na jis jai savo apibrozdins,nebus ant ko pykt tik ant saves mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Nu tai va, labai teisingai pasakei! 4u.gif
Atsakyti
Nu va pravėrtę kastuvas, parvariau, pakasiau kiemą, įeinu į laiptinę, o ten skelbimas, kad ryt 10 ir 19 val kieme talkos sniego kasimo.
Bet kaip atrodžiau tai nugriūtumėt, išlipo fyfa, baltais kailinukais, aukštakulniais, kastuvą iš bagažinės ir kast kiemą hihihi.gif
Papildyta:
O kas dėl kiemų valymo - kiemai pačių reikalas, patiems reikia kasti ir valyt. Apei kokį valymą gali būti kalba, jei gatvėms jau baigės pinigais skirti visiems metams....
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 02 01, 20:43)
Nu va pravėrtę kastuvas, parvariau, pakasiau kiemą, įeinu į laiptinę, o ten skelbimas, kad ryt 10 ir 19 val kieme talkos sniego kasimo.
Bet kaip atrodžiau tai nugriūtumėt, išlipo fyfa, baltais kailinukais, aukštakulniais, kastuvą iš bagažinės ir kast kiemą hihihi.gif
Papildyta:
O kas dėl kiemų valymo - kiemai pačių reikalas, patiems reikia kasti ir valyt. Apei kokį valymą gali būti kalba, jei gatvėms jau baigės pinigais skirti visiems metams....


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 02 01, 11:51)
...Nes vaziavau kiauriai, gaza gerai uzspaudus, kaip per kokias lenktynes, tik spek vaira sukioti ant ledo! doh.gif 

lotuliukas.gif

O mūsų butų valdyba, kadangi jau į kiemą nebeįvažiuoja nei šiukšlių konteinerių pakeist niekas (jaučiat mirksiukas.gif ), sumąstė spręst valymo klausimą, rengs susirinkimą trečiadienį (iki jo dar dagyvent reikia). Aišku, ką pasakys: ,,mes atvarysim traktorių pravalymui, jūs sumokėsit kokią nerealią sumą už komunalinius mokesčius". Tai šiandien kokia 10 vyrų kasė kiemą thumbup.gif Iš pradžių išėjo vienas, prisijungė antras, trečias, .... Gražu žiūrėt buvo smile.gif . Tai va, nukasė kokį penktadalį kiemo. Žinant, kad jis pas mus nemažos mašinų aikštelės dydžio, tai yra laaabai didelis plotas. Sakė, rytoj, kas dar. Tai įkvepia viltį nors kažkaip iš vėžių išsukt ir prisiparkuot biggrin.gif
Atsakyti
Nu aš visad už talkas, kodėl kažkas kitas turi daryt už mus, patys tingim pajudint subines, o gyvent norim švariai, gražiai, patogiau. Tegul dažniau organizuoja, mielu noriu pakasiu nors kažkiek, kiek bobiškos jėgos leis ir senus kaulus pramankštinsiu, ir nebus bėdos su mašiniuku.
Atsakyti
jūs nepatikėsit. aš turiu ekstrasenso galių blink.gif biggrin.gif biggrin.gif šiandien per vietinės reikšmės žinias rodė reportažą apie kiemų situaciją. meras kviesis administratorius kažkokius ant kilimėlio, nes per tokią būklę kiemų nei spec.tarnybų automobiliai negali greitai reaguoti į iškvietimus doh.gif
VALIO, GALBŪT TURĖSIM ŠVARIUS KIEMUS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (ne.) biggrin.gif
Papildyta:
ir dar - aš tikrai kasčiau kiemą, nors ir tiek tevažinėju, bet tai vis tiek tenka kartais. bet kad žinot, mano name (ir lygiagrečiai su tuo - kiemo teritorijose) gyvena beveik vieni pensininkai... tai kažin kaip čia būtų su kasėjais, jei išeičiau kast viena pati biggrin.gif jaučiu žiūrėtų pro langus kaip į lopę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 01, 21:28)
biggrin.gif jaučiu žiūrėtų pro langus kaip į lopę  doh.gif

Arba į lopetą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu tai gal pensininkai ir nevairuojantys g.gif Aš manau turi kastis, kas vairuoja, nes takelius ko gero valytoja nukasa praeit. Man dzin kaip reaguos, pas mane irgi vien pensininkai, o vakar kasiau viena ir ką, akmenim neužmėtė.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 02 02, 08:18)
, o vakar kasiau viena ir ką

drinks_cheers.gif Nuo savęs reikia pradėti o ne laukti kol kas nors ką nors... Tada gal ir norinčių daugiau atsiras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 02 01, 21:43)
O kas dėl kiemų valymo - kiemai pačių reikalas, patiems reikia kasti ir valyt.

tai cia siais metais savivaldybe prieme toki sprendima. Anksciau uz kiemo vaziamosios dalies prieziura buvo atsakingi kiemsargiai.
Pirma savo teisiu turejimo ziema buvau pasiekusi, kad musu kiema isvale, o tai be patirties sunku budavo.
Nors ir siemet pas tevus maciau kabejo skelbimas is seniunijos, kad ta ir ta diena prasome patraukti masinas is kiemo, bus valomas sniegas

P.s. As kaip ir ~Jacinta~ viena karta esu prasusi pagalbos isvaryti masina. As vaziavau pirma ir buksavau. Is paskos vaziavo taksi. Kai pamaciau, kad as ilgai cia zaisiu, priejau prie jo ir paprasiau kad man masina isvarytu. Po to dar ir kelis patarimus gavau.

o siaip si ziema faina - seniai tokios vairavimo salygos buvo. Kaifas vairuoti.
Atsakyti