Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Man siandien ryte vel teko vaziuoti iki "Nefridos" klinikos, tai paskui juokiausi darbe, sakau norejau kada nors i musu aikstele nuvaziuoti, kai sniego daug, "pasidraskyti" pabandyti masina, o sio ryto nebereikia! irnesakyk.gif Per 5minutes, kol laukiau 3 masinas prie mano akiu stume, pas viena benzinas baigesi vidury kelio! doh.gif Kad is ten isvaziuoti, reikejo per toki vos vos tarpeli vaziuoti, o man visa masina meto, vienas ledas po sniegu, tai as pabuvau nagla! cool.gif Islipau is masinos, priejau prie to bachuriuko, kuriam benzas baigesi ir sakau, kaip man siulai isvaziuoti? Jis man rodo i ta siaura tarpeli, as jam paduotu raktus ir sakau, buk mielas pats man ir isvairuok, jei per tave dabar cia uzstrigau! cool.gif blush2.gif Tai isvare masina! biggrin.gif Cia tokia is idomesniu situaciju... ax.gif
O siaip visa tai kaip bandziau privaziuoti iki klinikos, net nepasakosiu, galiu apibudinti tik dviem zodziais - be komentaru! Ziauru, jei net dzipas smigo sniege! doh.gif Pas mane reiskia dar tankas, ne masiniukas yra. hihihi.gif Nes vaziavau kiauriai, gaza gerai uzspaudus, kaip per kokias lenktynes, tik spek vaira sukioti ant ledo! doh.gif lotuliukas.gif O ka daugiau daryti is tos baimes neuzstrigti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 01, 11:41)
aš tai iš viso stebiuosi, kaip per kokias žinias neparodo avarijų kiemuose  blink.gif nejaugi niekam tikrai neįdomi situacija daugiabučių kiemuose?  g.gif čia daugmaž "Skęstančiųjų gelbėjimas - pačių skęstančiųjų reikalas"  biggrin.gif


O kam tas butu idomu, kaip apibraizo kokia masina? Juk visiems idomios tik "ispudingos" avarijos, su sumaitotais automobiliais doh.gif
As po keliu dienu nevairavimo radau masina su smarkiai ibreztu sonu verysad.gif Bet paskaiciavau, kad nepasimoka i draudima kreiptis, nes francize 300 lt.

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 02 01, 11:51)
Islipau is masinos, priejau prie to bachuriuko, kuriam benzas baigesi ir sakau, kaip man siulai isvaziuoti? Jis man rodo i ta siaura tarpeli, as jam paduotu raktus ir sakau, buk mielas pats man ir isvairuok, jei per tave dabar cia uzstrigau! cool.gif  blush2.gif Tai isvare masina! biggrin.gif


O jei jis butu bevarydamas Jusu masina ja apibraizes? Manot prisiimtu atsakomybe?
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 01, 11:58)
O jei jis butu bevarydamas Jusu masina ja apibraizes? Manot prisiimtu atsakomybe?


Koks skirtumas? Pas mane ne nuliova masina! Del to nesuku galvos. smile.gif Be to, manau turi tikrai daugiau patirties nei as (gerai, ne taip issireiskiau, jei jums nuo to geriau, ne bachuriukas, o vyras).
Ir siaip - sia tema galima diskusija be galo! Pirma, kas butu jeigu butu? O galima jusu paklausti, kas butu, jei dabar zeme su saule susidurtu? Kuri butu kalta?
Ir antras dalykas, zinai, jei as bijau, kad galiu kita masina sugadinti (ne savo) as is vis uz vairo nesedu, tai cia jau butu pacio zmogaus sazines reikalas!
Is vis nematau prasmes toliau diskutuoti - su tais - kas butu, jeigu butu! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 01 vasario 2010 - 12:09
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 01, 12:58)



štai kam reikalingas kasko cool.gif
ir šiaip - man įdomios tikrai ne vien tos žiaurios avarijos. man įdomios apskritai situacijos kituose kiemuose biggrin.gif tikrai netikiu, nors užmuškit mane, kad nevyksta avarijų tokių įdomių. tam, kad žmogui būtų įdomu, nereikia kažko įspūdingo. va pas mus per Reidą kai parodė tokių juokingų įvykių (ačiū Die ne avarijų), kai nuo kalno slystančią mašiną bėga laikyt policininkas ir šiaip vyras biggrin.gif smagu žiūrėt buvo

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 02 01, 13:07)



išvadą vieną padarom - Tu fyfa biggrin.gif biggrin.gif (*****, man kažkodėl užstrigo, kad kažkur kažkas taip išvadino jau... ar tik ne šitos temos kažkurioj daly? g.gif ) biggrin.gif biggrin.gif jei ne, tai sorry 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 01, 13:24)
išvadą vieną padarom - Tu fyfa  biggrin.gif  biggrin.gif (*****, man kažkodėl užstrigo, kad kažkur kažkas taip išvadino jau... ar tik ne šitos temos kažkurioj daly?  g.gifbiggrin.gif  biggrin.gif jei ne, tai sorry  4u.gif

o tai ka, tai ne zmogus tada jau g.gif

klausykit, jauciu man reikia i servisiuka koki vaziuot ar ka g.gif labai sunkiai pradejo jungtis pirmas begis, dar kai is vietos, na stovint pajudet, nieko, normaliai, tik is antro i pirma perjungt reikia, sakes tada doh.gif , su visa jega reikia jungti, kas gali man cia buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 01, 13:47)
o tai ka, tai ne zmogus tada jau  g.gif



neištraukit vieno žodžio iš viso sakinio, kaip ką tik tai padarėt, ir klausimų jokių nekils mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 01, 12:47)
labai sunkiai pradejo jungtis pirmas begis

man kartais atbulinis tik iš kokio trečio karto įsijungia g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 02 01, 12:47)
klausykit, jauciu man reikia i servisiuka koki vaziuot ar ka  g.gif  labai sunkiai pradejo jungtis pirmas begis, dar kai is vietos, na stovint pajudet, nieko, normaliai, tik is antro i pirma perjungt reikia, sakes tada  doh.gif , su visa jega reikia jungti, kas gali man cia buti  g.gif

Na bandysiu paaiškinti, nes suprantu, bet nelabai moku apibūdinti. Ten kur jungiasi bėgiai, yra išpjauti tokie grioveliai, na kad pirmą įkištum į pirmą, antrą į antrą ir t.t. Ir tie grioveliai yra dveji, t.y. dviem sluoksniais. Ir kai vienas jų pasislenka, tuomet sunku pataikyti į tuos griovelius. Turėjo pažįstamas Honda Accord, tai bent du kartus per metus veždavo, kad tuos griovelius atstatytų į vietą.
Čia aš labai buitiškai pabandžiau paaiškinti, bet gal supratai? (gal kas tiksliau apibūdins?)
Pas mane kartais taip irgi būna, bet dažniausiai jungiant pirmą pavarą, ji tiesiog nesijungia, tada jungi antrą ir tada vėl pirmą ir viskas gerai būna. O važiuojant kai reik žemint pavaras, dar nebuvo užstrigę, tik iš laisvo jungiant.
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 01, 12:24)
išvadą vieną padarom - Tu fyfa  biggrin.gif  biggrin.gif (*****, man kažkodėl užstrigo, kad kažkur kažkas taip išvadino jau... ar tik ne šitos temos kažkurioj daly?  g.gifbiggrin.gif  biggrin.gif jei ne, tai sorry  4u.gif


Is kur tokia isvada? smile.gif Del kurio mano sakinio taip sprendi apie mane? g.gif
Ir deja... manes niekas niekur fyfa jokioj dali nebuvo isvadine! 4u.gif

QUOTE(ingauk @ 2010 02 01, 12:47)
klausykit, jauciu man reikia i servisiuka koki vaziuot ar ka  g.gif  labai sunkiai pradejo jungtis pirmas begis, dar kai is vietos, na stovint pajudet, nieko, normaliai, tik is antro i pirma perjungt reikia, sakes tada  doh.gif , su visa jega reikia jungti, kas gali man cia buti  g.gif


Pas mane irgi kartais sunkiai persijungia, ypac stabdant pavarom, bet kazkaip nekreipiu demesio i tai, nes siaip paprastai is vietoj pajudet - isijungia gerai! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 02 01, 12:07)
Koks skirtumas? Pas mane ne nuliova masina! Del to nesuku galvos. smile.gif Be to, manau turi tikrai daugiau patirties nei as (gerai, ne taip issireiskiau, jei jums nuo to geriau, ne bachuriukas, o vyras).
Ir siaip - sia tema galima diskusija be galo! Pirma, kas butu jeigu butu? O galima jusu paklausti, kas butu, jei dabar zeme su saule susidurtu? Kuri butu kalta?
Ir antras dalykas, zinai, jei as bijau, kad galiu kita masina sugadinti (ne savo) as is vis uz vairo nesedu, tai cia jau butu pacio zmogaus sazines reikalas!
Is vis nematau prasmes toliau diskutuoti - su tais - kas butu, jeigu butu! doh.gif


Ir is kur tiek agresijos blink.gif Tai buvo paprastas pasvarstymas, o atgal gavau visa litanija (tarp kitko nelabai i tema biggrin.gif ).

Man kazkada buvo trecia pavara sustreikavus, turejau vos ne per jega ja jungt. Jau vos i servisa nenuvariau, laimei apsiziurejau, kad kilimelis susibruko po pedalu ir sankaba issimindavo ne iki galo. Ot butu pasijuoke graziai is manes servise lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 01 vasario 2010 - 15:50
QUOTE(ingauk @ 2010 02 01, 12:47)


klausykit, jauciu man reikia i servisiuka koki vaziuot ar ka  g.gif  labai sunkiai pradejo jungtis pirmas begis, dar kai is vietos, na stovint pajudet, nieko, normaliai, tik is antro i pirma perjungt reikia, sakes tada  doh.gif , su visa jega reikia jungti, kas gali man cia buti  g.gif

Man buvo, kad atbulinis nesijungė. Tiksliau vyrui jungės, o man jėgų pritrūkdavo įjungti blush2.gif Bet kaip pikkolo rašė, kažką ten pareguliuot užteko. Kaina tokio remonto-20lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 01, 15:49)
Ir is kur tiek agresijos blink.gif  Tai buvo paprastas pasvarstymas, o atgal gavau visa litanija (tarp kitko nelabai i tema biggrin.gif ).


Pacituok nors viena agresyvu mano sakini? doh.gif O kokio atsakymo tikejaisi - nieko nebutu - tokio butu uzteke? g.gif
Ir siaip, man labiau "ne i tema", tie - kas butu, jeigu butu. smile.gif
Atsakyti