Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

na beliks su slidem tik ciuozti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 30, 21:04)
... o mano kiemas tai iš viso... vėžios matosi dviejų ratų ir per vidurį tiesus sniego kauburys, nulygintas žavingai saugomų mašinų bamperių  bigsmile.gif

Pas mane lygiai taip. Bet pats smagumas prasideda tada, kai iš tų vėžių reik į parkavimosi vietą išsukt doh.gif Atbuliniu mano priekiniai varomi to jau nebepadaro, tai parkuojuos priekiu ir tai vos vos doh.gif Užtai išvažinėju, kaip dievas duoda: tei išsilinguoju šiaip taip, tai MB atkasa, tai bomžai pastumia... doh.gif

QUOTE(Nerytė @ 2010 01 31, 12:41)
kad labai daug sniego pavazineju pirmyn atgal, kad ryte galeciau lengviau isvaziuoti ax.gif

Nu jei tik daug gal ir veiksminga šitai, bet, kai kova vyksta už kiekvieną pirmyn pajudėtą iš vietos pusmetrį, atgal grįžti, reikštų - vėl užklimpti ten, iš kur ką tik iššsilingavau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 31 sausio 2010 - 19:08
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 31, 19:07)
Nu jei tik daug gal ir veiksminga šitai, bet, kai kova vyksta už kiekvieną pirmyn pajudėtą iš vietos pusmetrį, atgal grįžti, reikštų - vėl užklimpti ten, iš kur ką tik iššsilingavau  schmoll.gif

atgal grizti jau lengviau, nes kazkiek sniegas jau isvazinetas... o pagalvok kaip tada reiktu isvaziuoti jei dar per nakti siek tiek pasnigtu doh.gif
Atsakyti
kastuvai, mergučios, kas-tu-vai tam ir sugalvoti, kad jais naudotis mirksiukas.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau kastuvą, nupjovė kotą nes netilpo į bagažinę, daba ramu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 01 31, 20:04)
Nusipirkau kastuvą, nupjovė kotą nes netilpo į bagažinę, daba ramu thumbup.gif

sveikinu su naudingu pirkiniu biggrin.gif
Atsakyti
Nu jo, jau grįžus galvojau gal pakast kiemą, bet paskui galvoju jei diedai nekasa, tai ir aš nekasiu, savo pavažinėjau pirmyn atgal, ryt išvažiuot turėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 31, 19:24)
atgal grizti jau lengviau, nes kazkiek sniegas jau isvazinetas...

o pagalvok kaip tada reiktu isvaziuoti jei dar per nakti siek tiek pasnigtu doh.gif

Grįžti tai jo. Bet tik iki tos vietos, kur buvau įklimpusi lotuliukas.gif , o pirmyn gi, ir vėl niekaip, nes grynas ledas po sniegu visur, taip tik duobę pagilinčiau schmoll.gif

Kiekvieną rytą apie tai galvoju lotuliukas.gif , bet kai per naktį daugiau pašąla ir bišk tas išvažinėtas sniegas ant ledo susitovi, pristingsta, buna geriau bišk, nei tada, kai po darbo visų išmaltas... Išvažiuoju dažniausiai be pagalbos.
QUOTE(Almost @ 2010 01 31, 19:36)
kastuvai, mergučios, kas-tu-vai tam ir sugalvoti, kad jais naudotis  mirksiukas.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif

Va, kur gryna tiesa lotuliukas.gif .

QUOTE(Aga @ 2010 01 31, 20:28)
Nu jo, jau grįžus galvojau gal pakast kiemą, bet paskui galvoju jei diedai nekasa, tai ir aš nekasiu, savo pavažinėjau pirmyn atgal, ryt išvažiuot turėčiau.

Iš to, kad dar eina pirmyn atgal pavažinėt neįklimpus kelis kart taip, kad nebeina net atidaryt durų, sprendžiu kad pas jus dar nėr tokios padėties, kaip mūsų kieme biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 31 sausio 2010 - 23:53
aš galiu dar pajuokint jus. vakar grįžom pas mane iš po filmo. nu vėžios, viskas normaliai, mašina pravažiuoja. draugas sustojo kiemo vidury, ten, kur vėžios, ir nu tam, kad nelydės manęs, nes iš priekio žmogus langą valosi - važiuos tuoj. atsidarau duris, keliu koją ir ji man nesileidžia žemiau. pasižiūriu - oho, esu pusny bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif išlipau ir taip g.gif kažin kelios mašinos važiavo, kad vėžios pasidarė... nu jau tikrai sniego buvo PILNA biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jeigu dar pustytų, tai nežinau, rytoj žmonės mašinas arba išsinešt turėtų, arba keltis 2val anksčiau (VISI, KAS TURI MAŠINAS ŠITAM KIEME PASTATYTAS) ir kastis išvažiavimą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 01, 00:00)
aš galiu dar pajuokint jus. vakar grįžom pas mane iš po filmo. nu vėžios, viskas normaliai, mašina pravažiuoja. draugas sustojo kiemo vidury, ten, kur vėžios, ir nu tam, kad nelydės manęs, nes iš priekio žmogus langą valosi - važiuos tuoj. atsidarau duris, keliu koją ir ji man nesileidžia žemiau. pasižiūriu - oho, esu pusny  bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif išlipau ir taip  g.gif kažin kelios mašinos važiavo, kad vėžios pasidarė... nu jau tikrai sniego buvo PILNA  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif jeigu dar pustytų, tai nežinau, rytoj žmonės mašinas arba išsinešt turėtų, arba keltis 2val anksčiau (VISI, KAS TURI MAŠINAS ŠITAM KIEME PASTATYTAS) ir kastis išvažiavimą  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif Vo, čia jau vaizdelis nupieštas panašus į mano kiemą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 31, 12:21)
Sveika  mirksiukas.gif
kaip vairuoti sekasi tokiom oro salygom?

na sunkiai gaunasi,bet po truputi,ypac sunku is kiemo isbristi,masinu daug pristatyta,sniego daug o dar taip siaura-kosmaras smile.gif
Atsakyti
aš tai iš viso stebiuosi, kaip per kokias žinias neparodo avarijų kiemuose blink.gif nejaugi niekam tikrai neįdomi situacija daugiabučių kiemuose? g.gif čia daugmaž "Skęstančiųjų gelbėjimas - pačių skęstančiųjų reikalas" biggrin.gif
Atsakyti