Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Pas mus irgi ziauru, kai kur keliai nuvalyti ir isvazineti, bet kai kur! doh.gif Si vakara sensacija - musu rajonas nesenai nuvale biski, o tai jau neimanoma buvo! blink.gif doh.gif
Atsakyti
ačiū Die šiandien man nevairadienis buvo. nu ką, Šventojoj keliai nevalyti, siaubas. tik barstyta vietom. iš Šventosios į Palangą plentas irgi vietom pavalytas, vietom net nebarstytas. apie Palangos kelius nekalbu (kaip ir apie Klaipėdos kiemų kelius). pasukom Palangos plente link Karklės doh.gif biggrin.gif biggrin.gif nu važiuot aišku buvo labai smagu, kelias nei valytas, nei barstytas. vos tik prasidėjo Klaipėda (ties Žuvėdros stovykla), kelias buvo nuvalytas biggrin.gif biggrin.gif nu smagu. ir gerai pavalytas (vos ne plikai nugramdytas) iki pagrindinio kelio biggrin.gif nu smagiai gyvenam. o mano kiemas tai iš viso... vėžios matosi dviejų ratų ir per vidurį tiesus sniego kauburys, nulygintas žavingai saugomų mašinų bamperių bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mane kieme tai važiuoja ir dugną braukia žiauriai doh.gif apie Kauno gatves irgi tyliu...
Atsakyti
Visur, visur ziemuze nagus ir dantis parode biggrin.gif
Atsakyti
vaje ir vel ryte tas pats,vel pripustyta mastau.gif beje,noreciau prisijungti ir as mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(senseye @ 2010 01 31, 05:32)
vaje ir vel ryte tas pats,vel pripustyta  mastau.gif  beje,noreciau prisijungti ir as  mirksiukas.gif

Sveika mirksiukas.gif
kaip vairuoti sekasi tokiom oro salygom?
Atsakyti
Aš tai varau pirkt kastuvo, nu maža kas ir nebus kur dėtis užstrigus kada doh.gif Nors išmokė užvakar, kad ne gazą spaust, o sankabą atleidinėt ir įmint, taip įsiūbuojant mašiną po biški, ir tikrai, su gazu dar labiau klimsti, o linguojant po biški išvažinėji.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 01 31, 12:34)
Aš tai varau pirkt kastuvo, nu maža kas ir nebus kur dėtis užstrigus kada doh.gif Nors išmokė užvakar, kad ne gazą spaust, o sankabą atleidinėt ir įmint, taip įsiūbuojant mašiną po biški, ir tikrai, su gazu dar labiau klimsti, o linguojant po biški išvažinėji.

tai taip, linguojant greiciau isvaziuoti.. bet as dar prie parkuojantis kai matau, kad labai daug sniego pavazineju pirmyn atgal, kad ryte galeciau lengviau isvaziuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 01 31, 13:34)
Aš tai varau pirkt kastuvo, nu maža kas ir nebus kur dėtis užstrigus kada doh.gif


mano draugas pasakė tą patį, kad reik vežiotis kastuvą bagažinėj. Tokia mintis jam kilo po to, kai plente vidury kelio privažiavo pusnį doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 31, 12:41)
tai taip, linguojant greiciau isvaziuoti.. bet as dar prie parkuojantis kai matau, kad labai daug sniego pavazineju pirmyn atgal, kad ryte galeciau lengviau isvaziuoti ax.gif


As irgi statant masina visada truputi pirmyn-atgal pravazineju! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 31, 13:59)
As irgi statant masina visada truputi pirmyn-atgal pravazineju! cool.gif

reiks ko gero ir man taip pradet daryt, nes niekada kai pastatau nevazineju blush2.gif
Atsakyti
Šiandien jau pasidarė tokia situacija, kad kieme jau pradėjo ,,įkristi" mašinos. Naktį pripustė, tai šiandien kieme,, labai linksma". Neįsivaizduoju, kas bus toliau, jei tiek snigs, tikriausiai reiks su slidėm važiuoti lotuliukas.gif
Atsakyti