Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 27, 23:07)



tai kad jam daugiau streso jaučiu buvo, kai parnešiau į namus, nei mašinoj... nes dar iš pradžių lakstė po narvelį viską uostinėdamas. vadinasi vairuoju gerai, jei mažas gyvis nesėdėjo savo dėžutėj pasislėpęs ir nedrebėjo bigsmile.gif ax.gif biggrin.gif
o šiaip tai pastebėjau, kad paskutiniu metu nelabai aš veržiuos vairuot. atvairavau turbūt tą didelį norą. dabar tik noriu, jei reik į Šventąją varyt wub.gif biggrin.gif biggrin.gif (kaip kitaip..) ir jeigu man ko nors reikia. o šiaip tai mėgaujuos draugo vairavimu... unsure.gif
p.s. ir ne dėl oro sąlygų, o dėl tingėjimo. aptingau paskutiniu metu. bet va kitą savaitę semestras naujas prasidės, tai teks vėl netingėt doh.gif
o šiaip dar į temą - kaip mane nervina, kad draugo puge pypukas yra ne vairą spaudžiant, o šone, ant lempų svirtelės man rodos (nepamenu tiksliai, bet kairėj tai tikrai) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 27, 22:02)
p.s. taip ir tenka varinėt, kai liubov per atstumą   bigsmile.gif  ax.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif

tai gal kalnas atvaziuos pas muchameda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 27, 23:16)



oj, tai ne ne, ne taip supratot mirksiukas.gif biggrin.gif kad aš rašau karts nuo karto, kad varau į Šventąją, į Palangą. tai todėl, kad manasis iš Šventosios, o aš iš Klaipėdos. bet šiaip dažniausiai (didžioji dalis tokių atvejų) būna, kad jis pas mane atvaro arba mes pas jį su jo mašina ir jis mane parveža... biggrin.gif
o aš pati važiuoju tik su mamos arba tėčio malone mašiną gavusi arba kai reikia kažko (kaip pvz. dabar šinšilą parsivežt reikėjo), kad draugui papildomų išlaidų nebūtų važinėjant pirmyn atgal. nes mūsiškis pugas dyzelis yra, tai pigiau gaunasi.
kažką čia dar norėjau pasakyt apie važiavimą, bet pamiršau... nuovargis ir liga daro savo doh.gif unsure.gif
papasakokit, kaip jums vairuojasi?
aaaai, prisiminiau. su mūsų (nu man patogiau sakyt tėčio biggrin.gif , nes mūsų man jau labiau draugo ir mano, nei mūsų šeimos rolleyes.gif ) mašina tėtis dar bijo duot važiuot ramiai, kol neturiu 2metų stažo (naivuolis, dar mėnuo iki metų liko biggrin.gif ), nes draudimo nėra. ir jo nėra todėl, kad formint ir mane draudimui kainuotų du su puse karto brangiau, nei jam vienam thumbup.gif super, mėgstu tokius pakeitimus tiesiog. žaviuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 27, 22:21)
oj, tai ne ne, ne taip supratot  mirksiukas.gif  biggrin.gif

thumbup.gif tada viskas tvarkoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 27, 22:21)
... nuovargis ir liga daro savo  doh.gif  unsure.gif

te, kad greičiau sveiktum biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 27, 23:41)
te, kad greičiau sveiktum  biggrin.gif  4u.gif


ačiū ačiū group.gif taip ir būna, kai tetis darbe sėdi ir neduoda vaikams mašinos. Jiems tada tenka pėsčiomis eiti iki kino teatro unsure.gif biggrin.gif biggrin.gif nors tokį atstumą važiuot gėda būtų... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 27, 22:52)
ačiū ačiū  group.gif taip ir būna, kai tetis darbe sėdi ir neduoda vaikams mašinos. Jiems tada tenka pėsčiomis eiti iki kino teatro  unsure.gif  biggrin.gif  biggrin.gif nors tokį atstumą važiuot gėda būtų...  blush2.gif

Aš tai jau važiuoju ir tokius, kuriuos gėda topsecret.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 27, 23:01)
Aš tai jau važiuoju ir tokius, kuriuos gėda topsecret.gif  blush2.gif


Atimtu masina, butumem kaip be ranku! doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 27, 22:35)
o gal benzina isipylei neaisku...

nu kad, ne, puse bako jau pravazinejau mirksiukas.gif g.gif

QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 27, 22:42)
Nu, jei benzinas geras, gal vis tik verta akumą parsinešt bent sušildymui namo nakčiai. O paskui galima dar prieš užvedant pabandyt pasukt rektelį tik truputį, į 1-ą, rods, padėtį (tai leidžia jau pratekėt el. srovei) ir lėtai paminkyt sankabos pedalą, pramankštint, pajunginėt pavaras. O tada jau užvedinėt. Pas mane dizelis, tai tie triukai nepadės (yr kiti) , o benzimui,  sako, veikia  mirksiukas.gif


aciu, pabandysiu sitaip mirksiukas.gif
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 28, 01:09)
Atimtu masina, butumem kaip be ranku! doh.gif  biggrin.gif
taip ir jauciuosi doh.gif

labas rytas

pas mus pusto doh.gif cool.gif
Atsakyti
Na ka, rytinis pasivazinejimas su adrenalinu buvo! biggrin.gif
Pries darba dar turejau uzvezti sunena i poliklinika, tai vienoj vietoj buvo tiek sniego, kad pradejau kastis vietoj! doh.gif O as dar i toki "tupika" ivaziavusi, galvojau man chana bus, nes ir taip masina uzstrigo, o cia dar reikes issisukineti, tai gerai, kad viena mergina (nemoku nupasakot aiksteles, kad isivaizduotumet) norejo statyti masina, bet pasitrauke is kitos puses atgal, tai as siaip ne taip per ta tarpa isvaziavau, ot butu man tada! doh.gif Paskui prie sviesofotro nustojau antros juostosj (vidurinej), reikia pajudet is vietos - mane i visas puses meto! doh.gif Pas mane akys buvo tokios blink.gif , galvoju maza to, kad su savo masina kam nors ikalsiu, bet dar ir kiti nukentes! doh.gif Bet palengva neskubant atsistate ji. karsta.gif
O toliau keliais tokie puse velnio buvo, nesiskundziu! schmoll.gif Tos aprasytos vietos buvo, jei ka klaipedietem, salia Nefridos prie buvusio "univermago" Marios ir tas sviesoforas prie Rimi parduotves (kur Tomas Filips yra).
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 28, 01:09)
Atimtu masina, butumem kaip be ranku! doh.gif  biggrin.gif


niaaa, normaliai būtų. vis dar moku naudotis visuomeniniu ir kojytėm biggrin.gif tik paskui labai greit susergu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o šiaip džiaugiuos, kad šiandien nereiks važiuot. nes jau tokie žavūs orai net pro langą žiūrint... wub.gif biggrin.gif biggrin.gif

Jacinta - bet šaunuolė, kad visur gerai išsisukai 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi pusto unsure.gif dziaugiuosi, kad nereikia niekur vaziuoti (sergu unsure.gif ) tai galiu siltuos namuos sedeti apsikabinus puodeli arbatos ir pro langa ziureti i sukuriais sokanti sniega wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 28 sausio 2010 - 11:12