Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

sveikos vairuotojos.
mano pirma ziema uz vairo, tai kartais dar ryte atsikelus ziuriu pro langa ir sirdis dauzosi kaip cia reiks vaziuoti, bet nieko... as tai bijau greicio,vaziuoju letai na nevirsiuju greicio tai tikrai rolleyes.gif na bet stengiuosi, nes kazkaip sunku buvo nugaleti baime, man atrodydavo kad kur ivaziuosiu, ar ne pravaziuosiu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita0711 @ 2010 01 14, 12:47)
sveikos vairuotojos.
mano pirma ziema uz vairo, tai kartais dar ryte atsikelus ziuriu pro langa ir sirdis dauzosi kaip cia reiks vaziuoti, bet nieko... as tai bijau greicio,vaziuoju letai na nevirsiuju greicio tai tikrai rolleyes.gif na bet stengiuosi, nes kazkaip sunku buvo nugaleti baime, man atrodydavo kad kur ivaziuosiu, ar ne pravaziuosiu.... doh.gif

sekmes 4u.gif , mano pirma ziema irgi buvo su baimem, bet gerai, kad nebuvo tiek sniego ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita0711 @ 2010 01 14, 14:47)
sveikos vairuotojos.
mano pirma ziema uz vairo, tai kartais dar ryte atsikelus ziuriu pro langa ir sirdis dauzosi kaip cia reiks vaziuoti, bet nieko... as tai bijau greicio,vaziuoju letai na nevirsiuju greicio tai tikrai rolleyes.gif na bet stengiuosi, nes kazkaip sunku buvo nugaleti baime, man atrodydavo kad kur ivaziuosiu, ar ne pravaziuosiu.... doh.gif

manau taip daugumai buvo smile.gif man kazkaip nebaisu ziema vairuoti,tik nervisa kai kiemuose buna daug sniego ir jis buna susales doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 14, 12:56)
manau taip daugumai buvo smile.gif man kazkaip nebaisu ziema vairuoti,tik nervisa kai kiemuose buna daug sniego ir jis buna susales doh.gif

o mane nervina kai kiemuose daug nenuvalyto sniego, neimanoma ivaziuoti, o jei iklimsti, tai ratai sukasi ir vos isvaziuoji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 14, 13:59)
o mane nervina kai kiemuose daug nenuvalyto sniego, neimanoma ivaziuoti, o jei iklimsti, tai ratai sukasi ir vos isvaziuoji  doh.gif


pritariu,ir dar kai kiemas uzkistas masinomis ypac musu tai isvis baisu,kad i kokia neisimurint blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pauling: 14 sausio 2010 - 13:03
QUOTE(Pauling @ 2010 01 14, 15:02)
pritariu,ir dar kai kiemas uzkistas masinomis ypac musu tai isvis baisu,kad i kokia neisimurint  blink.gif

pas mus per sniego gausa masinos pastatyti normaliai neimanoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 14, 12:59)
o mane nervina kai kiemuose daug nenuvalyto sniego, neimanoma ivaziuoti, o jei iklimsti, tai ratai sukasi ir vos isvaziuoji  doh.gif

Tai čiumpat kastuvą ar sniego valytuvą ir nusikasat kiemą kartu su kaimynais biggrin.gif Kai gyvenau bute tai samdydavom kiemsargį, kuris nukasdavo ir kiemą kiek tai buvo įmanoma per mašinas. Kviesdavo jis ir į talką, bet nelabai kas eidavo. Bet švaraus, nukasto kiemo visi norėjo.
Atsakyti
QUOTE(Pauling @ 2010 01 14, 13:02)
pritariu,ir dar kai kiemas uzkistas masinomis ypac musu tai isvis baisu,kad i kokia neisimurint  blink.gif

turbut kaip ir daugumoje kiemu

QUOTE(pikkolo @ 2010 01 14, 13:22)
Tai čiumpat kastuvą ar sniego valytuvą ir nusikasat kiemą kartu su kaimynais biggrin.gif Kai gyvenau bute tai samdydavom kiemsargį, kuris nukasdavo ir kiemą kiek tai buvo įmanoma per mašinas. Kviesdavo jis ir į talką, bet nelabai kas eidavo. Bet švaraus, nukasto kiemo visi norėjo.

as paimciau ir nukasciau, bet juk vienas lauke ne karys, visiems ir taip gerai, puse masinu uzsnigtu taip ir stovi, sodinnikai neisvaziuoja niekur tokiais orais cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 14 sausio 2010 - 13:29
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 14, 15:29)
turbut kaip ir daugumoje kiemu
as paimciau ir nukasciau, bet juk vienas lauke ne karys, visiems ir taip gerai, puse masinu uzsnigtu taip ir stovi, sodinnikai neisvaziuoja niekur tokiais orais  cool.gif

vat butent,visi nori svaraus kiemo,bet niekas nenori jo kasti doh.gif
Atsakyti
tesiame sarasiuka

laumir 2009.07.29
@mamyciukas@ 2009.04.15
Ingauk 2009.04.20


QUOTE(pikkolo @ 2010 01 14, 14:22)
Tai čiumpat kastuvą ar sniego valytuvą ir nusikasat kiemą kartu su kaimynais biggrin.gif Kai gyvenau bute tai samdydavom kiemsargį, kuris nukasdavo ir kiemą kiek tai buvo įmanoma per mašinas. Kviesdavo jis ir į talką, bet nelabai kas eidavo. Bet švaraus, nukasto kiemo visi norėjo.

su mielu eiciau ir padeciau, bet pas mus tokio nera cool.gif o vienai su vaiku tai tiek ir nukasciau, o padejeju tikrai garantuoju 100 % nebutu unsure.gif cool.gif

aciu uz naujus namus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 14 sausio 2010 - 13:40
Aš tai i kiema net nelendu ,palieku gatveje ryte užsivedi ir pirmyn :ax:laukiu greičiau žiema baigtusi nes kol pryšyla auto tai biškuti šalta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapse: 14 sausio 2010 - 18:07
QUOTE(tapse @ 2010 01 14, 18:05)
Aš tai i kiema net nelendu ,palieku gatveje ryte užsivedi ir pirmyn  :ax:laukiu greičiau žiema baigtusi nes kol pryšyla auto tai biškuti šalta  g.gif

salta, bet pagalvok kaip butu salta iki stoteles nueiti, lauki visuomeninio transporto ir po to nuo stovetes iki darbo ar parduotuves pedini...

as siandien turguj buvau tai taip susalau kojas, dziaugiausi, kad masina turiu (tiksliau teises, nes kazkada man ju nereikejo, ot kvailai masciau smile.gif ) isedau, siluma ant maxo, pora minuciu ir jau silta wub.gif
Atsakyti