Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

O as rytoj per puga planuoju maltis po miesta ir siokius tokius reikaliukus susitvarkyti doh.gif na,gal dar nebus jos iki pietu... ax.gif
Atsakyti
Na pirmiausia turbut užpuls Klaipeda ,tai apie pietus bus ir Vilniui g.gif g.gif
Atsakyti
Klaipėdoje jau pusto rolleyes.gif Bet tragedijos nėra. Šalčio liko tik -15, vėjas, žinoma, klaipėdietiškas, bet ne pats baisiausias. Sniego, aišku, jei taip iki rytojaus snigs, bus daug. Taigi, važiuosime atsargiau 4u.gif
Atsakyti
pikta esu kaip seskas sad.gif neuzsikure mano masiniukas, nors per tuos salcius ir kuresi gerai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 27, 21:10)
pikta esu kaip seskas sad.gif neuzsikure mano masiniukas, nors per tuos salcius ir kuresi gerai sad.gif

dyzeliukas? Gal akumas paslopo bišk?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 27, 22:12)
dyzeliukas? Gal akumas paslopo bišk?.. unsure.gif

nea, benzinas unsure.gif nezinau net ka reiks daryt, nes aplinkui nieko nepazystu kas galetu man padet schmoll.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 27, 21:12)
dyzeliukas? Gal akumas paslopo bišk?.. unsure.gif

o gal benzina isipylei neaisku...
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 27, 21:21)
nea, benzinas  unsure.gif  nezinau net ka reiks daryt, nes aplinkui nieko nepazystu kas galetu man padet  schmoll.gif  cool.gif

Nu, jei benzinas geras, gal vis tik verta akumą parsinešt bent sušildymui namo nakčiai. O paskui galima dar prieš užvedant pabandyt pasukt rektelį tik truputį, į 1-ą, rods, padėtį (tai leidžia jau pratekėt el. srovei) ir lėtai paminkyt sankabos pedalą, pramankštint, pajunginėt pavaras. O tada jau užvedinėt. Pas mane dizelis, tai tie triukai nepadės (yr kiti) , o benzimui, sako, veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 27 sausio 2010 - 21:47
Atogrąža, parašei apie dyzelį, tai prisiminiau, kaip savaitgalį variau pas draugą Šventojon su tėčio mašina ir kaip jis mane mokė (priminė, tiksliau sakant) apie pakaitinimo žvakių simbolius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 27, 21:51)
Atogrąža, parašei apie dyzelį, tai prisiminiau, kaip savaitgalį variau pas draugą Šventojon su tėčio mašina ir kaip jis mane mokė (priminė, tiksliau sakant) apie pakaitinimo žvakių simbolius  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Jo jo, aš be žvakių pakaitinimo - nė iš vietos schmoll.gif biggrin.gif O kai buvo -20, teko pademonstruot ir moterišką silpnumą flirt.gif , kad patemptų ant buksyro kelioliką metrų, kol užsivesiu. Keliolika išsitempė iki kokio 100m (kol šiaip taip užburzgiau), bet ar tai svarbu, svarbu, važiuoju irnesakyk.gif biggrin.gif
Papildyta:
nu bet tu, klausyk, kur tik nevarinėji savaitgaliais bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 27 sausio 2010 - 21:58
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 27, 22:59)
nu bet tu, klausyk, kur tik nevarinėji savaitgaliais  bigsmile.gif  thumbup.gif


ai, šį savaitgalį biškį baisiai buvo. saulė žiauriai spigino. ir seniai viena bevairavau, tai keistai važiuot buvo. o atgal tai iš viso... asilų kely vis pasitaikė. vienas diedulka prieš nosį iš šalutinio kai šoko, tai gerai, kad spėjau sustabdyt ir pyyyypint daug... o dar šinšilą su narvu vežiau, tai reikėjo ir žiūrėt, kad tas neišprotėtų... biggrin.gif bet šiaip viskas thumbup.gif tik tokiu oru nenoriu važiuot, užteko pasismaukyt kieme tiek, kad bijočiau statyt mašiną tokiom sąlygom doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
p.s. taip ir tenka varinėt, kai liubov per atstumą bigsmile.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 27, 22:02)
...taip ir tenka varinėt, kai liubov per atstumą   bigsmile.gif  ax.gif  blush2.gif

Na, dėl šito wub.gif , tai negaila ir keletos šinšilos nervinių ląstelių lotuliukas.gif
Atsakyti