Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 17:40)
"naglas vairuotojas" - tas, kuris žino savo galimybes. kalba būtent apie tai. žmogus, kuris vos kelis/keliolika kartų per metus važinėja, patiria ir sukelia aplinkiniams kur kas daugiau streso ir avaringumo, nei tas, kuris yra naglas. jis nervina, kad nerodo posūkių, nes nežinau, stot juostoje už jo ar ne. nervina, kai nardo, bet net tai jis daro atsakingai - neria žinodamas, kad spės. nežinodami netenka teisių greičiau, nei spėja pranert, o jų draudimas apmoka Jūsų automobilio remontą.
aš aš rodau  biggrin.gif ir nu damn, esu užlindus tikrai, bet draugas aiškino, kad užlendi ir spaudi, taip kad niekas dėl to nei gavo stabdyt, nei ką.. man reikėjo spėt persirikiuot ir mačiau, kad taip lįsti saugu  smile.gif
tai va, tame ir esmė, kad vairuojat visokiomis sąlygomis, o ne kelis kartus per metus. todėl ir paskui šneka panos, kad va, jau teises turiu 5metus, bet žiema ir bijau už vairo sėst, nes niekad gyvenime nevažinėjau žiemą. OMG, ŽMOGAU, kur laikei teises žiemą? šildei, kad nesušaltų? juk važinėt reikia ne tik vasarą, kai prie jūros patogiau važiuot automobiliu, o ne grūstis autobuse...  doh.gif



kokias galimybes zino "naglas vairuotojas"?nieko toks zmogus nezino,jis tik turi pinigu baudom susimoketi,o draudimas sumoka uz sudauzytas avarijas.
uzlendi ir spaudi doh.gif doh.gif ir i gatve isbega vaikas ar zmogus,o tada keli lavonai kelios sudauzytos masinos,o jus gaunate kelis metus pagalvoti apie savo poelgi.
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 16:40)

Galbūt laikydamasis teises jis negalvoja, kad jam teks jas kuriam laikui padėti į stalčių kaip jūs rašote. Nejaugi žmogus laiko, kad išlaikyti, o po tikrai jas numesti ir nevairuoti savo noru? Tai tokiam tuomet ir po tų 2 metų bus nesvarbu pratęs jas ar ne. Ir šiaip, jeigu jis dabar nevairuoja, tai ar jums gaila, kad ir pratęsus tos teisės toliau liks jo stalčiuje ir jis nevairuos? Ar dėl šito skauda? Manau, nėra taip jau daug tokių, kurių teisės numestos ir net pamirštos kaip atrodo. Esant galimybei toks žmogus vairuoja. Sulyginamas neturėtų, bet ir neturėtų ir būti šitaip stipriai nuvertinamas. O ar esate tikra, kad visą gyvenimą kasdien vairuosite? Žinoma, pasakysite, nežinote, kas bus po metų, po kitų. Lygiai taip pat nežino ir tas, kuris išsilaiko, bet galvoja, kad vairuos pastoviai. Diskusija išsivystė iki to, nes jūs apie tai pradėjot.
Papildyta:
Ir šiaip, gal tuomet derėtų prieš žmogui norint laikyti teises, paklausti jo ar jis turės automobilį ir ar galės vairuot kasdien? Negalės, tegul ateina kada galės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klik: 22 sausio 2010 - 15:56
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 22, 16:52)


sėdi namie, verdi sriubą, pamiršti ir užsidega virtuvė. eini į biblioteką ir plyta nukrenta iš penkto aukšto, o ten keitė langą. sėdi prie kompo, susisuka galva, nualpsti ir niekas tavęs neberanda. ką dar pašnekėti? jei žmogus mato realią situaciją, mato, kad nėra gatvėj vaikų, mato ir sugeba įvertinti tai, kad spės persirikiuoti (jei nuo tokio pavadinimo lengviau viduriams), tai jis taip ir elgiasi. Ir niekas, NIEKAS nuo to nenukenčia mirksiukas.gif ne, aš nekalbu apie patrakėlišką ir nevaldomą betikslį nardymą gatvėmis.

QUOTE(klik @ 2010 01 22, 16:56)
*Galbūt laikydamasis teises jis negalvoja, kad jam teks jas kuriam laikui padėti į stalčių kaip jūs rašote. Nejaugi žmogus laiko, kad išlaikyti, o po tikrai jas numesti ir nevairuoti savo noru?
**Sulyginamas neturėtų, bet ir neturėtų ir būti šitaip stipriai nuvertinamas.
***O ar esate tikra, kad visą gyvenimą kasdien vairuosite?
****Ir šiaip, gal tuomet derėtų prieš žmogui norint laikyti teises, paklausti jo ar jis turės automobilį ir ar galės vairuot kasdien? Negalės, tegul ateina kada galės.


*Na va, čia ir pasidės taškai ant i. Kalbu apie tuos, kurie laikosi teises tam, kad jas turėti (kai sueina 18; kai reikia tik tam, kad CV galėtum įrašyti, jog turi B kategorijos VP arba tik tam, kad toliau galėtum dirbti darbe, kuriame tau važinėti vis tiek nereikėjo kokius 10metų ir tiek pat nereikės; kai visi aplink spaudžia, kad jau gal pats laikas jas turėti, nors tau jų nereikia ir pan.). Tokių žmonių pažįstu. Jaunų, amžiuje. Žinau, kaip yra (nesakiau, kad visais atvejais taip būna), todėl ir šneku.
**Lyginau iš viso stažo to, kuris yra skaičiukais ir to, kuris yra realus vairuojant.
***Aš ir dabar kasdien nevairuoju ir tai paminėjau ne kartą mirksiukas.gif
****Čia mintis gera. Bet gal klausimą reikėtų suformuluoti tokį - kokiu tikslu laikote teises būtent dabar? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 22 sausio 2010 - 16:17
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 17:15)

* Tokių ir aš tuomet nesuprantu, bet nemanau, kad tokių yra šitiek daug.
** Stažas, čia toks dalykas, kad žmogus gali būti, kad tik išsilaikęs ilgą laiką nevairuos, o paskui prie vairo kasdien praleis kuo daugiau savo laiko ir atvirkščiai. Tokiu atveju kaip skaičiuojamas jo stažas?
*** Taip, bet vis tiek gi save priskiriate prie vairuojančių pastoviai ir kasdien mirksiukas.gif
**** Gal būtent dabar žmogus nori vairuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klik: 22 sausio 2010 - 16:29
QUOTE(klik @ 2010 01 22, 17:26)



bet aš kalbėt pradėjau būtent apie tokius ir paskui iš kai kurių klausimų ir papildomų nuomonių išsivystė tokia diskusija smile.gif ir apskritai - visais šiais ir kitais panašiais klausimais jau išsakiau visą save ir visas savo mintis (čia mano post'ų daugiau, nei reikia biggrin.gif ), tai manau, jog ir klausimų kilti nebeturėtų. Ir ne, nepriskiriu savęs prie vairuojančių kasdien, bet manau, jog vairuoju pakankamai daug, kad galėčiau ramiai gauti normalias teises, o ne mokėti už papildomus kursus. Nors, jei juos organizuoti būtent papildomiems įgūdžiams (ekstremalus važinėjimas; elgsena vienokiose ar kitokiose situacijose ir pan.), tai su mielu noru dalyvaučiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 17:30)

Atrodė, kad kalbant nebūtinai apie tokius, o aplamai. Dėl mokėjimo papildomiems kursams gi nėra patvirtinta. Vairuojate jūs tiek, kad galite puikiai važinėti, orientuotis gatvėse, bet puikiai žinote, kad tokiuose kursuose reikia važinėti pagal tas taisykles, kuriomis išmokstame važiuoti, o ne važinėjame patys nuolat smile.gif
Dabar pagalvojau, kad čia panašiai kaip su kokiu diplomu. Dažnai baigiami mokslai ir gaunamas jis, kad tik gauti. Ir dažnai žmogus neina iš karto dirbti tokio darbo, o kartais niekada jo nedirba. Bet ar tokiu atveju po kurio laiko reikėtų jo diplomą atimti ar dar kartą jį išduoti tik susimokėjus? Žinoma, įgūdžiai lygiai taip pat pradingsta ar sumažėja, bet čia jau būtų OT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klik: 22 sausio 2010 - 16:41
QUOTE(klik @ 2010 01 22, 17:40)



kadangi po mano nuomonės diskusija išsivystė ne apie kursus, o apskritai apie visumą, tai išdėsčiau nuomonę ir einamais klausimais biggrin.gif aišku, galėjau tikėtis, jog čia, SM'e, žmonės visad ras vieną žodį, prie kurio prisikabins ir diskusija bus begalinė, tai turėjau būti pasiruošusi aiškinti kiekvieną savo žodį biggrin.gif
visgi manau, jog beprasmiški klausimai (atleiskit, neįsižeiskit, bet kai kurie man atrodė būtent tokie ir pati kartais tikrai užduodu tokių) jau turėtų būti išsisėmę ir diskusijose šia tema mes priėjome pabaigą. visi supratome, kad iš musės išauginome dramblį ir nukrypome į lankas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 17:47)

Apie daugelį dalykų galima diskutuoti ir diskuoti daugybę kartų, net jeigu tai jau atrodo, kad išdiskutuota. Juolab, jeigu atsiranda vis kiti diskusijos dalyviai.
O jeigu atrodo, kad diskusija išsemta ir užduodami beprasmiški klausimai, diskutuoti gal tuomet nebevertėtų, kad ir kaip norėtuos kažką pasakyti? smile.gif Nes kas nediskutavo, tam šitokios diskusijos tik į naudą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klik: 22 sausio 2010 - 16:55
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 12:16)
vaje, aš turbūt atpratau jau tik atsiėmus teises  doh.gif  biggrin.gif  o praėjus gal mėnesiui laiko po teisių gavimo jau sakiau, kad tikrai nebeišlaikyčiau egzo tada nuėjus... ir omeny turiu būtent tai, kad neišlaikyčiau pagal tuos standartus, pagal jų reikalavimus vairo laikymui, sankabos spardymui ir panašiai. Ženklus vis dar skiriu, reakcija pagerėjus (visgi suprantu, ką reiškia važinėt vakarais ir ne tik  biggrin.gif ), o ir posūkius vis dar rodau (net kiemuose  doh.gif  biggrin.gif )...

drinks_cheers.gif as irgi... masina vairuoju kaip man patogiau, bet zenklai ir perspejamieji signalai (pasukiai, avarinis) yra sventas reikalas cool.gif

QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 12:56)
patikėkite - klystate. tikrai ne vienetai. ir ypač tai pasimato pvz. žiemą, kai tokiems žmonėms reikia važiuoti kur nors skubiai  biggrin.gif  biggrin.gif

taip taip... daznai tai matosi kai uzpusto kelius, stovejimo aiksteles uzgrustos masinomis, kurios isvaziuoja, atvaziuoja kitos, o kelios taip ir stovi apsnigtos sunkiom oro salygom cool.gif
Atsakyti
na pvz as jau vairuoju 10 metu. stazas kaip ir yra. reakcija turiu tikrai. bet pvz kai buna siuabingos oro salygos, vien leduka,s tai stengiuosi nevaziuot is namu be reikalo. nes zinau, kad gatvese bus tokiu, kuriems tai pirma ziema ant ratu, nznai kaip jie elgstis, jie gal dar nemoka valdyt masinu sudetingom salygom. ir tai nereiskia kad mano masina stovi kieme uzsnigta, todel, kad as nemoku vaziuot.
Atsakyti
QUOTE(filmukas @ 2010 01 22, 19:06)
na pvz as jau vairuoju 10 metu. stazas kaip ir yra. reakcija turiu tikrai. bet pvz kai buna siuabingos oro salygos, vien leduka,s tai stengiuosi nevaziuot is namu be reikalo.  nes zinau, kad gatvese bus tokiu, kuriems tai pirma ziema ant ratu, nznai kaip jie elgstis, jie gal dar nemoka valdyt masinu sudetingom salygom. ir tai nereiskia kad mano masina stovi kieme uzsnigta, todel, kad as nemoku vaziuot.

o as manau, kad bijo isvaziuoti tie, kurie nesijaucia saugiai kelyje... nesvarbu koks vairuotojo stazas. Man jei reikia vaziuoti vaziuoju bet kokiu oru, kazkaip neturiu baimes, kad i mane ivaziuos tas, kuriam pirma ziema cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 22, 19:11)



Sveikinimai Burbulinskiui! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti