Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 14:56)
patikėkite - klystate. tikrai ne vienetai. ir ypač tai pasimato pvz. žiemą, kai tokiems žmonėms reikia važiuoti kur nors skubiai  biggrin.gif  biggrin.gif


kaip tie vairuotojai issiskiria is kitu?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 22, 14:26)
kaip tie vairuotojai issiskiria is kitu?


nejaugi Jūs tikrai niekad to nepastebite? kai žmogus mėtosi iš juostos į juostą, blaškosi kelyje arba nepastebi ženklų ir ten, velkasi pirma juosta (čia dar dzin, bet jei velkasi 2, tai iš viso briedas) biggrin.gif biggrin.gif kai elementarioje paprastoje vietoje parkuojasi kokias 5min ar net daugiau, nes tai darė gal kelis kartus per savo gyvenimą. Ir apskritai, ateis pavasaris (kas jau buvo), tai ir šiame forume pasipils "Vėl tie sodininkai į gatves išvažiavo" biggrin.gif dar man labai žaviai atrodo, kai moteris, kuri nu turi teises, bet ją vežioja vyras ir savo džipo jai nepatiki (hmm, įdomu, kodėl? g.gif biggrin.gif ) vieną kartą per pusmetį privalo pasiimti džipą, nes staiga prireikė tvarkyti reikalus, ir tuomet važiuoja kaip tankas. Nesvarbu nei juostos, nei posūkiai, nei ženklai, nei pirmenybės. Galbūt todėl, kad ji tiesiog nežino, ką visa tai reiškia, o ne todėl, kad ji turi džipą ir jaučiasi visagalė? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 15:25)
aš nežinau, kas bus po 3-5metų  biggrin.gif man net nekyla tokie klausimai. Ir iš viso - prie ko čia tai, kas bus po tiek ar aniek metų?  g.gif nesusikalbam matomai  smile.gif
Žinau tiek, kad tas, kuris turi teises kad ir 1 ar 2metus, bet važinėja kasdien arba beveik kasdien (nu ok, imkim taip - bent jau 3kartus per savaitę, nepriklausomai nuo to, už lango žiema ar naktis) yra kur kas pranašesnis už tą, kuris teises turi pvz. 7metus, bet per tą laiką važiavo gal kokius 10kartų gyvenime ir visi jie buvo šviesią vasaros dieną  biggrin.gif

o man kaip tik atrodo,kad tie vairuotojai kurie vazineja kiekviena diena po 2-3-4metu pasidaro "nagli" vairuotojai kurie pamirsta visas taisykles ir galvoja kad jie viska moka ir jiems viskas galima(virsija greiti,persirikiuoja be posukiu,uzlindineja pries pat,kad vos speji sustabdyti).o tie kurie vairuoja vos keliolika kartu per metus jie vazineja atsargiau.
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 22, 12:20)
blink.gif  Va čia jau tikrai baisu unsure.gif


Gerai, kad gelezinkelis toks, kad ten retai traukiniai vaziuoja ir is toli matosi jie, tai nors tas ramu, kad jei buciau maciusi traukini, buciau zymiai anksciau pradejusi stabdyti, nors ir dabar stabdziau ne paskutine minute, bet vis tiek... ax.gif

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 22, 13:47)
o man kaip tik atrodo,kad tie vairuotojai kurie vazineja kiekviena diena po 2-3-4metu pasidaro "nagli" vairuotojai kurie pamirsta visas taisykles ir galvoja kad jie viska moka ir jiems viskas galima(virsija greiti,persirikiuoja be posukiu,uzlindineja pries pat,kad vos speji sustabdyti).o tie kurie vairuoja vos keliolika kartu per metus jie vazineja atsargiau.


Vat dabar ir as i diskusija isivelsiu! biggrin.gif
As vairuoju daugiau nei du metus, pastaruosius 1,5 metu kiekviena diena, bet kazkodel nagla del to nepasidariau, taip - greiti virsiju, bet su saiku ir proto ribose, ji pradejau virsyti ne dabar, o po gero menesio vazinejimosi, tiesiog todel, kad man patinka greitis! cool.gif Visada rodau posukius, net ir kiemuose (kaip kazkas minejo), nesvarbu, kad palink nera masinu, neuzlindineju pries nosi niekam ir t.t. rolleyes.gif Tai kuriai kategorija mane priskirti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 15:44)
nejaugi Jūs tikrai niekad to nepastebite? kai žmogus mėtosi iš juostos į juostą, blaškosi kelyje arba nepastebi ženklų ir ten, velkasi pirma juosta (čia dar dzin, bet jei velkasi 2, tai iš viso briedas)  biggrin.gif  biggrin.gif kai elementarioje paprastoje vietoje parkuojasi kokias 5min ar net daugiau, nes tai darė gal kelis kartus per savo gyvenimą. Ir apskritai, ateis pavasaris (kas jau buvo), tai ir šiame forume pasipils "Vėl tie sodininkai į gatves išvažiavo"  biggrin.gif dar man labai žaviai atrodo, kai moteris, kuri nu turi teises, bet ją vežioja vyras ir savo džipo jai nepatiki (hmm, įdomu, kodėl?  g.gif  biggrin.gif ) vieną kartą per pusmetį privalo pasiimti džipą, nes staiga prireikė tvarkyti reikalus, ir tuomet važiuoja kaip tankas. Nesvarbu nei juostos, nei posūkiai, nei ženklai, nei pirmenybės. Galbūt todėl, kad ji tiesiog nežino, ką visa tai reiškia, o ne todėl, kad ji turi džipą ir jaučiasi visagalė?  biggrin.gif

man visai netrugdo tie kurie letai vazinejasi(gal zmogus pirma karta sitame mieste) ar parkuojasi 5minutes,as autobusiuka ~5 min parkuoju ir man visiskai dzin kad uz manes eile,mane labiau nervina tie kurie "nardo" tarp masinu per tris juostas ir kuriem yra neribotas greitis.
Atsakyti
Na man taip pat netrugdo lėtai važiuojantys ar ilgai parkuojantys tiesiog palaukiu ir tiek. Taisyklės tam ir sukurtos, kad jų laikytusi. Nėra net ko diskutuoti mėgsi greiti ar nemėgsti yra tam taisyklės ir privalu jų laikytis. Na o kas jau nesilaiko tai jau jų bėda, dažniausiai anksčiau ar vėliau jie už tai būna nubausti.
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 22, 15:55)

Vat dabar ir as i diskusija isivelsiu! biggrin.gif
As vairuoju daugiau nei du metus, pastaruosius 1,5 metu kiekviena diena, bet kazkodel nagla del to nepasidariau, taip - greiti virsiju, bet su saiku ir proto ribose, ji pradejau virsyti ne dabar, o po gero menesio vazinejimosi, tiesiog todel, kad man patinka greitis! cool.gif Visada rodau posukius, net ir kiemuose (kaip kazkas minejo), nesvarbu, kad palink nera masinu, neuzlindineju pries nosi niekam ir t.t. rolleyes.gif Tai kuriai kategorija mane priskirti? g.gif

as kalbu apie tuos kurie nezino kas yra tos ribos.o jusu nagla pavadinti tikrai negali vien del to,kad jus proto ribose(tarkim leistinas 50 o jus vaziuojate 60) kartais virsijate greiti
as kalbu apie tokius:
Nušalintojo prezidento Rolando Pakso dukters Ingos Paksaitės-Stumbrienės vyras Aivaras Stumbras praėjusiais metais dėl Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų administracinėn atsakomybėn buvo patrauktas net 33 kartus. Trečiadienį teismas nagrinėjo 26 metų vyrui iškeltas net dvi bylas dėl leistino greičio viršijimo, skelbia delfi.lt.
A. Stumbrui administracinio teisės pažeidimo protokolas surašytas dėl to, kad praėjusių metų rugpjūčio 19-osios naktį kelyje Vilnius–Švenčionys–Zarasai, vairuodamas automobilį „Mercedes Benz“, daugiau kaip 50 km/val. viršijo leistiną greitį. Greičio matuokliai užfiksavo, kad vietoje, kur leistinas tik 50 km/val. greitis, A. Stumbro visureigio spidometras rodė net 102 km/val. Kitas matuoklis parodė, kad A. Stumbras leistiną greitį viršijo 69 km/val.
ar tai proto ribose?
geriausiu atveju jis teises turi 8metus,ir jo siti poelgiai parodo,kad jis yra naglas ir jam nerupi nei jo nei kitu sveikata ir gyvybe
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 13:05)
...Ir tai, ką aš vadinu žiauria situacija kelyje, kai pasninga, žiauriais keliais, kai jų nenuvalo, kai turiu baimės važiuoti ir geriau net neparkuoju mašinos kieme, draugas (ir tėtis, pabrėžiu, jei kam bus lengviau - jis turi 20metų stažą, o draugas 3 su virš) tik pasako "Nu šiek tiek sunkiau važiuot, bet šiaip nieko čia ypatingo".

drinks_cheers.gif tikrai vis dažniau klausantis apie ,,ekstremalias vairavimo sąlygas" kyla klausimas, kur jos? bigsmile.gif
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 13:25)
Žinau tiek, kad tas, kuris turi teises kad ir 1 ar 2metus, bet važinėja kasdien arba beveik kasdien... , nepriklausomai nuo to, už lango žiema ar naktis, yra kur kas pranašesnis už tą, kuris teises turi pvz. 7metus, bet per tą laiką važiavo gal kokius 10kartų gyvenime ir visi jie buvo šviesią vasaros dieną  biggrin.gif

ir vėl sutinku drinks_cheers.gif

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 22, 13:26)
kaip tie vairuotojai issiskiria is kitu?

dievulėliau, dar kaip išsiskiria doh.gif ypač man patinka, kai mane važiuojančią kokia 60 km/h, tiesiojoje lengvai aplenkia kokia profė, nulekia, o paskui tą personą aptinku vis dar besistengiančią kažkaip įsiparkuoti vietoje, kurios ir tankui užtektų doh.gif Tokis labai gerai atspindintis ,,patyrusius", bet neturinčius elementarių įgūdžių vairuotojus biggrin.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 22, 13:55)
As vairuoju daugiau nei du metus, pastaruosius 1,5 metu kiekviena diena, bet kazkodel nagla del to nepasidariau

Va ir aš taip. Beveik 2,5 metų kasdienio važinėjimo bet kokiu oru ir paros metu. Nepažeidinėju jokių taisyklių, išskyrus tai, kad viršiju greitį (ne daugiau, kaip 10 km!), kad netrukdyčiau esamam srautui. Jei to nereikia, važiuoju kartais net ir 45, man tai visai malonu, kai neskubu ir niekam netrukdau rolleyes.gif Artimiausiu metu, vis tik, pasityrinėsiu, ar yr kokių naglumo apraiškų mano vairavime biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 22 sausio 2010 - 14:58
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 22, 16:57)
dievulėliau, dar kaip išsiskiria doh.gif  ypač man patinka, kai mane važiuojančią kokia 60 km/h, tiesiojoje lengvai aplenkia kokia profė,  nulekia, o paskui tą personą  aptinku vis dar besistengiančią kažkaip įsiparkuoti vietoje, kurios ir tankui užtektų  doh.gif Tokis labai gerai atspindintis ,,patyrusius", bet neturinčius elementarių įgūdžių vairuotojus  biggrin.gif

vairuoju beveik metus ir dar nesugebu atskirti tokiu zmoniu g.gif nors man kazkaip neidomu kiek laiko jie parkuojasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 13:16)
vaje, aš turbūt atpratau jau tik atsiėmus teises  doh.gif  biggrin.gif  o praėjus gal mėnesiui laiko po teisių gavimo jau sakiau, kad tikrai nebeišlaikyčiau egzo tada nuėjus... ir omeny turiu būtent tai, kad neišlaikyčiau pagal tuos standartus, pagal jų reikalavimus vairo laikymui, sankabos spardymui ir panašiai.

Tai kodėl esat tokia tikra, kad tie, kurie važinėja kasdien, bet jau pagal savas, gatvės ar visokias kitokias taisykles, išlaikytų geriau? Juk pagal visus reikalavimus važiavimas jau būtų kiek kitoks negu reikalauja. Labai visuose jūsų postuose (sorry, tavo, neina kitaip vadint nepažįstamo žmogaus) jaučiasi varymas ant tų, kurie nevažinėja kasdien. Nereikia manyti, kad jeigu žmogus nevažinėja, tai išlaikė teises tik dėl mados, spaudimo ir pan. Juk būna dėl daugelio priežasčių. Gal žmogus iš tiesų nori ir gali vairuoti, bet dėl kažkokių priežąsčių kažkurį laiko tarpą negali, nėra galimybių vairuoti ir pan. Taip, jis neturi tokios patirties, kokią turi vairuojantis kasdien, bet nereikia šitaip jo nuvertinti. Jeigu teises išsilaikė, vadinasi vairuoti gali. Žinoma, gal ir nesulyginsi su pastoviai vairuojančiais, bet šitaip suvaryti, kad vos ne išvis jam reikėtų atimti tas teises po 2 metų, tai ką aš žinau. Ar jis turi išsilaikyti tik tada, kai nusiperka automobilį ir žino, kad vairuos kasdien tam, kad kažkam atrodytų, jog jis yra tikras vairuotojas?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 22, 14:47)



"naglas vairuotojas" - tas, kuris žino savo galimybes. kalba būtent apie tai. žmogus, kuris vos kelis/keliolika kartų per metus važinėja, patiria ir sukelia aplinkiniams kur kas daugiau streso ir avaringumo, nei tas, kuris yra naglas. jis nervina, kad nerodo posūkių, nes nežinau, stot juostoje už jo ar ne. nervina, kai nardo, bet net tai jis daro atsakingai - neria žinodamas, kad spės. nežinodami netenka teisių greičiau, nei spėja pranert, o jų draudimas apmoka Jūsų automobilio remontą. vieną kartą vos neįmūrijau (ir čia pasakojau) į tokį atsarguolį jauną su klevuku, kuris iš pirmos juostos (važiavo gal 30km/h) staiga metėsi į trečią be jokių posūkių, o šalia sėdėjęs vyresnis žmogus įtartinai jam vargšui susigūžusiam maskatavo rankomis biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 22, 14:55)



aš aš rodau biggrin.gif ir nu damn, esu užlindus tikrai, bet draugas aiškino, kad užlendi ir spaudi, taip kad niekas dėl to nei gavo stabdyt, nei ką.. man reikėjo spėt persirikiuot ir mačiau, kad taip lįsti saugu smile.gif


QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 22, 15:57)
drinks_cheers.gif  tikrai vis dažniau klausantis apie ,,ekstremalias vairavimo sąlygas" kyla klausimas, kur jos?  bigsmile.gif 



tai va, tame ir esmė, kad vairuojat visokiomis sąlygomis, o ne kelis kartus per metus. todėl ir paskui šneka panos, kad va, jau teises turiu 5metus, bet žiema ir bijau už vairo sėst, nes niekad gyvenime nevažinėjau žiemą. OMG, ŽMOGAU, kur laikei teises žiemą? šildei, kad nesušaltų? juk važinėt reikia ne tik vasarą, kai prie jūros patogiau važiuot automobiliu, o ne grūstis autobuse... doh.gif

p.s. ir visgi kaip stipriai nukrypo mūsų kalba nuo kursų iki tokių nesąmonių...
Papildyta:
QUOTE(klik @ 2010 01 22, 16:26)



nevarau ant tų, kurie nevažinėja kasdien mirksiukas.gif man tiesiog nesuprantama, kam žmogus išsilaiko teises ir pvz. per tuos 2metus išvažiuoja vos du kartus? kokiu tikslu? gal galite paaiškinti? kalbą pradėjau būtent nuo tos situacijos, kai teisės yra išlaikomos ir padedamos į stalčių, išvažiuojama vos kelis kartus per tam tikrą ilgą laiko tarpą. taigi, kalbėdama apie stalčiui reikalingas teises, išdėsčiau savo nuomonę - jei žmogus išsilaikė teises dėl tam tikrų kitų poreikių (mada/pinigų tada turėjo ar pan.), tai kam jam tos teisės reikalingos stalčiuje? ir šiaip, kodėl tuomet žmogus, vairuojantis kasdien du metus, turėtų būti sulyginimas su tuo, kuris du metus teises laikė stalčiuje? tai čia irgi neteisybė būtų, nemanote? kalbėjau apie tai, o diskusija išsivystė iki visokiausių visiškai kitokių niuansų biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 15:35)
tai va, tame ir esmė, kad vairuojat visokiomis sąlygomis, o ne kelis kartus per metus. todėl ir paskui šneka panos, kad va, jau teises turiu 5metus, bet žiema ir bijau už vairo sėst, nes niekad gyvenime nevažinėjau žiemą. OMG, ŽMOGAU, kur laikei teises žiemą? šildei, kad nesušaltų? juk važinėt reikia ne tik vasarą, kai prie jūros patogiau važiuot automobiliu, o ne grūstis autobuse...  doh.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti