Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Kaip ten bebūtų, eilinį kartą pasidžiaugiau, kad turiu nuolatines teises unsure.gif Nesinorėtų, kad po dviejų metų kasdienio važinėjimo dar reiktų pinigus mokėt, kad įrodytum, jog vairuot moki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 21, 21:34)
Kaip ten bebūtų, eilinį kartą pasidžiaugiau, kad turiu nuolatines teises  unsure.gif Nesinorėtų, kad po dviejų metų kasdienio važinėjimo dar reiktų pinigus mokėt, kad įrodytum, jog vairuot moki doh.gif

drinks_cheers.gif

man irgi nesinori...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 21, 21:43)
man irgi nesinori...


Merginos, nepergyvenkit taip, nemanau, kad reikes kazka perlaikynet ar pinigus moket! schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 22, 00:49)
Merginos, nepergyvenkit taip, nemanau, kad reikes kazka perlaikynet ar pinigus moket! schmoll.gif  4u.gif

Manau kad teks. Nes gi kaip buvo po 3 laikimu kartu, kai reikdavo papildomai mokytis, neislaikius egzamino??
Net buvo imanoma susitarti, kad sumoki puse sumos, ir nevazineji papildomu pamoku. Matyt, bus praktika pakartota
Man tai baisu pagalvoti, kad vazinesiu beprasmiskai po miesta su kokiu pusprociu instruktoriumi... As ir taip vazineju po tas gatves... Na, suprasciau, kad vel egzamina reiktu laikyti, o po to, jei neislaikai eini papildomai mokytis.

O del tu kurie padejo teises i stalciu-- tai jie greiciausiai ir neperlaikis- juk stalciuje laikydamas -- nusizengimu nepadarysi. Tik nueini ramiai ir pasikeiti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 21, 15:01)



gaunam. mes veltui gauname streso, pykčių, blogos nuotaikos. daug ko gauname veltui biggrin.gif

QUOTE(Crassula @ 2010 01 21, 21:28)



gali. tikrai gali. visgi kaip susigaudyt/susikoncentruot tam tikrais atvejais (ekstremaliais). kaip atpažinti netinkamą (išgėrusį/apsvaigusį) vairuotoją sėdint mašinoje. čia visko galima prigalvot. ir tie instruktoriai mokė privalomą kursą egzaminui. pirmam, o ne tam antram, kuomet reikalingi papildomi įgūdžiai, nes viskas, ką dabar išmokstam, mums nauja, nepažinta, įdomu, į viską reaguojame visai kitaip. ir, mano nuomone, jei vairuotojas GERAS (pabrėžiu), tai nei prastos oro sąlygos, nei lempos kažkokios nebus kaltos dėl avarijų. saugus greitis, kurį pasirenka vairuotojas tam tikromis oro sąlygomis, šviesos, kurių nepamiršta įsijungti net Lexusų vairuotojai, reakcija, kurios nenukreipinėja žavios keleivės kabinimams ar lūpų pasidažymams. ar dėl to kalti visi kiti, tik ne mes, vairuotojai?
p.s. geriausi pėstieji yra tie, kurie yra ir vairuotojai 4u.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 21, 22:25)



kiek turiu tokių draugų, kurie turi teises ir džiaugiasi ne todėl, kad jas turi ar kad gali važinėti, o todėl, kad nereikės rūpintis, kas bus, kai praeis du metai... nes jų teisės pastovios. siaubas. o žmogus per tiek laiko važinėjęs gal du kartus doh.gif

QUOTE(Crassula @ 2010 01 22, 00:23)



jei visiems reikės perlaikyt, tai reikės ir stalčinukams. jei reikėtų laikyt egzaminą - reikėtų ir jiems. Jūs gal manote, kad tie stalčiniai elgiasi gatvėje taip pat, kaip ir tie, kurie kasdien važinėja visais metų laikais? Užtektų paorganizuot po vieną privalomą pamoką, kad pamatyt, kaip vairuotojas po 2metų orientuojasi kelyje. Paprastame kelyje. Patikėk, tikiu, jog atkristų visi tie, kurie kasdien važinėja.
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 00:09)
Jūs gal manote, kad tie stalčiniai elgiasi gatvėje taip pat, kaip ir tie, kurie kasdien važinėja visais metų laikais? Užtektų paorganizuot po vieną privalomą pamoką, kad pamatyt, kaip vairuotojas po 2metų orientuojasi kelyje. Paprastame kelyje. Patikėk, tikiu, jog atkristų visi tie, kurie kasdien važinėja.


Jus norit pasakyti, kad pvz. mano drauge turinti 5 metus vairavimo staza ir vairuojanti tik vasara kelis kartus nuvaziuoti prie juros, nes ziemos metu paniskai bijo - vairuoja geriau nei as, vairuojanti 2,5 metu, bet kiekviena diena?
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 22, 09:59)
Jus norit pasakyti, kad pvz. mano drauge turinti 5 metus vairavimo staza ir vairuojanti tik vasara kelis kartus nuvaziuoti prie juros, nes ziemos metu paniskai bijo - vairuoja geriau nei as, vairuojanti 2,5 metu, bet kiekviena diena?


'Jūs' tai 'tu'. Jau ne pirmą kartą sakau mirksiukas.gif
kitas dalykas - ne, aš noriu pasakyt kaip tik atvirkščiai. Skaičiukas nereiškia nieko, jei žmogus nevairuoja. Kam ji tas teises išsilaikė? Nes reikėjo dėl darbo? Reikėjo stažo? Kokiu tikslu? Kad galėtų vasarą prie jūros nuvažiuot? Būtent link to ir suku. Jei tokius, kurie važinėja tik vasarą, tik dieną, tik savo kieme, tik į sodą ir panašiai (imam dabar tuos, kurie neturi 2m stažo) per kursus atmestų, o mus, važinėjančius beveik arba kasdien, laisvai paleistų pasiimt normalių teisių po vieno elementaraus važiavimo, tai sumažėtų mėmių kelyje (prašyčiau neįsižeisti) ir tokių, kuriems avariją įtakoja didelė vėtra ir stulpas, kurį ta vėtra palenkė link gatvės doh.gif (Reidą prisiminiau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 22, 11:06)
'Jūs' tai 'tu'. Jau ne pirmą kartą sakau  mirksiukas.gif
kitas dalykas - ne, aš noriu pasakyt kaip tik atvirkščiai. Skaičiukas nereiškia nieko, jei žmogus nevairuoja. Kam ji tas teises išsilaikė? Nes reikėjo dėl darbo? Reikėjo stažo? Kokiu tikslu? Kad galėtų vasarą prie jūros nuvažiuot? Būtent link to ir suku. Jei tokius, kurie važinėja tik vasarą, tik dieną, tik savo kieme, tik į sodą ir panašiai (imam dabar tuos, kurie neturi 2m stažo) per kursus atmestų, o mus, važinėjančius beveik arba kasdien, laisvai paleistų pasiimt normalių teisių po vieno elementaraus važiavimo, tai sumažėtų mėmių kelyje (prašyčiau neįsižeisti) ir tokių, kuriems avariją įtakoja didelė vėtra ir stulpas, kurį ta vėtra palenkė link gatvės  doh.gif (Reidą prisiminiau  biggrin.gif )

jei zmogus nevazineja kiekviena diena tai jis nesiskaito,kad vairuotojas?ir is jo reiketu teises atimti?
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 21, 22:49)
Merginos, nepergyvenkit taip, nemanau, kad reikes kazka perlaikynet ar pinigus moket! schmoll.gif  4u.gif

tikekimes rolleyes.gif

atpratau nuo taisyklingo vaziavimo, t,y, vaira laikau viena ranka, o jei laikau dviem tai nelaikau taip aukstai, kaip reikia blush2.gif prie raudono sviesaforo jei neslidu (o vasara visada) davaziuoju ant laisvo, ipratimas antras prigimimas, turbut greitai egzaminatoriai nuskalpuotu mane uz tokius dalykus cool.gif
Atsakyti
Oi mergaitės kaip vakar man buvo. Pasistačiau kaip visada mašiną ant Tauro kalno, o ten tikra čiuožykla. Išvažinėju iš aikštelės ir turiu stabdyti, nes kitaip neužsuksiu į kairę, nes labai daug mašinų iš abiejų pusių (na ten gana siauras išvažiavimas būna paliktas). Stabdau jau iš toli, bet mašina kad čiuožia, kad čiuožia, scare.gif jau ir koją paskaudo nuo ABS kalimo, o priekyje dar vabalas stovi, sukti jau nėra kur, aplink mašinos, tai galvoju į kurią čia geriau dauštis g.gif Na bet paskutiniu momentu sustojo:karsta: Na bet širdis į kulnus tai nusirito. Reiks kitą kartą per kitą pusę apvažiuoti, gal bus mažiau streso.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 01 22, 09:46)
Oi mergaitės kaip vakar  man buvo.

unsure.gif oho nerealaus streso apturejai doh.gif blogiausiai kai stabdrai,o masina ciuozia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 22, 09:45)
atpratau nuo taisyklingo vaziavimo, t,y, vaira laikau viena ranka, o jei laikau dviem tai nelaikau taip aukstai, kaip reikia blush2.gif prie raudono sviesaforo jei neslidu (o vasara visada) davaziuoju ant laisvo, ipratimas antras prigimimas, turbut greitai egzaminatoriai nuskalpuotu mane uz tokius dalykus cool.gif


As zinok irgi! biggrin.gif laisvas beveik visada, tik sia ziema "mokinausi" is naujo kaip stabdyti pavarom... ax.gif Kai labai slidu lauke... ax.gif

QUOTE(pikkolo @ 2010 01 22, 09:46)
Oi mergaitės kaip vakar  man buvo.


Oi zinau ka tai reiskia, tik as ne i masina slidau, o prie gelezinkelio - prie stop zenklo, bet buvo beprasmiska stabdyti, nes stabdziau ar ne - vis tiek ta zenkla ir gelezinkeli praciuoziau! doh.gif
Atsakyti