Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Juoko ašara @ 2010 02 07, 15:24)
o ka tos metos gero daro veidui? g.gif


Gal vėsina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 02 07, 15:10)
putose yra metu, o prausiklyje nera


Naujose prausimose putose su arbatmedziu man nesijaucia jokiu metu, o senosiose (dabar jau senokai yra nauja pakuote) tai tikrai buvo 4u.gif . Sakau, gal nebera naujose metu? Pasikeite sudetis? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2010 02 07, 18:04)
Gal vėsina?  g.gif


Labai fainai vesina, o ir tas arbatmedis kazkaip netaip smirda bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 07 vasario 2010 - 20:01
O, kaip atrodo tos naujosios?
Įdomu pasidarė: pas mane naujos ar senos g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 02 07, 21:03)
O, kaip atrodo tos naujosios?
Įdomu pasidarė: pas mane naujos ar senos  g.gif  g.gif


Naujos:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 02 07, 18:04)
Gal vėsina?  g.gif


man vesino tiek putos, tiek prausiklis, tai tikriausiai cia ne metos vesinanciai veikia
Papildyta:
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 02 07, 22:57)


o cia senos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
nu tai cia tik pakuote pasikeite Tea tree serijos. tiksliau-lipdukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 02 08, 09:24)
nu tai cia tik pakuote pasikeite Tea tree serijos. tiksliau-lipdukas biggrin.gif


nea ne tik, sake pazistama, kad ir sudetis - sako paprastas prausiklis buvo senas geresnis, labai taupus, jai uztekdavo sako ilgam, o naujas sako visai ne toks ir trumpiau uztenka unsure.gif

be to tonikas arbatmedzio naujas dabar yra su kazkokiu talku ar ko ten - su nuosedom ant dugno, dabar ji reikia kratyti pries naudojima - tipo labiau sugeria blizgesi rolleyes.gif

tad manau ir putas pakeite, tik vat nezinau ar yra metu dabar ar nera - reikia ziureti sudeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 02 08, 20:38)
nea ne tik, sake pazistama, kad ir sudetis - sako paprastas prausiklis buvo senas geresnis, labai taupus, jai uztekdavo sako ilgam, o naujas sako visai ne toks ir trumpiau uztenka unsure.gif

be to tonikas arbatmedzio naujas dabar yra su kazkokiu talku ar ko ten - su nuosedom ant dugno, dabar ji reikia kratyti pries naudojima - tipo labiau sugeria blizgesi  rolleyes.gif

tad manau ir putas pakeite, tik vat nezinau ar yra metu dabar ar nera - reikia ziureti sudeti smile.gif


g.gif Pas mane senas. Ir, kaip tik baigiasi, paskaičius, nebežinau ar noriu to naujo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 02 08, 09:24)
nu tai cia tik pakuote pasikeite Tea tree serijos. tiksliau-lipdukas biggrin.gif


nu ne tik pakuote, tos naujos putos ir kartuma toki turi, kai pakliuna ant lupu prausiantis tongue.gif . O senosios - nieko panasaus 4u.gif
Atsakyti
g.gif Gal kas žino ir gali man atsakyti į tokį klausimėlį:
Ar nei viena The body shop on-line parduotuvė nesiunčia į Lietuvą jei kiek skaičiau dauguma Jūsų užsisako per tarpininkes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žoana M: 09 vasario 2010 - 22:17
QUOTE(Žoana M @ 2010 02 09, 22:17)
g.gif Gal kas žino ir gali man atsakyti į tokį klausimėlį:
Ar nei viena The body shop on-line parduotuvė nesiunčia į Lietuvą jei kiek skaičiau dauguma Jūsų užsisako per tarpininkes?


Tikrai tikrai nei viena to nedaro- nes jei darytų, manau dauguma ir siųstųsi tiesiogiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas bandet si maskuokli?
Lightening Touch

http://www.thebodysh...atCode=C_Makeup

Įkėliau priemonės pavadinimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 11:37