Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

atejau pagirti arbatmedzio veido prausiklio wub.gif superinis thumbup.gif ilga laika naudojau arbatmedzio putas, bet vyro sesuo pasiule pabandyti si prausikli ir dabar esu tookia patenkinta juo bigsmile.gif visiskai nedziovina odos, nusiprausus netraukia (kas budavo nuo putu), puikiai nuplauna makiaza ir labai maloniai vesina, nusiprausus gaivus veidas jauciasi wub.gif
Atsakyti
O gal butu daugiau nuomoniu apie TBS mineraline? Radau tik keleta atsiliepimu bet noreciau daugiau pasidometi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 02 04, 21:18)
atejau pagirti arbatmedzio veido prausiklio wub.gif  superinis thumbup.gif ilga laika naudojau arbatmedzio putas, bet vyro sesuo pasiule pabandyti si prausikli ir dabar esu tookia patenkinta juo bigsmile.gif  visiskai nedziovina odos, nusiprausus netraukia (kas budavo nuo putu), puikiai nuplauna makiaza ir labai maloniai vesina, nusiprausus gaivus veidas jauciasi wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir as jau ne 5ta buteli naudoju smile.gif fainas daiktas tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 02 04, 21:18)
atejau pagirti arbatmedzio veido prausiklio wub.gif  superinis thumbup.gif ilga laika naudojau arbatmedzio putas, bet vyro sesuo pasiule pabandyti si prausikli ir dabar esu tookia patenkinta juo bigsmile.gif  visiskai nedziovina odos, nusiprausus netraukia (kas budavo nuo putu), puikiai nuplauna makiaza ir labai maloniai vesina, nusiprausus gaivus veidas jauciasi wub.gif


g.gif
Reikės turbūt ir man išbandyti... turiu iš tos serijos kaukę, šveitiklį, toniką ir patį arbatedžioo aliejuką... tai man visa serija patinka... wub.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau is skelbimu kad yra kas pardavineja daug pigiau TBS. Ar gali but podelka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilanguage @ 2010 02 06, 15:03)
Prisiskaiciau is skelbimu kad yra kas pardavineja daug pigiau TBS. Ar gali but podelka? g.gif

negali padielkų būt, neapsimoka parduotuvėj pirkt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 02 04, 22:18)
atejau pagirti arbatmedzio veido prausiklio wub.gif  superinis thumbup.gif ilga laika naudojau arbatmedzio putas, bet vyro sesuo pasiule pabandyti si prausikli ir dabar esu tookia patenkinta juo bigsmile.gif  visiskai nedziovina odos, nusiprausus netraukia (kas budavo nuo putu), puikiai nuplauna makiaza ir labai maloniai vesina, nusiprausus gaivus veidas jauciasi wub.gif


O kažin putos ir prausiklis ne tas pats, tik kita konsistencija? g.gif Ar yra dar kokių papildomų medžiagų?
Naudoju putas, esu labai patenkinta, bet dabar pagalvojau, gal prausiklį pabandyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 02 04, 21:31)
O gal butu daugiau nuomoniu apie TBS mineraline? Radau tik keleta atsiliepimu bet noreciau daugiau pasidometi  bigsmile.gif

Atsiprasau, bet pasikartosiu. Galvoju ka daryti. Uzsisakiau BE bet spalva neatitaikiau tai pardavineju verysad.gif Uzsisakyciau kita, bet vel per tarpininke siunciantis tiek ilgai laukti doh.gif Galeciau pirkti sia, iskart juk gauciau, bet nezinau ar verta tik, visgi nera pigi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 02 06, 19:22)
O kažin putos ir prausiklis ne tas pats, tik kita konsistencija?  g.gif Ar yra dar kokių papildomų  medžiagų?
Naudoju putas, esu labai patenkinta, bet dabar pagalvojau, gal prausiklį pabandyti?  g.gif


del tu papildomu medziagu tai nezinau, bet prausiklis man nesausina odos, o nuo putu nusiprausus traukdavo veida.
Atsakyti
body shop - peppermint intensive foot rescue SUPER!
Atsakyti
putose yra metu, o prausiklyje nera
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 02 07, 15:10)
putose yra metu, o prausiklyje nera


o ka tos metos gero daro veidui? g.gif
Atsakyti