Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(ChinChin @ 2010 01 26, 11:49)
o tai dekolte, plauku pudruoti su ta pudra negalima? per tas retas progas? nes jei galima ir kuna i rplaukus, tai ne taip jau ilgai uzteks, manau vaikams nebeliks tada biggrin.gif

tai jojo, as dekolte papudrinu..ale zinai, jei ir zandus, ir dekolte, ir dar plaukus, tai jau kaledine eglute busi lotuliukas.gif
Atsakyti
man labiausiai patinka db naudojamas melyniu kuno sviestas-kvapas dieviskas-norisi ne tepti, o vagyti ji.dar labai patinka brazilisku riesutu ir sviestmedzio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 01 25, 19:32)
mergaites gal kuri bandet sitoki krema http://www.thebodysh...;prdcode=24683m kokie atsiliepimai,mano oda misri,naudojau kitos firmos krema su vit c labai patiko, galvoju kaip sitoks ar geras?
ir va sitoks veido drekiklis ar geras/
http://www.thebodysh...;prdcode=24591m


as naudoju antraji varianta, labai patinka, oda labai svelni lieka, skaistesne po kurio laiko tampa. O pirmasis tavo ikeltas variantas ne kremas o veido prausiklis, siaip misriai odai pas juos yra atskira linija, mano irgi misri oda tai perku kremukus, makiazo valikli, tonika is tos pacios linijos, sviesiai melynos spalvos pakuotes. Seaweed Mattifying Day Cream http://www.thebodysh...ers/prod5980005 stai toki kremuka naudoju misriai odai, cia dieninis, yra ir naktinis gydomojo pobudzio kaip zele mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 11:18
QUOTE(ChinChin @ 2010 01 26, 12:49)
o tai dekolte, plauku pudruoti su ta pudra negalima? per tas retas progas? nes jei galima ir kuna i rplaukus, tai ne taip jau ilgai uzteks, manau vaikams nebeliks tada biggrin.gif


drinks_cheers.gif , aisku vaikams nebeliks biggrin.gif . As su ja vasara idegusia dekolte saikingai pagrazinu mirksiukas.gif . Laaabai graziai sauleje zeri wub.gif
Atsakyti
O kaip jums OLIVE (alyvuogių) šampūnas? Ar patiko? man reikėtų sausiems plaukams, bet bananinis tik kondicionierius geras... g.gif
Atsakyti
Patarkit gerą rankų kremą 4u.gif Geras man tai reiškia, kad greit ir lengvai susigertų ir kad skaniai kvepėtų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lo-lo: 28 sausio 2010 - 16:01
QUOTE(lo-lo @ 2010 01 28, 17:00)
Patarkit gerą rankų kremą  4u.gif Geras man tai reiškia, kad greit ir lengvai susigertų ir kad skaniai kvepėtų  blush2.gif


Populiariausias yra kanapių kremas, bet kvapas gali nepatikt. Aš tai su paprastu sviestu pasitepu ax.gif
Atsakyti
kas bande TBS lupu blizgius ? noreciau isbandyti
Atsakyti
mane labai domina tbs makiazo baze..ar yra naudojusiu? siuo metu naudoju Gosh gal galetumete palyginti naudojusios? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

siandein prabegom uzbegau i TBS Panoramoj, nes krito i aki ekologiski sertifikuoti produktai, tai nuejau pasiziuret: atrodo graziai, bet kazkaip paemiau kelis buteliukus, bet nei ant vieno nemaciau, kad butu uzrasyta sudetis.. arba sudetis kaip tycia buvo uzklijuota etikete...? tai taip ir likau nesupratus.. nes man idomu pasiziuret visada sudeti, nors ir butu ecocert sertifikuoti..
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 02 03, 17:39)
Sveikos,

siandein prabegom uzbegau i TBS Panoramoj, nes krito i aki ekologiski sertifikuoti produktai, tai nuejau pasiziuret: atrodo graziai, bet kazkaip paemiau kelis buteliukus, bet nei ant vieno nemaciau, kad butu uzrasyta sudetis.. arba sudetis kaip tycia buvo uzklijuota etikete...? tai taip ir likau nesupratus.. nes man idomu pasiziuret visada sudeti, nors ir butu ecocert sertifikuoti..

o kokia jų kaina?
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 02 04, 11:25)
O nors vienas is siu alieju yra skirtas kovai su celiulitu?  4u.gif


taip, body focusas, paskutinis mirksiukas.gif
Atsakyti