Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Sveiki 4u.gif

Aš su tokiu klausimėliu čia... ax.gif Ar yra merginų bandžiusių pačioms užsisakyti iš TBS internetinio puslapio, be jokių tarpininkių? rolleyes.gif Ar verta mėginti, jeigu aš norėčiau tik vieną prekytę įsigyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 01 25, 15:02)
Sveiki 4u.gif

Aš su tokiu klausimėliu čia... ax.gif Ar yra merginų bandžiusių pačioms užsisakyti iš TBS internetinio puslapio, be jokių tarpininkių? rolleyes.gif Ar verta mėginti, jeigu aš norėčiau tik vieną prekytę įsigyti? blush2.gif

nesiuncia i LT is tu psl mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites gal kuri bandet sitoki krema: Vitamin C Cleansing Face Polish http://www.thebodysh...;prdcode=24683m kokie atsiliepimai,mano oda misri,naudojau kitos firmos krema su vit c labai patiko, galvoju kaip sitoks ar geras?
ir va sitoks veido drekiklis ar geras/
Vitamin C Skin Reviver: http://www.thebodysh...;prdcode=24591m

Redaguota moderatoriaus: įkėliau priemonių pavadinimus, nes nuorodos turi savybę ilgainiui neberodyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 11:15
Kol kas iš TBS esu išbandžiusi tik šepetį ir papajų kūno sviestą.
Šepetys neblogas. Turėjau besilektrinančių plaukų problemą. Nesakau, kad šepetys viską išsprendė, bet plaukai elektrinasi tikrai mažiau. thumbup.gif
O kūno sviestą tiesiog pamilau. Anksčiau išvis nesu bandžiusi apsoliučiai jokių kūno svietų, tai šis buvo puiki pradžia. Malonaus kvapo, o oda tampa labai švelni. Pabaigusi planuoju pirkti dar vieną. Tik tikriausiai kito kvapo. Na, tiesiog pabandymui. Nieko prieš papajas neturiu. ;D

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 01 25, 00:22)
o man skaniausias  wub.gif  sviestuku kvapas tai braskiu bigsmile.gif  ir pats sviestukas labai patinka, bet tepuosi juo ne kiekviena diena, nes mano oda nera jau tokia sausa 4u.gif

Man irgi braškinis ir satsuma mėgiamiausi. thumbup.gif
Beje, ne morengos, o moringos wink.gif
Atsakyti
TBS kūno kremai - gėris:)
Tik satsuma tokio intensyvaus kvapo, kad išsitepusi kūną šiuo kremu, negaliu kvėpintis, būtų per daug kvapų. Tai jis - mano naminis kremas.
Atsakyti
Nusipirkau tokią pudrytę, tik nespėjau dar išbandyti, gal kas bandėte? ax.gif nustebino, kad tokia didelė ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 25, 22:58)
Nusipirkau tokią pudrytę, tik nespėjau dar išbandyti, gal kas bandėte?  ax.gif  nustebino, kad tokia didelė ji biggrin.gif

as turiu...bet cia shimeris tas vadinamas..nepasipudruosi kasdien...blizga labai jau smile.gif as tik per didelius balius su ja pasipudrinu biski smile.gif ar pas tave kitokia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 01 26, 09:38)
as turiu...bet cia shimeris tas vadinamas..nepasipudruosi kasdien...blizga labai jau smile.gif as tik per didelius balius su ja pasipudrinu biski smile.gif ar pas tave kitokia? ax.gif


Blizgi irgi, tai tikrai kas dieną neplanuoju naudoti, bet bus kartais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 26, 09:55)
Blizgi  irgi, tai tikrai kas dieną neplanuoju naudoti, bet bus kartais smile.gif

jo, ir su tokiais naudojimo tempais,jos dar musu vaikams liks lotuliukas.gif nes daaaafiga ten jos smile.gif
Atsakyti
o tai dekolte, plauku pudruoti su ta pudra negalima? per tas retas progas? nes jei galima ir kuna i rplaukus, tai ne taip jau ilgai uzteks, manau vaikams nebeliks tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 01 26, 10:59)
jo, ir su tokiais naudojimo tempais,jos dar musu vaikams liks lotuliukas.gif nes daaaafiga ten jos smile.gif


Aš ne naują ėmiau, jau biški naudota, bet labai mažai, tai tikiu, kad vaikams liks biggrin.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(ChinChin @ 2010 01 26, 12:49)
o tai dekolte, plauku pudruoti su ta pudra negalima? per tas retas progas? nes jei galima ir kuna i rplaukus, tai ne taip jau ilgai uzteks, manau vaikams nebeliks tada biggrin.gif


Man atrodo galima, kažkur skaičiau, jei nemaišau ax.gif
Atsakyti