Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(jurguze @ 2010 01 23, 15:35)
O kurie sviestai skirti sausai odai? Aš turiu avietinį, tai man trūksta drėkinimo

Parašyta ant indelio: "normal skin", "dry skin", "very dry skin" ir pan. ax.gif
Atsakyti
Aš turiu migdolų bei braziliškų riešutų kūno sviestus.. tai braziliškų riešutų yra skirtas sausai odai ir yra labai tirštas, o migdolų - normaliai ir sausai odai, tai jo konsistencija panaši į paprastą kremą, gal kiek tirštesnis nail.gif bet man migdolinis labiau patinka, nes jo kvapas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aš nedaug teturėjau dar, bet pasiflorų ir ypač avietinis tiesiog dieviški, nors dėl pastarojo galvojau, kad bus labai saldus. Mangų irgi nieko, bet kaip kažkas jau sakė, atsiduoda raugu, bent jau lyginant su kitais kvapais smile.gif
Atsakyti
niu TBS specės, pasakykit man - koks sviestukas būtų ne saldaus kvapo. iki parduotuvės nueiti ir pauostyti neturiu šiuo metu galimybės. bet turi galimybę nusipirkti jo pigiau. bet nežinau kokio kvapo reiktų
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 01 24, 18:46)
niu TBS specės, pasakykit man - koks sviestukas būtų ne saldaus kvapo. iki parduotuvės nueiti ir pauostyti neturiu šiuo metu galimybės. bet turi galimybę nusipirkti jo pigiau. bet nežinau kokio kvapo reiktų

Visi 3 prieš tai mano paminėti nėra saldūs smile.gif Tiesa, pasiflorų gamyboj jau nėra, nebent dar pas kažką užsilikę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 24 sausio 2010 - 17:57
QUOTE(vikta @ 2010 01 24, 17:46)
niu TBS specės, pasakykit man - koks sviestukas būtų ne saldaus kvapo. iki parduotuvės nueiti ir pauostyti neturiu šiuo metu galimybės. bet turi galimybę nusipirkti jo pigiau. bet nežinau kokio kvapo reiktų

Greipfrutų, morengų. ax.gif (Manau, dar ir braziliškų riešutų, alyvuogių, bet šių nesu bandžius, tik uosčius, tad negaliu tvirtint. smile.gif).
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2010 01 24, 20:06)
Greipfrutų, morengų.  ax.gif (Manau, dar ir braziliškų riešutų, alyvuogių, bet šių nesu bandžius, tik uosčius, tad negaliu tvirtint. smile.gif).

Man morengų kvapas per aitrus doh.gif
Atsakyti
Turiu braziliškų riešutų sviestą. Kažkaip tikėjausi, kad skaniau kvepės, lyginant su plaukų priežiūros linja. ax.gif Bet kūno dar netepiau, tik ant rankos pabandžiau. Laikui bėgant reikės išmėginti ir kitus bei išsirinkti labiausiai patinkantį. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 01 24, 18:46)
niu TBS specės, pasakykit man - koks sviestukas būtų ne saldaus kvapo. iki parduotuvės nueiti ir pauostyti neturiu šiuo metu galimybės. bet turi galimybę nusipirkti jo pigiau. bet nežinau kokio kvapo reiktų


Aloe, yra labai neutralaus ir malonaus kvapo 4u.gif
Atsakyti
o man skaniausias wub.gif sviestuku kvapas tai braskiu bigsmile.gif ir pats sviestukas labai patinka, bet tepuosi juo ne kiekviena diena, nes mano oda nera jau tokia sausa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 01 25, 01:22)
o man skaniausias  wub.gif  sviestuku kvapas tai braskiu bigsmile.gif  ir pats sviestukas labai patinka, bet tepuosi juo ne kiekviena diena, nes mano oda nera jau tokia sausa 4u.gif

Man tas kvapas kazkoks nenaturalus, sintetinis. Butent tas kvapas pas TBS keistas toks. schmoll.gif
Atsakyti
O man labai skanus kvapas greifrukto wub.gif
Atsakyti