Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(amber123 @ 2010 08 12, 17:03)
Gavau dovanu avietini sviesta.. maaaaaaama kaip kvepia.. kaip aviecu uogiene bigsmile.gif  bigsmile.gif ciut valdaus neparagavus lotuliukas.gif bet pvz konsistencija man mazai skirias nuo to sviesto, kur Eurokose buna.. nes maziuka tokia braskini turiu 4u.gif drekinimo dar neteko normaliai isbandyt.. bet jis trb ner is tu labai drekinanciu smile.gif butent avietinis



O man per saldus avietinis sviestas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2010 08 17, 10:18)
As irgi uz tai, kad verciau pataupyti, bet nusipirkti kokybiska preke, negu tbs slamsta.

Čia kaip kam- jums TBS šlamštas, man- ne rolleyes.gif Kūno priežiūros priemonėmis esu labai patenkinta, labai patinka jų aliejukai namams kvėpinti, veido priežiūros priemonės per viduriuką, o vat plaukų ir dekoratyvinė kosmetika nepatinka cool.gif
Atsakyti
Turiu TBS rutulini deo be aliuminio drusku su raudonu kamsteliu, tai bent jau karstesne diena, deja, atsiorasdavo prakaito kvapas, meciau as ji i sona-palauksiu veseniu oru, paskui bandysiu vel ax.gif
Atsakyti
[quote=gatinha2,2010 08 18, 11:47]
Turiu TBS rutulini deo be aliuminio drusku su raudonu kamsteliu, tai bent jau karstesne diena, deja, atsiorasdavo prakaito kvapas, meciau as ji i sona-palauksiu veseniu oru, paskui bandysiu vel ax.gif
[/quote

Pritariu, kad nera jis kazkoks stebuklingas, bet tikrai geras.
Atsakyti
Labai domina kaukė su alavijais jautriai odai, gal bus atsiliepimų? Ir kokia jos kainytė pas mus? 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turite Carrot moisture cream? Kokie atsiliepimai apie ji būtų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2010 08 18, 10:47)
Turiu TBS  rutulini deo be aliuminio drusku su raudonu kamsteliu, tai bent jau karstesne diena, deja, atsiorasdavo prakaito kvapas, meciau as ji i sona-palauksiu veseniu oru, paskui bandysiu vel ax.gif

Maniškis irgi pralaukė tuos karščius.. Bet šiaip esu juo patenkinta good.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnia @ 2010 08 19, 23:23)
Gal kuri turite Carrot moisture cream? Kokie atsiliepimai apie ji būtų?  4u.gif

Nesenai ji issigijau,jokiu neigiamu atsiliepimu negaliu pasakyti,tik tiek,kad jis man truputi,per riebus,o mano oda misri...Siaip parasyta,kad visiems odos typams skirtas,bet man truputi riebokas,bet nieko smile.gif Kvapas,neikirus.
Si turite omeny?
user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 08 20, 18:38-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 08 20, 18:38)

mano irgi misri. as ji ziema naudojau, ypac skruostams, tai liuks kaip tiko thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGirl @ 2010 08 20, 19:04)
mano irgi misri. as ji ziema naudojau, ypac skruostams, tai liuks kaip tiko  thumb_yello.gif

Jis gerai apsaugo nuo salcio? Gal zinot kokia jo kaina? 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 08 20, 18:38-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 08 20, 18:38)
Nesenai ji issigijau,jokiu neigiamu atsiliepimu negaliu pasakyti,tik tiek,kad jis man truputi,per riebus,o mano oda misri...Siaip parasyta,kad visiems odos typams skirtas,bet man truputi riebokas,bet nieko  smile.gif Kvapas,neikirus.
Si turite omeny?

Taip taip šį turėjau galvoje. Mano taip pat mišri su riebia T-zona, bet galvoju žiema žandams tiktų gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 08 14, 15:36)
Merginos, kokie atsiliepimai apie ramuneliu akiu makiazo valikli?  g.gif


Nieko geresnio nesu turejusi thumbup.gif . jau kokius 3 metus tik ji ir naudoju biggrin.gif
Atsakyti