Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Daivuzele @ 2010 07 19, 21:44)
Dar kartelį pasikartosiu su klausimu, nes taip ir nesulaukiau atsakymo.
Ar kam teko bandyti depiliacinį vašką iš TBS? Kaip Jum jis? Ar tikrai delipiuoja  bigsmile.gif



As bandziau, bet man nelabai patiko. Ne viska gerai rauna. Pabaigsiu, ka turiu ir pirksiu kita. Beje, cia ne tikra cukraus depiliacija, nes TBS nera naturali kosmetika. Bandziau orginine cukraus depiliacija, tikrai efektyvesne ir ne taip skauda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 08 09, 14:19)
Neatstosiu nuo jusu, suintrigavote biggrin.gif Na nera pas mus LT. Gal cia toks va:

user posted image


ne, cia serumas veidui. Gelis kunui va toks 4u.gif :

user posted image
Atsakyti
Gavau dovanu avietini sviesta.. maaaaaaama kaip kvepia.. kaip aviecu uogiene bigsmile.gif bigsmile.gif ciut valdaus neparagavus lotuliukas.gif bet pvz konsistencija man mazai skirias nuo to sviesto, kur Eurokose buna.. nes maziuka tokia braskini turiu 4u.gif drekinimo dar neteko normaliai isbandyt.. bet jis trb ner is tu labai drekinanciu smile.gif butent avietinis
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 08 12, 17:03)
Gavau dovanu avietini sviesta.. maaaaaaama kaip kvepia.. kaip aviecu uogiene bigsmile.gif  bigsmile.gif ciut valdaus neparagavus lotuliukas.gif bet pvz konsistencija man mazai skirias nuo to sviesto, kur Eurokose buna.. nes maziuka tokia braskini turiu 4u.gif drekinimo dar neteko normaliai isbandyt.. bet jis trb ner is tu labai drekinanciu smile.gif butent avietinis

kvapas pasakiskas, bet man jis kazkaip per riebus, uzsitepiau biskiuka ant ranku, tai labai sunkiai susigere doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 12, 17:47)
kvapas pasakiskas, bet man jis kazkaip per riebus, uzsitepiau biskiuka ant ranku, tai labai sunkiai susigere doh.gif



Tai man tada bus pats tas.. nes oda gan sausa smile.gif man jau geriau riebiau nei kai sausa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 08 12, 22:08)
Tai man tada bus pats tas.. nes oda gan sausa smile.gif man jau geriau riebiau nei kai sausa biggrin.gif

Tikiuosi tiks thumbup.gif as vis losjona/krema/sviesta naudoju koki karta i savaites, o ir ti reciau, kazkiap nuo kremines duso zeles uztenka drekinimo . Veidui krema paskutini karta naudojau pries kokias 2 savaites g.gif
Atsakyti
Merginos, kokie atsiliepimai apie ramuneliu akiu makiazo valikli? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Black&White: 14 rugpjūčio 2010 - 14:37
Gavau dovanų kvepalus, tipo orchidėjų, Love ETC - labai pigus, nemalonus kvapas, prastai laikosi. Vienu žodžiu, dešovkė....
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2010 08 15, 20:47)
Gavau dovanų kvepalus, tipo orchidėjų, Love ETC - labai pigus, nemalonus  kvapas, prastai laikosi. Vienu žodžiu, dešovkė....

Keista. Aš irgi turiu šiuos kvepalus, tai man jie ilgai laikos. Kvapas, aišku, stiprokas vasarai. bet kai oras atšąla, tai thumbup.gif
Atsakyti
jezau, nu tai ko jus norite is kvepalu uz 50 lt? biggrin.gif eikit i Kristiana ir pirkit uz 250 - laikysies visa diena ir bus ne desovkes rolleyes.gif kazkaip man net i galva neateina tiketis kazko ypatingo uz neypatinga kaina ax.gif kasdieniai kvepaliukai ir gerai, ne iseiginiai...
Atsakyti
Avietinis sviestas iš TBS gerokai skiriasi nuo Eurokinių kūno alia sviestų, nors konstinencija ir panaši, bet poveikis tai toli gražu rolleyes.gif Tbs daug labiau drėkina, o ir kvapas man priimtinesnis, nes Eurokos tai man sintetinis žiauriai, nebent tas kavos kvapo patiko, bet tept ant savęs tokį, nu nea kažkaip schmoll.gif Beje, kaip keista- avietinis kūno sviestas man labai kvepia, kūno losjonas jau netaip, šiaip sau toks, o dušo želė išvis dvokia kažkokiom mielėm, fuj doh.gif Kitų serijų kvapai man būna vienodi daugmaž visuose gaminiuose, o čia įdomiai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 08 16, 11:32)
jezau, nu tai ko jus norite is kvepalu uz 50 lt? biggrin.gif eikit i Kristiana ir pirkit uz 250 - laikysies visa diena ir bus ne desovkes rolleyes.gif kazkaip man net i galva neateina tiketis kazko ypatingo uz neypatinga kaina ax.gif kasdieniai kvepaliukai ir gerai, ne iseiginiai...


As irgi uz tai, kad verciau pataupyti, bet nusipirkti kokybiska preke, negu tbs slamsta.
Atsakyti