Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Dar kartelį pasikartosiu su klausimu, nes taip ir nesulaukiau atsakymo.
Ar kam teko bandyti depiliacinį vašką iš TBS? Kaip Jum jis? Ar tikrai delipiuoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuzele @ 2010 07 19, 21:44)
Dar kartelį pasikartosiu su klausimu, nes taip ir nesulaukiau atsakymo.
Ar kam teko bandyti depiliacinį vašką iš TBS? Kaip Jum jis? Ar tikrai delipiuoja  bigsmile.gif

As bandziau ta cukraus depiliacija,nieko man nunudepiliavo.. taip ir stovi namie
Atsakyti
o mano drauge (tiesa ji salone daresi, ne TBS priemonem), sake, kad jai cukraus depiliacija yra tikras issigelbejimas - jokiu paraudimo, oda nesudirginta ir t.t.

tiesa, cukrumi salone apie 1,5 karto brangiau iseina, jei ne dvigubai...

Tai gal tiesiog reikia kazkaip moketi tuo cukrumi naudotis tiesiog? g.gif

as tai planuoju pirktis bet nesti savo kosmetologei, kad ji man padarytu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 07 22, 14:40)
o mano drauge (tiesa ji salone daresi, ne TBS priemonem), sake, kad jai cukraus depiliacija yra tikras issigelbejimas - jokiu paraudimo, oda nesudirginta ir t.t.

tiesa, cukrumi salone apie 1,5 karto brangiau iseina, jei ne dvigubai...

Tai gal tiesiog reikia kazkaip moketi tuo cukrumi naudotis tiesiog? g.gif

as tai planuoju pirktis bet nesti savo kosmetologei, kad ji man padarytu ax.gif



Cia tai tikra tiesa. Vis bandziau ir bandziau, tai pagaliau pradejo rauti plaukelius bigsmile.gif Keliom sekundem idejau i mokrobangu krosnele, tada geriau tepesis.. Tik pastebejau, kad labai daug reikia vasko.. o gal cia vel tas mano nemokejimas g.gif
Atsakyti
Sveikos:)
Domina kelios priemones is tbs, iskau kad gerai nuvalytu makiaza, nedirgintu odos, pagal aorasyma issirinkau sias priemones, gal butu atsiliepimu ?


Cucumber Cleansing Milk
user posted image

Passion Fruit Cleansing Gel
user posted image


Tea Tree Foaming Cleanse
user posted image


Atsakyti
Tbs mano megstamiausia kosmetika,ir kuno sviestuku nemazai esu isbandzius.Dabar naudoju tbs sveitikli kokosini,nerealus,oda lieka svelni,o dar paskui kai issitepu su sviestuku,isvis labai labai sveli odyte buna.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 07 23, 14:24)
Sveikos:)
Domina kelios priemones is tbs, iskau kad gerai nuvalytu makiaza, nedirgintu odos, pagal aorasyma issirinkau sias priemones, gal butu atsiliepimu ?
Tea Tree Foaming Cleanse
user posted image


Esu turėjusi šį, bet senesnės versijos biggrin.gif Man labai patiko thumbup.gif Gerai nuplaudavo makiažą, odos nesausindavo. Kvapas toks specifinis, bet, kad labai blogas būtų, tai neee schmoll.gif
Šioje temoje skaičiau atsiliepimus, kad tas naujas (kurio foto įdėta), nėra toks geras kaip senesnis. Tai, negaliu daugiau pasakyti.

Žinau tik, kad dabar turiu nusipirkus Aloe serijos prausiklį, ir biški, pradedu atrasti prie ko prisikabinti doh.gif
Atsakyti
http://makeupandbeau...hotos-swatches/
radau nuorodele, kaip atrodo nomadic gaminiu serija is arciau gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2010 07 25, 20:42)
http://makeupandbeau...hotos-swatches/
radau nuorodele, kaip atrodo nomadic gaminiu serija is arciau gal kam pravers 4u.gif

Atrodo siuos bronzantus pries pora dienu ziurinejau, pasibandziau an trankos, tai blizgejimas toks svytinti iseina , smulkus, neperkrautas .Kiekis nemazas. Bet kad sugundytu tai ne. kazkaip neuzkabino . 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar tiesa, kad UK nebegamina Body focus serijos? unsure.gif Norėjau užsisakyti pas platintoją, tai taip pasakė g.gif o LT parduotuvėse dar yra? Seniai buvau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 31 liepos 2010 - 13:50
Sveikutes, kad po koju skutimo ka rekomeduotumete is TBS? Sausa oda ir tie raudoni taskeliai doh.gif
Atsakyti
as gal Monoi aliejuka patarciau arba alaviju kuno krema - toki kad ramintu... g.gif
Atsakyti