Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(_mažule_ @ 2010 07 09, 20:50)
faina kainyte, bet dabar perkant is Anglijos TBS puslapio per tarpininkes to pacio avietinio pienelio kaina yra 10LT. Skirtumas jaucias a ne?  mirksiukas.gif

nu taip,bet as sviesto kunui avietinio nemaciau LT sad.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanėlė @ 2010 07 09, 21:16)
Pirkau uz 31 + 4 uz registruota siuntima. Jei reikia, galiu kontaktus i az atsiust  mirksiukas.gif


Gal ir visa kita pigiau? smile.gif O čia buvo su kokia akcija ar įprasta kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 09 liepos 2010 - 21:50
www.thebodyshop.co.uk
sviestams super sale, aišku tik keli, bet...kaina apie 15lt gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 07 10, 09:25)
www.thebodyshop.co.uk
sviestams super sale, aišku tik keli, bet...kaina apie 15lt gaunasi smile.gif

nesiuncia gi i lt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 07 09, 22:50)
Gal ir visa kita pigiau? smile.gif O čia buvo su kokia akcija ar įprasta kaina?



Kiek supratau, įprasta kaina. Nelabai tose kainose gaudausi, nes dar tik pirmą kartą pirkau blush2.gif bet klausiau pusseserės (ji dažniau perka), sakė, viskas pigiau. Bet ten nepasakyčiau, kad labai didelis pasirinkimas, nežinau, gal išsipardavė. Nius, atsiųsiu el.paštą, paprašykit, atsiųs sąrašiuką mirksiukas.gif

tik pardavėja man kiek keistoka - nelabai išsamiai atsako ko klausi, nes klausiau kada gaus papildymą, taip ir nesužinojau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanėlė: 10 liepos 2010 - 09:17
QUOTE(Fea @ 2010 07 10, 09:55)
nesiuncia gi i lt cool.gif

taigi yra tarpininkių SM, kurios iš UK perka. Tai 15lt jau su atsiuntimu turėtų išeiti, na kokie dar plius du lt.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 07 10, 20:09)
taigi yra tarpininkių SM, kurios iš UK perka. Tai 15lt jau su atsiuntimu turėtų išeiti, na kokie dar plius du lt.

uzsisakiau per tarpininkes sviestuku po 3 svarus thumbup.gif
Atsakyti
ar naudojate tbs kremines pudras ? norėčiau atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
Man tai patinka passion fruit sviestukas ir sveitiklis kunui,kazkas nerealaus,turiu mergaite Vilniuje kuri pigiau pardavineja nei Lt parduotuvese,tai aprupina mane.
Atsakyti
QUOTE(Indraaja @ 2010 07 15, 16:05)
Man tai patinka passion fruit sviestukas ir sveitiklis kunui,kazkas nerealaus,turiu mergaite Vilniuje kuri pigiau pardavineja nei Lt parduotuvese,tai aprupina mane.

pigiau tai po kiek? 4u.gif
Atsakyti
labai esu patenkinta kokosiniu dusho kremu wub.gif patinka tekstura,tokia kremine,kaip tepasi,oda minkstutele palieka,nesausina thumbup.gif o ir i kvapa isimylejau.del to puikaus kvapo nusipirkau ir kokosini kuno krema "shimmer" su blizguciais.irgi tekstura patenkinta,svytejimas labai grazus po jo wub.gif tik jau to saldumo aiskiai "persivalgiau" kaip tik siandien dar gavau idegio losjona kokosu/ananasu kvapo (ne is body shop) tai jau negaliu saves uostyt,per saldu wacko.gif sviesta kol kas i sali atidesiu,arba duso zele biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Incredible Me: 16 liepos 2010 - 14:19
Pasiskaiciusi jusu pagyras apie kuno sviestus tai ir as isigijau smile.gif avietini sviesta ir duso zele,kaip tik buvau pataikiusi per nuolaidas.Faini ju tie kvapai,bet man tokie nekazdieniski,kiekviena diena ju teptis negaleciau,kvapai per saldus.Labai patiko citrininis kvapas,bet teks palaukti nuolaidu blush2.gif Kartais norisi kvepeti kokia uogyte tongue.gif
Atsakyti