Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Dzesika:) @ 2010 06 28, 21:11)
Laba diena, siandien parduotuveje uzmaciau naujos kolekcijos kepta pudra  bigsmile.gif  biski pamaliavojo mane su ja, pirmas ispudis labai patiko, gal kas sakau ilgiau naudojote ir turit atsiliepimu?  rolleyes.gif 

My Webpage


As turiu ta tamsesne,tai ja naudoju kaip skaistalus,bet labai kazkokia man ji vistiek per tamsi,o drauge turi sviesiasne,tai labai faini,man ji kaip egipto zeme smile.gif Tik nereikia jos padauginti,nes labai rudas veidas gaunasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 01 liepos 2010 - 17:58
Kaip supratau, būna šios kosmetikos platintojų ir pas jas prekės daug pigiau negu parduotuvėje? 4u.gif Norėčiau kūno sviestą įsigyti pas ką nors tada... rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, o cia kada pagaminta, jei parasyta xg101la? Per skelbima susiradau ir sakyciau, gana pigiai pirkau kuno sviestuka (200ml kainavo 31 LT). Bet man cia dovanai reikia, sakau, kad nebutu koks pasibaiges galiojimas blink.gif
Atsakyti
Merginos,gal galetumet padeti? Kazkada buvau radus kad apsipirkinejat uk, body shop. bet dabar nerandu.. gal galit padet rast kaip jus ten apsiperkat nes man neiseina, greiciausiai ten reikia tarpininku.. Esu zalia tokiam dalyke.. smile.gif aciu is anksto uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilnamete21 @ 2010 07 09, 11:23)
Merginos,gal galetumet padeti? Kazkada buvau radus kad apsipirkinejat uk, body shop. bet dabar nerandu.. gal galit padet rast kaip jus ten apsiperkat nes man neiseina, greiciausiai ten reikia tarpininku.. Esu zalia tokiam dalyke.. smile.gif aciu is anksto uz pagalba smile.gif

neapsiprekinsi,nes nesiuncia i LT ten 4u.gif
Atsakyti
bet per tarpininkus juk galima
Atsakyti
QUOTE(pilnamete21 @ 2010 07 09, 11:44)
bet per tarpininkus juk galima

zinoma 4u.gif
Atsakyti
Tai vat ta dalyka ir bandau issiaiskint 4u.gif kur ju galima rast ir kaip ten viskas vyksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pilnamete21 @ 2010 07 09, 11:52)
Tai vat ta dalyka ir bandau issiaiskint  4u.gif  kur ju galima rast ir kaip ten viskas vyksta  ax.gif

ieskok SM platybese smile.gif gal prie kokiu skelbimu ax.gif
Atsakyti
as radau po 35lt www.amway-pigiau.lt, ten yra avietinis The body shop kremas.
gal kas zinote kur dar pigiau?
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2010 07 09, 16:33)
as radau po 35lt  www.amway-pigiau.lt, ten yra avietinis The body shop kremas.
gal kas zinote kur dar pigiau?

Siandien buvau panoramoj, jei neklistu avietinis pienelis 24lt kainuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pilnamete21 @ 2010 07 09, 20:46)
Siandien buvau panoramoj, jei neklistu avietinis pienelis 24lt kainuoja  ax.gif

faina kainyte, bet dabar perkant is Anglijos TBS puslapio per tarpininkes to pacio avietinio pienelio kaina yra 10LT. Skirtumas jaucias a ne? mirksiukas.gif
Atsakyti