Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Platintojos gauna TBS uzsieni, nejaugi ten dvigubai pigiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 27 birželio 2010 - 18:28
QUOTE(Lyre @ 2010 06 27, 19:27)
Platintojos gauna TBS uzsieni, nejaugi ten dvigubai pigiau?

Pigiausiai as buvau nusipirkusi UK uz 4 svarus uz 200 ml + atsiuntimas. Man gavosi apie 20lt.
Kazkada maciau ir po 3 svarus, bet tada per pusvalandi viska isgraibste, man neliko biggrin.gif
O Jav berods po 5$ pigiausiai ka maciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 27 birželio 2010 - 18:32
Nezinau, mano drauge gyvena UK, sake, kad brangiai ten kainuoja. g.gif Bet ji pries pora metu sake, gal atpigo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 06 27, 19:35)
Nezinau, mano drauge gyvena UK, sake, kad brangiai ten kainuoja.  g.gif Bet ji pries pora metu sake, gal atpigo.  unsure.gif

iprastine kaina yra 12.50 svaru. Bet labai daznai buna akcijos, kaip ir sakiau, man pavyko uz 4 sv. gauti.
Dabar kaikuriems kvapams irgi yra akcija, ir kainuoja po 5 svarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 27 birželio 2010 - 18:41
Klaipedoje dabar po 25 akcija smile.gif
Atsakyti
O dar liko kas nors? biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, siandien parduotuveje uzmaciau naujos kolekcijos kepta pudra bigsmile.gif biski pamaliavojo mane su ja, pirmas ispudis labai patiko, gal kas sakau ilgiau naudojote ir turit atsiliepimu? rolleyes.gif

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Dzesika:) @ 2010 06 28, 22:11)
Laba diena, siandien parduotuveje uzmaciau naujos kolekcijos kepta pudra  bigsmile.gif  biski pamaliavojo mane su ja, pirmas ispudis labai patiko, gal kas sakau ilgiau naudojote ir turit atsiliepimu?  rolleyes.gif 

My Webpage

O kiek ji kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 06 29, 09:21)
O kiek ji kainuoja?


lietuvoje ~65lt, o oficialiame psl vyksta akcija 3 uz 30$ 4u.gif http://www.thebodysh...ing/prod1031917
Atsakyti
Jei ką nors sudomins, tai The Body Shop'o parduotuvėje (Panoramoje, Vilniuje) yra gana nemaža akcija kai kurioms prekėms, taigi verta pasidairinėti, kai kas panašia kaina gaunasi arba šiek tiek mažiau negu siunčiantis iš UK net ir su nuolaida
Atsakyti
QUOTE(Dzesika:) @ 2010 06 29, 17:43)
lietuvoje ~65lt, o oficialiame psl vyksta akcija 3 uz 30$  4u.gif http://www.thebodysh...ing/prod1031917


O is cia galima siustis i LT paciai, ar tik per tarpininkes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2010 06 30, 09:47)
O is cia galima siustis i LT paciai, ar tik per tarpininkes? 4u.gif

tik per tarpininkes 4u.gif
Atsakyti