Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Daivuzele @ 2010 06 26, 11:13)


Puiku biggrin.gif aš norėjau braziliškų riešutų, pas draugę buvo, pamenu labai skaniai man kvepėjo, bet va kažkaip susimaišiau, pagalvojau, kad ten migdolų ir sau nusipirkau, laukiu, kol atsiųs smile.gif tai bijau, gal neskanus bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 26, 21:27)
Puiku biggrin.gif aš norėjau braziliškų riešutų, pas draugę buvo, pamenu labai skaniai man kvepėjo, bet va kažkaip susimaišiau, pagalvojau, kad ten migdolų ir sau nusipirkau, laukiu, kol atsiųs smile.gif tai bijau, gal neskanus bus biggrin.gif


turiu ir brazilišų riešutų ir migdolų, tai migdolų man žymiai skaniau kvepia wub.gif
Atsakyti

 i 
Informacija apie nuolaidas perkelta čia.
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 06 27, 14:59)
turiu ir brazilišų riešutų ir migdolų, tai migdolų man žymiai skaniau kvepia  wub.gif


Oho, pradžiuginot, kai gausiu sviestuką pasidalinsiu savo įspūdžiais smile.gif
Aš antrą jau turiu moringų, skanus kvapas, bet jau pabodo, tai stengiuosi kuo greičiau išnaudoti doh.gif
Atsakyti
Kiek tie kuno sviestai kainuoja?
Atsakyti
Kas nueis i ispardavima, butinai parasykite kokios kainos, ypac sviestai domina. wub.gif
Tiesa, po kiek jus perkat sviestus pas platintojas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 27 birželio 2010 - 17:34
QUOTE(Black&White @ 2010 06 27, 18:13)
Kiek tie kuno sviestai kainuoja?


parduotuvėje manau apie 60 kažkas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyre @ 2010 06 27, 18:33)
Tiesa, po kiek jus perkat sviestus pas platintojas?


200 ml - 40 litų
Atsakyti
Reiskia pas visas vienodai. Tik kai as pirkau, avieciu sviestui buvo akcija - 35. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 06 27, 18:44)
Reiskia pas visas vienodai. Tik kai as pirkau, avieciu sviestui buvo akcija - 35.  smile.gif


Tai būna kartais akcijos, bet labai retai aš jas pamatau pas platintojas smile.gif vieną kartą esu užtaikiusi, kai mango mažus sviestukus pirkau po 10 litų (imant 3 vnt ir daugiau), bet čia tik kartą taip pasisekė biggrin.gif
Atsakyti
aistuliaa, turite kataloga? Noriu palyginti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 06 27, 18:13)
Kiek tie kuno sviestai kainuoja?


man atrodo parduotuveje 58 ar 59 lt.
QUOTE(Lyre @ 2010 06 27, 18:33)
Kas nueis i ispardavima, butinai parasykite kokios kainos, ypac sviestai domina.  wub.gif
Tiesa, po kiek jus perkat sviestus pas platintojas?

Anksciau sviestai pas platintojas budavo po 35, veliau kazkaip pabrango iki 40 lt.
Kiek dabar kazkaip neziurejau, nes nelabai aktualu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 06 27, 18:58)
aistuliaa, turite kataloga? Noriu palyginti.  smile.gif


Turiu, parašykit až savo emailą smile.gif
Atsakyti