Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(laukianti stebuklo @ 2010 06 22, 15:17)
sveikos  4u.gif

norejau paklausti ta dabar kur yra vasaros kolekcija tbs nomadic maciau parduotuvej tik pilkus-moonstone, cooper spalvytes, ir jade g.gif ir dvi keptas pudrytes, ar bronzatai
o va cia idedu nuoroda cia rodo kur kas daugiau vasaros kolekcijos seseliu, ir dar net dveji skaistalai blink.gif  kazin kodel pas mus toks mazas pasirinkimas  daug ko parduotuvese nemaciau schmoll.gif
http://www.beautyadd...or-summer-2010/

ir va cia dar nuoroda fall naujienu, tai jie tikriausiai tik rudeni atsiras??? g.gif  unsure.gif
http://www.musingsof...collection.html



pas mus nera tokio plataus pasirinkimo gal, nes ne taip jau daug perka, manau - tos kolekcijos keiciasi kas sezona praktiskai, tai nemanau, kad kas sezona znomen reikia seseliu, skaistalu, pudros unsure.gif nors gal kas kaip dazosi smile.gif

o jei parasyta, kad rudeni atsiras, tai ir atsiras rudeni biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus parduotuvėse visos prekės labai brangios, gal nedaug ju nuperka, tai ir asortimentas ribotas. Daug vertingiau pirkti susiradus per skelbimus, perpus pigiau gaunasi arba per mergaites tarpininkes (šiame forume) parsisiųsti iš internetinio The Body Shop puslapio. O dar jei pataikius, kai būna išpardavimai, tai ir visai normalia kaina galima nusipirkti. Parduotuvės reikalingos tik prekių išsirinkimui prieš užsisakant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Harriet @ 2010 06 22, 02:01)
Gal kas bandete is TBS ka nors pedutems? laukciau nuomones apie produktus  ax.gif



As turiu kanapiu pedu kremuka. Labai labai fainas!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamonds @ 2010 06 21, 19:56)
neapsaugojo nuo prakaito kvapo  verysad.gif Į galą dienos kaip be dezodoranto  doh.gif  doh.gif


Man, atrodo visi dezodorantai tokie, kurie neturi aliuminio sudėtyje. Driclor super gerai laiko drinks_cheers.gif bet, sveikata rizikuojam tada unsure.gif
Atsakyti
As turiu kauke plaukams ir kuno sviesta. Paskaiciusi supratau, kad daugiau nieko pirkti neverta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 06 24, 11:46)
As turiu kauke plaukams ir kuno sviesta. Paskaiciusi supratau, kad daugiau nieko pirkti neverta.  smile.gif

Dar kanapinį rankų kremą giria. Jis man nepakeičiamas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 06 24, 10:46)
As turiu kauke plaukams ir kuno sviesta. Paskaiciusi supratau, kad daugiau nieko pirkti neverta.  smile.gif

as nesutikciau su jumis, man TBS turi kur kas daugiau puikiu priemoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 06 24, 12:35)
Dar kanapinį rankų kremą giria. Jis man nepakeičiamas wub.gif


TBS produkcija brangiai kainuoja, ranku krema nepirkciau. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 06 24, 13:45)
as nesutikciau su jumis, man TBS turi kur kas daugiau puikiu priemoniu  mirksiukas.gif


Padariau tokia isvada tik is to, ka cia perskaiciau. smile.gif
Atsakyti
Ar skaniai kvepia migdolų kūno sviestas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 25, 23:44)
Ar skaniai kvepia migdolų kūno sviestas? smile.gif



Skaniai thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas esat naudojusi is vitamin E ir C seriju tuos tonizuojancius energizuojancius purskiklius veidui?ar jie veiksmingi,ar verti demesio?
Atsakyti
QUOTE(rutajon @ 2010 06 26, 14:21)
Gal kas esat naudojusi is vitamin E ir C seriju tuos tonizuojancius energizuojancius purskiklius veidui?ar jie veiksmingi,ar verti demesio?

Is vitamino C serijos,tai naudojau kapsules,labai ptiko,oda labai svelni buna,o vitamivo E turejau kremuka veidui,tai jokio ispudzio nepaliko smile.gif Manau,kad vasarai,gal ir gerai purskiklis veidui rolleyes.gif Bet as labiau gundiciaus vitaminu C biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 26 birželio 2010 - 16:44