Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Diamonds @ 2010 06 17, 16:46)
Labas,
user posted image
Norėjau paklaust kaip Jums šitas ? Aš nusivyliau atrodo, todėl labai kitų bandžiusį šį produktą nuomonė  4u.gif


Turiu tik pieštukinį, tai labai patenkinta mastau.gif Seniau naudojau iš senesnės serijos White musk rutulinį - tai irgi vienas geriausių, prie kurių grįždavau biggrin.gif
Atsakyti
Labai patinka TBS duso zeles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 06 17, 16:56)
Turiu tik pieštukinį, tai labai patenkinta mastau.gif Seniau naudojau iš senesnės serijos White musk rutulinį - tai irgi vienas geriausių, prie kurių grįždavau biggrin.gif

o jis baltu demiu nepalieka? g.gif
aciu:)
Atsakyti

 i 
Skelbimai už Skelbimų lentos draudžiami. Jie yra ir bus trinami.
Skelbimam turime Skelbimų lentą.
Vietoj to, kad cituotumėt skelbimus, geriau man praneštumėt.
Atsakyti
Gal yra merginu bandziusiu TBS depiliacini vaska cukraus pagrindu? Kokie atsiliepimai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamonds @ 2010 06 17, 16:46)
Labas,
user posted image
Norėjau paklaust kaip Jums šitas ? Aš nusivyliau atrodo, todėl labai kitų bandžiusį šį produktą nuomonė  4u.gif


O dėl kokių priežasčių nusivylėte? mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien gavau TBS sviesta lupu Yes Yes Yes ir juodaji abrikosa irgi lupom, tai pastarasis man biski neplautu skuduru atsiduoda.. bet ir sultys lygiai tokio pat kvapo buna doh.gif lotuliukas.gif kazkaip nepagalvojau pries uzsisakydama.. bet seip labai fainas pats balzamas bigsmile.gif Yes Yes Yes irgi patiko, skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2010 06 21, 11:49)
O dėl kokių priežasčių nusivylėte?  mirksiukas.gif

neapsaugojo nuo prakaito kvapo verysad.gif Į galą dienos kaip be dezodoranto doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diamonds: 21 birželio 2010 - 18:57
Ismeginau TBS citrinu sveitikli kunui, LABAI patiko!!! Issitrynus istripsta tas 'cukrus' lieka labai svelnus riebaliukas, tai net nereikia po duso jokio losjono, ir puikiai kvapas issilaiko smile.gif
Anksciau naudodavau L'occitane apelsinu cukru ir verbenu druskas smile.gif Irgi ziauriai patiko, na bet per kelis metus kvapas atsibodo... beto kaina geresne TBS (nors kokybes skirtumas irgi jauciasi, L'o geriau, bet paivairint reikia smile.gif)
Atsakyti
Gal kas bandete is TBS ka nors pedutems? laukciau nuomones apie produktus ax.gif
Atsakyti
Gal kuri bandėte ką nors iš TBS dekoratyvinės kosmetikos? Kažin kokie atsiliepimai, ar vertą ką išbandyti? Mastau daugiau produktų išbandyti, nes draugė sakė duos kontaktus žmogaus pas kurį pigiau galėčiau įsigyti, bet bet ko pirkti nesinori, kad po to negulėtų nenaudojami schmoll.gif Kol kas esu bandžiusi tik TBS dušo želes, kūno sviestą, tai thumbup.gif labai patiko, nes mano oda žiauriai sausa, o juo pasitepus visai kitas jausmas ir aromatas super smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

norejau paklausti ta dabar kur yra vasaros kolekcija tbs nomadic maciau parduotuvej tik pilkus-moonstone, cooper spalvytes, ir jade g.gif ir dvi keptas pudrytes, ar bronzatai
o va cia idedu nuoroda cia rodo kur kas daugiau vasaros kolekcijos seseliu, ir dar net dveji skaistalai blink.gif kazin kodel pas mus toks mazas pasirinkimas daug ko parduotuvese nemaciau schmoll.gif
http://www.beautyadd...or-summer-2010/

ir va cia dar nuoroda fall naujienu, tai jie tikriausiai tik rudeni atsiras??? g.gif unsure.gif
http://www.musingsof...collection.html
Atsakyti