Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Intrinsa @ 2010 01 22, 12:18)
susigeria, kai pirksi sviesta rinkis normaliai odai smile.gif


O jum jaučiasi, kokia odai sviestas? Turiu ir normaliai, ir labai sausai, na konsistencija skiriasi, bet ant odos vienodas riebumas rolleyes.gif
Atsakyti
turiu ir as bananini sampuna nepatinka ir man plaukai kaip siaudai pasidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 22, 11:21)
O jum jaučiasi, kokia odai sviestas? Turiu ir normaliai, ir labai sausai, na konsistencija skiriasi, bet ant odos vienodas riebumas  rolleyes.gif

tiesiog vieni buna tokie kieti, na kaip tikras sviestas biggrin.gif o kiti tokia labiau tirsti..konsistencija kaip grietines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 22, 13:21)
O jum jaučiasi, kokia odai sviestas? Turiu ir normaliai, ir labai sausai, na konsistencija skiriasi, bet ant odos vienodas riebumas  rolleyes.gif

mano oda normali, visuomet ir renkuosi sviesta normaliai odai, bijodama, kad sausai skirti bus per riebus, nesusigers
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2010 01 22, 11:34)
mano oda normali, visuomet ir renkuosi sviesta normaliai odai, bijodama, kad sausai skirti bus per riebus, nesusigers

as niekad neziuriu kokiai odai smile.gif pagal kvapa renkuosi ir tiek biggrin.gif ir viskas normaliai smile.gif esu sunaudojus kokiu 20 bankiu jau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 01 22, 12:28)
tiesiog vieni buna tokie kieti, na kaip tikras sviestas biggrin.gif o kiti tokia labiau tirsti..konsistencija kaip grietines smile.gif


Šitą žinau. Bet ar tie sviestai susigeria lėčiau ir oda riebesnė negu tepant su "grietine", ar ne? Aš nepastebėjau kažkokio skirtumo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 22, 11:37)
Šitą žinau. Bet ar tie sviestai susigeria lėčiau ir oda riebesnė negu tepant su "grietine", ar ne? Aš nepastebėjau kažkokio skirtumo  rolleyes.gif

nu ir as siaip nelabai...jie man visi pakankamai riebus ir gerai drekina..bet ne per daug, kad paskui pasitepus prisiklijuotum kazkur biggrin.gif aisku, palietus oda riebumas jauciasi, vyras net neliecia manes, sako "ir vel visa taukuose" lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu bet paskui uztai efektas geras thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 01 22, 12:39)
nu ir as siaip nelabai...jie man visi pakankamai riebus ir gerai drekina..bet ne per daug, kad paskui pasitepus prisiklijuotum kazkur biggrin.gif aisku, palietus oda riebumas jauciasi, vyras net neliecia manes, sako "ir vel visa taukuose" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu bet paskui uztai efektas geras thumbup.gif  biggrin.gif


Aš irgi būnu taukuose lotuliukas.gif Bet užtai kaip naktinukai, visa patalynė kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 22, 11:41)
Aš irgi būnu taukuose  lotuliukas.gif  Bet užtai kaip naktinukai, visa patalynė kvepia  wub.gif

ir paskui leskos kokios svelnios wub.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 01 22, 12:42)
ir paskui leskos kokios svelnios wub.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Visas kūnas dieviškai švelnus, kvepiantis ir minkštutė oda wub.gif
Atsakyti
O kurie sviestai skirti sausai odai? Aš turiu avietinį, tai man trūksta drėkinimo
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 01 23, 15:35)
O kurie sviestai skirti sausai odai? Aš turiu avietinį, tai man trūksta drėkinimo


tai avietinis normaliai odai skirtas.

Sausai reikia pirkti koki mango, kanapiu, brazil nut, kokosu, migdolu, vitamine E ir t.t.
Atsakyti