Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Vitulka @ 2010 06 15, 17:43)
Platinančių kosmetiką ieškokite Skelbimų lentoj. Ši tema skirta dalintis atsiliepimams apie ją



kad SKelbimo lentoj nerasi, nes neleidzia nei nemokamai reklamuotis, nei mokamos temos padaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2010 06 15, 19:03)
Žadėti atsiliepimai apie Maskuojamąjį arbatmedžio pieštuką  smile.gif


Kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 06 15, 19:16)
Kokia kaina?  smile.gif


Lietuvos parduotuvėse kainos nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 06 15, 18:10)
kad SKelbimo lentoj nerasi, nes neleidzia nei nemokamai reklamuotis, nei mokamos temos padaryti  lotuliukas.gif

dar papasakokit, kad jei atsiranda narė, kuri ieško platinančios TBS, neatsiliepiat rolleyes.gif
aš būtent narėms rašiau, ne komersantėms cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2010 06 15, 19:03)
Žadėti atsiliepimai apie Maskuojamąjį arbatmedžio pieštuką  smile.gif

user posted image

Na šiandien išbandžiau ir... esu maloniai nustebinta  bigsmile.gif  Tikrai maskuoja puikiai  thumbup.gif  Šiaip nėra ką ten pas mane labai maskuoti, kaip spuogelius maskuotų nežinau, bet aš turiu akies kamputyje trūkusią kraujagyslę, o vasarą naikintis negaliu - tai man ją puikiai užmaskuoja  bigsmile.gif  Be to, labai gerai prisitaiko spalva prie odos.
Minusas -  ilgai nesilaiko  g.gif  Nežinau, ar čia aš nusivalau besikrapštinėdama aplink akis, ar tikrai prastai laiko. Bet kadangi jį galima naudoti ir ant makiažo, tai nusivalius pasitepu vėl ir jokių bėdų  biggrin.gif

o man kaip tik maskuoja nepakankamai - kartais vienas kitas spuogelis atsiranda, tai tikrai neuzmaskuoja deramai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 06 14, 12:14)
Ir dumblu eksfoliatoriu
user posted image
Ar gerai isvalo poras, ar po valymo netraukia odos, ar kartais turi balinimo efekta?

Turiu tokį 4u.gif Na prausiklis kaip prausiklis, gerai nuvalo, toks šaltukas nuo jo ant veido rolleyes.gif Maloniai kvepia, bet man jis per lipnus, sunkokai nusivalo blush2.gif Mano oda riebi-mišri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2010 06 15, 21:03)
Turiu tokį  4u.gif Na prausiklis kaip prausiklis, gerai nuvalo, toks šaltukas nuo jo ant veido  rolleyes.gif Maloniai kvepia, bet man jis per lipnus, sunkokai nusivalo  blush2.gif Mano oda riebi-mišri  mirksiukas.gif

Aiskiukas, braukiu lauk is pirkiniu saraselio
Atsakyti
Isigijau greipfrutu kuno piure - po begiojimo ar siaip karsta vasaros diena - thumbup.gif , o jau kvapas wub.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

gal jau yra isbandziusiu naujuju lupu balzamu, kaip dengiasi spalvytes, ir kaip drekina? ax.gif
http://www.thebodysh...;prdcode=84575m

ir gal yra bandziusiu jau siuos naujuosius lupdazius, esu turejus is senesnes kolekcijos sheer lupdazi nr 1 labai patiko, gal siu spalvytes intensyvesnes

http://www.thebodysh...;prdcode=84575m


o cia naujoves kurios dar tik atsiras bet jau yra i ka akis paganyti wub.gif wub.gif wub.gif
http://www.chicprofi...-fall-2010.html


Papildyta:
ne ta sheer lupdaziu nuoroda idejau doh.gif doh.gif

va cia kita ax.gif

http://www.thebodysh...;prdcode=84178m
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2010 06 16, 21:57)
gal jau yra isbandziusiu naujuju lupu balzamu, kaip dengiasi spalvytes,

Aga,esu isbandziusi,bet nieko gero pasakyti apie ji negaliu,prastai tepasi,kazkaip netolygiai,be to sausina lupas,pas mane si,ruzava spalvyte
user posted image
02 Watermelon Crushuser posted image

Skaitau,tai nevykusiu pirkiniu,taip ir stovi vonioje lentynoje unsure.gif Tik tiek,kad kvapas labai neikirus,lupos irgi nelieka saldzios,tai tik vienas pliusiukas siam balzamui is mano puses rolleyes.gif
Lupdazi irgi turiu biggrin.gif
user posted image
01 numeriukas user posted image
Bet ir sis nepatiko doh.gif Nes subega jis vos po keliolikos minuciu,drauge irgi turi balzama,tai irgi nera patenkinta,zinau tik tiek,kad antra karta nei vieno,nei kito nepirkciau schmoll.gif

Stai tokie mano nusivylimai siomis naujovemis smile.gif
Atsakyti
o gal zinot, kas pkeis vit c serija/ isoparduoda dabar visa ir daugiau nebus verysad.gif
Atsakyti
Labas,
user posted image
Norėjau paklaust kaip Jums šitas ? Aš nusivyliau atrodo, todėl labai kitų bandžiusį šį produktą nuomonė 4u.gif

Atsakyti