Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Lyre @ 2010 06 03, 19:17)
Sena tema http://www.supermama...howtopic=540246
Papildyta:
As plaunu galva kiekviena diena, todel tepiau ant svariu plauku. Kaukes poveiki pajutau, kad plaukai isdziuvo. Tikrai drekina plaukus. Toks jausmas, kad plaukai dregni, prisilieti, o jie sausi. Idomus pojutis. Ir dar, po kaukes man pora dienu niezejo galva, man taip buna po plauku dazymo. Tai reiskia, kad ji veikia?  smile.gif



bet kad tos kaukes instrukcijoje net parasyta tepti pries plovima ant neplautu plauku ax.gif
Atsakyti
Plauti plaukai man reiskia ka tik plauti, o ne pries diena. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 05 29, 11:45)
Kad praktiškai visi sviestai neblogai drėkina smile.gif
Merginos, gal kuri turėjot japoniškų vyšnių žiedų sviestuką? Ar neįkyri kvapas? Dabar taip, atrodo, kvepia  wub.gif

Turiu dabar sita,nors pries tai turetas vysniu sviestukas ko gero mielesnis-na nezinau,gal todel kas vysniu jogurta labai megstu,tai man kvapas-tip top doh.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
As turiu avieciu. Toks malonumas, mmmm. Mano namine suknele visa juo kvepia. thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 06 birželio 2010 - 19:58
Sveikos user posted image
Mergaites, pakomentuokit prasau dumblu kaukyte
user posted image
Ir dumblu eksfoliatoriu
user posted image
Ar gerai isvalo poras, ar po valymo netraukia odos, ar kartais turi balinimo efekta?
Atsakyti
labutis, nesu naudojusi ne vieno TBH produkto, gundausi ismeginti koki nenuplaunama kodicionieriu plaukam, noreciau jusu patarimo,koks butu geriausias sviesiem plaukam, sausiem? ka galeciau isigyti ir isbandyti,gal kas galite patarti? mano plaukai sausoki, noreciau drekinanciu priemoniu, kad plaukas butu pamaitintas,
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 06 14, 16:25)
labutis, nesu naudojusi ne vieno TBH produkto, gundausi ismeginti koki nenuplaunama kodicionieriu plaukam, noreciau jusu patarimo,koks butu geriausias sviesiem plaukam, sausiem? ka galeciau isigyti ir isbandyti,gal kas galite patarti? mano plaukai sausoki, noreciau drekinanciu priemoniu, kad plaukas butu pamaitintas,

Mano nuomone apie TBS plauku prieziuros priemones labai prasta, yra zimiai geresniu, pvz. TIGI ar Milk_Shake, o pasibandimui patariu pradeti nuo pacio geriausio ka gamyna TBS, nuo kuno sviestu user posted image
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 06 14, 17:11)
Mano nuomone apie TBS plauku prieziuros priemones labai prasta, yra zimiai geresniu, pvz. TIGI ar Milk_Shake, o pasibandimui patariu pradeti nuo pacio geriausio ka gamyna TBS, nuo kuno sviestu user posted image


o tie kuno sviestai tai kam naudojami? kaip kremai kunui? (nenaudoju as jokiu kremu kunui,nes nera sausa oda ir nereikalauja papildomo drekinimo...bet gal vertetu ismeginti?
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 06 14, 16:53)
o tie kuno sviestai tai kam naudojami? kaip kremai kunui? (nenaudoju as jokiu kremu kunui,nes nera sausa oda ir nereikalauja papildomo drekinimo...bet gal vertetu ismeginti?

Na ir kam slepti nuo visu, kad turit puikia oda, kuriai neriekia papildomos prieziuros? As tokia tureciau, turbut gyrciaus apie tai kiekviena tinkama ir nelabai proga user posted image user posted image
Taip, butent kaip kuno kremai naudojami sviestai user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 06 14, 16:25)
labutis, nesu naudojusi ne vieno TBH produkto, gundausi ismeginti koki nenuplaunama kodicionieriu plaukam, noreciau jusu patarimo,koks butu geriausias sviesiem plaukam, sausiem? ka galeciau isigyti ir isbandyti,gal kas galite patarti? mano plaukai sausoki, noreciau drekinanciu priemoniu, kad plaukas butu pamaitintas,


Yra drekinanti plauku kauke, Brazilisku riesutu vadinasi. Ji drekina tikrai, bet ar pamaitina nezinau, nejauciu. Ji nebloga, bet nezinau, ar dar pirksiu.
Atsakyti

 i 
Platinančių kosmetiką ieškokite Skelbimų lentoj. Ši tema skirta dalintis atsiliepimams apie ją
Atsakyti
Žadėti atsiliepimai apie Maskuojamąjį arbatmedžio pieštuką smile.gif

user posted image

Na šiandien išbandžiau ir... esu maloniai nustebinta bigsmile.gif Tikrai maskuoja puikiai thumbup.gif Šiaip nėra ką ten pas mane labai maskuoti, kaip spuogelius maskuotų nežinau, bet aš turiu akies kamputyje trūkusią kraujagyslę, o vasarą naikintis negaliu - tai man ją puikiai užmaskuoja bigsmile.gif Be to, labai gerai prisitaiko spalva prie odos.
Minusas - ilgai nesilaiko g.gif Nežinau, ar čia aš nusivalau besikrapštinėdama aplink akis, ar tikrai prastai laiko. Bet kadangi jį galima naudoti ir ant makiažo, tai nusivalius pasitepu vėl ir jokių bėdų biggrin.gif
Atsakyti