Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Man aviečių pats mylimiausias kūno sviestas taip pat wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 31 gegužės 2010 - 09:56
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 28, 15:52)
Nuo labiausiai drekinancio iki siek tiek maziau, bet visi sausai odai:

kakavos, sviestmedzio, kokosu, melyniu, mango, gal dar ka pamirsau... smile.gif


Brazilisku riesutu wub.gif
Atsakyti
O kokosas skaniai kvepia? blush2.gif Nes pačioj TBS tai nei vienas nekvepėjo..
Giliuose apmastymuose dėl savaiminio įdegio kremuko ir jaučiu jamsiu jį mastau.gif
Atsakyti
O ar padeda nors kiek tas serumas nuo celiulito?.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 05 30, 20:19)
Nu va, rytoj man atves brazilisku riesutu kauke plaukams ir avieciu kuno sviesta. Tikiuosi, mano debiutas bus sekmingas.  rolleyes.gif


Gavau. Sviestas kvepia tikru jogurtu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 05 31, 14:21)
O ar padeda nors kiek tas serumas nuo celiulito?.. smile.gif

kaikurios merginos labai gyre ji, o as kazkaip likau neutralios nuomones apie ji ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 31, 14:05)
O kokosas skaniai kvepia? blush2.gif Nes pačioj TBS tai nei vienas nekvepėjo..
Giliuose apmastymuose dėl savaiminio įdegio kremuko ir jaučiu jamsiu jį  mastau.gif

bent jau kokosu pirskiamo losjono kvapas man patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Brazilisku riesutu kauke plaukam geriau tepti ant dregnu plauku. As tik gerai papurskiau vandeniu, bet labai sunkiai tepesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 31 gegužės 2010 - 15:28
QUOTE(patrakusi @ 2010 05 31, 14:21)
O ar padeda nors kiek tas serumas nuo celiulito?.. smile.gif

Tokie kremai padeda tik tada, jei vartojami kartu su sveika mityba ir sportu bei masažais tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyre @ 2010 05 31, 16:27)
Brazilisku riesutu kauke plaukam geriau tepti ant dregnu plauku. As tik gerai papurskiau vandeniu, bet labai sunkiai tepesi.

Sušlapinkit plaukus visiškai ir nugręžkit, galit nusausint rankšluosčiu, nes purškimo tai neužtenka, labai daug susinaudoja kaukės g.gif
Atsakyti
Kita karta taip ir padarysiu. Kazkas cia rase, kad papurskia ir viskas. Man to neuzteko. smile.gif
Tiesa, kaip daznai nauduojat sia kauke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 31 gegužės 2010 - 16:58
Padariau kauke ir kazkokio ypatingo poveikio nematau. verysad.gif Laikiau 2,5 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 31 gegužės 2010 - 18:00
ar tepet ant neplautu plauku? o be to nemanau kad is pirmo karto pasijaustu labai g.gif
Atsakyti
Sena tema http://www.supermama...howtopic=540246
Papildyta:
As plaunu galva kiekviena diena, todel tepiau ant svariu plauku. Kaukes poveiki pajutau, kad plaukai isdziuvo. Tikrai drekina plaukus. Toks jausmas, kad plaukai dregni, prisilieti, o jie sausi. Idomus pojutis. Ir dar, po kaukes man pora dienu niezejo galva, man taip buna po plauku dazymo. Tai reiskia, kad ji veikia? smile.gif
Atsakyti