Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Indra A. @ 2010 05 28, 11:00)
Ir kaip blizgiai, tušas? 4u.gif
O kaip smirda tas kakavos pienelis, fee.. Neįmanoma, nusiploviau rankas verysad.gif



doh.gif mhm.. turiu sutikt.. lotuliukas.gif bet sunaudojau, nes neblogas toks buvo.. poto pripratau prie kvapo smile.gif
Atsakyti
As turiu Ginger body souffle, MB rekia, kad smirda kaip ligoninej lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O man patinka kvapas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2010 05 28, 11:08)
ir as ji zinokit turiu, tai siaubas, fee stovi nebenaudojamas, o va kakavos sviestas niam niam wink.gif

Net nežinau kur jį dėt, gerai, kad mažiuką buteliuką jamiau. Iki šiol smirda, et, vat ir reikėjo man imt nepauosčius ir nepatepus.. doh.gif

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 05 28, 11:13)
tai patikslinkite kuris domina, nes ju daugybe  biggrin.gif
Tusai didelio ispudzio nepaliko.
O blizgiai ivairiai, kaikurie labai patinka, kaikurie maziau  smile.gif

Sparkle lip gloss smile.gif
O pokalbių apie savaiminio įdegio neradau. Tik klausimų, kuriuose nebuvo atsakymų mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 28, 11:41)
Net nežinau kur jį dėt, gerai, kad mažiuką buteliuką jamiau. 



Kojom sutepkit 4u.gif as tai sunaudojau.. nera taip baisia ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 05 28, 11:32)
As turiu Ginger body souffle, MB rekia, kad smirda kaip ligoninej  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O man patinka kvapas  ax.gif

Nežinau tokio kvapo 4u.gif

QUOTE(amber123 @ 2010 05 28, 12:06)
Kojom sutepkit  4u.gif as tai sunaudojau.. nera taip baisia ten  biggrin.gif

Būčiau aš žinojus, kad taip baisiai.. lotuliukas.gif Gal kokiam kaime, kur niekas neatskiria kvapų hihihi.gif Nes turiu visokių kremukų: ir sviestukų, ir kokosų aliejuką kojytėm padalinu..
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif
Norėčiau paklausti kuris iš TBS sviestų labiausiai drėkina?.. Oda taip pasausėjusi.. doh.gif Ačiū.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 05 28, 14:28)
Sveikutės,  4u.gif
Norėčiau paklausti kuris iš TBS sviestų labiausiai drėkina?.. Oda taip pasausėjusi.. doh.gif Ačiū.. 4u.gif



Nuo labiausiai drekinancio iki siek tiek maziau, bet visi sausai odai:

kakavos, sviestmedzio, kokosu, melyniu, mango, gal dar ka pamirsau... smile.gif
Atsakyti
Kad praktiškai visi sviestai neblogai drėkina smile.gif


Merginos, gal kuri turėjot japoniškų vyšnių žiedų sviestuką? Ar neįkyri kvapas? Dabar taip, atrodo, kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 05 29, 11:45)
Kad praktiškai visi sviestai neblogai drėkina smile.gif
Merginos, gal kuri turėjot japoniškų vyšnių žiedų sviestuką? Ar neįkyri kvapas? Dabar taip, atrodo, kvepia  wub.gif


Man, asmeniškai, į pabaigą net labai labai pradėjo nebepatikti būtent dėl kvapo doh.gif Vos subaigiau.


Gal kas naudojote Warming Mineral mask? smile.gif Noreciau atsiliepimu.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 29 gegužės 2010 - 15:53
QUOTE(-Jzh- @ 2010 05 29, 17:41)
Man, asmeniškai, į pabaigą net labai labai pradėjo nebepatikti būtent dėl kvapo  doh.gif  Vos subaigiau.
Gal kas naudojote Warming Mineral mask? smile.gif Noreciau atsiliepimu.

user posted image

Aš naudoju šitą kaukę. Net nesitikėjau, kad tokia gera. thumbup.gif Odytė atsigauna po jos, mažiau beria, veidas pašviesėja ir svarbiausia, nesausina thumbup.gif
Atsakyti
Man aviečių kūno sviestukas labai patiko, gerai drėkina odą ir labai skaniai kvepia smile.gif
Atsakyti
Laaabai skaniai kvepia, pati turiu wub.gif
Atsakyti