Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

kuno sviestai neturi nieko tarp dangtelio ir pacio kremo, tokius apsauginius plastikinius permatomus dangtelius turi tik KAI KURIE (ir tai ne visi) veido kremai wink.gif

ka reiskia "dalinai celofanuotas" nezinau, bet siaip kuno sviestai turi celofano juostele aplink indeli, bet jie nera visi aklinai uzspausti i celofana, t.y. tik is sono celofanuoti aplink tokia kaip juostele.
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 27, 13:49)
kuno sviestai neturi nieko tarp dangtelio ir pacio kremo, tokius apsauginius plastikinius permatomus dangtelius turi tik KAI KURIE (ir tai ne visi) veido kremai wink.gif

ka reiskia "dalinai celofanuotas" nezinau, bet siaip kuno sviestai turi celofano juostele aplink indeli, bet jie nera visi aklinai uzspausti i celofana, t.y. tik is sono celofanuoti aplink tokia kaip juostele.

Ačiū, mergučios 4u.gif Dalinai celofanuoti, tą celofanuotą juostelę ir turėjau minty smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 27, 13:49)


ka reiskia "dalinai celofanuotas" nezinau, bet siaip kuno sviestai turi celofano juostele aplink indeli, bet jie nera visi aklinai uzspausti i celofana, t.y. tik is sono celofanuoti aplink tokia kaip juostele.

as TBS Lietuvoje retokai perku, bet kiek siunciau is UK ir JAV tai ne ant visu sviestu buvo ta apsaugine juostele g.gif
Atsakyti
taip, ne ant visu ir buna - pvz ant tokiu kaip scrubai - white gardenia, ginger souffle - ant tokiu nebuna.

Taip pat is platintoju perkant kartais irgi buna be celofaniuko, nes siuntimo metu jis gali buti suplestas ar kazkas tokio...
Atsakyti
Laba diena,
Prasau patarkit,noreciau nusipirkt krema kunui(ne sviesta,jis man riebokas),noreciau lengvo,kad greit susigertu,ir nestipraus kvapo.Gal turit pasiulymu,siuo metu naudoju alyvuogiu duso zele,gal ir kremas yra g.gif
Atsakyti
alyvuogiu yra tik kuno sviestas, jei norite pienelio, is lengvu yra braskiu, griepfrutu, avieciu, laukiniu vysniu... dar SPA pienelis ir kiti isskyrus kokius Shea manau...

va dar lengvas yra purskiamas pienelis - kokosu pvz ir migdolu, moringos.

tik del kvapu - bet tai jau turetumete pauostyti gal, nes man pvz braskiu, greipfrutu, avieciu ir vysniu - visi sie vaisiniai yra gan lengvi... SPA kvapas malonus...
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 27, 18:44)
alyvuogiu yra tik kuno sviestas, jei norite pienelio, is lengvu yra braskiu, griepfrutu, avieciu, laukiniu vysniu... dar SPA pienelis ir kiti isskyrus kokius Shea manau...

va dar lengvas yra purskiamas pienelis - kokosu pvz ir migdolu, moringos.

tik del kvapu - bet tai jau turetumete pauostyti gal, nes man pvz braskiu, greipfrutu, avieciu ir vysniu  - visi sie vaisiniai yra gan lengvi... SPA kvapas malonus...

kokosu pienelis vasarai pats tas, man labai patinka (tik kieno oda sausa manau drekinimo per mazai bus)
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 05 27, 17:33)
Laba diena,
Prasau patarkit,noreciau nusipirkt krema kunui(ne sviesta,jis man riebokas),noreciau lengvo,kad greit susigertu,ir nestipraus kvapo.Gal turit pasiulymu,siuo metu naudoju alyvuogiu duso zele,gal ir kremas yra g.gif

Alavijų kremukas tiktų smile.gif
Mano pirkinukai:
user posted image
user posted image
Dar galvoju apie lūpų blizgį, blakstienų tušą ir savaiminio įdegio kremuką, gal kuri bandėt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 28, 09:18)

Dar galvoju apie lūpų blizgį, blakstienų tušą ir savaiminio įdegio kremuką, gal kuri bandėt? blush2.gif

lupu blizgiu jie turi laaaabai daug, blakstienu tusu irgi, o apie savaiminio idegio krema diskutuota pries kelis puslapius mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir kaip blizgiai, tušas? 4u.gif
O kaip smirda tas kakavos pienelis, fee.. Neįmanoma, nusiploviau rankas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 28, 12:00)
Ir kaip blizgiai, tušas? 4u.gif
O kaip smirda tas kakavos pienelis, fee.. Neįmanoma, nusiploviau rankas verysad.gif

ir as ji zinokit turiu, tai siaubas, fee stovi nebenaudojamas, o va kakavos sviestas niam niam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 28, 11:00)
Ir kaip blizgiai, tušas? 4u.gif
O kaip smirda tas kakavos pienelis, fee.. Neįmanoma, nusiploviau rankas verysad.gif

tai patikslinkite kuris domina, nes ju daugybe biggrin.gif
Tusai didelio ispudzio nepaliko.
O blizgiai ivairiai, kaikurie labai patinka, kaikurie maziau smile.gif
Atsakyti