Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(*Jūra* @ 2010 05 23, 20:25)
ačiū, Dasha  4u.gif

Papasakok paskui kokį kvapą išsirinkai bigsmile.gif Aš dabar neroli jasmin berods turiu smile.gif Salsvokas, bet maniau erzins, karsta.gif bet viskas ok, patinka
Atsakyti

 i 
Kas nežino, tai skelbimai forume, išskyrus Skelbimų lentą, draudžiami.
Jie yra ir bus trinami.
Jei skelbimas buvo cituojamas, žinutė su pacituotu skelbimu, taip pat yra trinama. Jei paskui neatseksit galų apie ką buvo kalbama, kaltinkit tik pačios save.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 05 23, 22:29)
Papasakok paskui kokį kvapą išsirinkai  bigsmile.gif  Aš dabar neroli jasmin berods turiu smile.gif Salsvokas, bet maniau erzins, karsta.gif bet viskas ok, patinka

aš turiu iš seniau White musk, dabar užsimaniau ir kitus kvapus pabandyt. realiai manau, kad prie to paties pagrindinio ir liksiu, kaip jau daugelį metų. bet mėgstu dar kelis papildomus turėt, retkarčiais paįvairint smile.gif
ok 4u.gif laukiu, kada vaikiai pasveiks ir eisim bigsmile.gif uf, drambliai į proceliano parduoduvę... doh.gif biggrin.gif

gal kas iš kauniečių gali man į až parašyt? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jūra*: 24 gegužės 2010 - 10:47
Mergaites gal gAlit pasakyti kokia pagaminimo data ? M237E ?
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2010 05 24, 12:33)
Mergaites gal gAlit pasakyti kokia pagaminimo data ? M237E ?

Uuuuuu..... gerokai pasenusi produkta paturejot - pagamintas 2004m rugpjucio men. 24d. Pasidalinkit kas Jums sitoki ''antikvariata'' istume? Ar gal turejot uzsilikusi pradeta bonkute? Tai greiciau atsikratykit jos!
Itariu kad noresit paklausti is kur istraukiau tikslia pagaminimo data, tai idedu nuoroda, kur pagal BATCH koda galit nustatyti garsiuju kosmetikos gamintoju priemoniu pagaminimo datas http://sites.google....englishhomepage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mažule_: 24 gegužės 2010 - 11:50
QUOTE(_mažule_ @ 2010 05 24, 12:45)
Uuuuuu..... gerokai pasenusi produkta paturejot - pagamintas 2004m rugpjucio men. 24d. Pasidalinkit kas Jums sitoki ''antikvariata'' istume? Ar gal turejot uzsilikusi pradeta bonkute? Tai greiciau atsikratykit jos!


aciu 4u.gif normaliai sakyciau doh.gif turiu kuno dulksna-praeita vasara gavau dovanu ax.gif pasipurskiau kelis kartus,nei man jos reik, nei ka-tiesiog tvarkiausi lentyna ir atradau ir galvoju ka su ja daryt....keliaus i siuksliadeze ax.gif dar turiu veidui purskikli su vitamin c -tai jauciu irgi bus pasenes,nes c raidele-tai 2007m, taip ? arba reik i wc vietoj purskiklio isnaudot biggrin.gif
Atsakyti
ko tais ta skaiciuokle keistai veikia - ivedu koda E254KA, t.y. pagaminta praeitais metais, o man sako:

Production Date
0-9-11

Maybe your input is not correct.

Your product was produced 2010 years ago. Make sure your input is correct.


bet tikrai kelis kartus vedziau, teisingai ivedu g.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2010 05 24, 12:45)
Uuuuuu..... gerokai pasenusi produkta paturejot - pagamintas 2004m rugpjucio men. 24d. Pasidalinkit kas Jums sitoki ''antikvariata'' istume? Ar gal turejot uzsilikusi pradeta bonkute? Tai greiciau atsikratykit jos!
Itariu kad noresit paklausti is kur istraukiau tikslia pagaminimo data, tai idedu nuoroda, kur pagal BATCH koda galit nustatyti garsiuju kosmetikos gamintoju priemoniu pagaminimo datas http://sites.google....englishhomepage

O tai E raidė nereiškia,kad 2009 pagaminta? g.gif
Atsakyti
E raide 2009 pagaminta, bet norejosi isbandyti ta skaiciuokle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 24, 14:19)
E raide 2009 pagaminta, bet norejosi isbandyti ta skaiciuokle smile.gif

Tokiu atveju Nike neteisingai buvo informuota apie 2004m g.gif Negi kas įkiš 6m senumo daiktą mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 24, 13:55)
Maybe your input is not correct.

Your product was produced 2010 years ago. Make sure your input is correct.
bet tikrai kelis kartus vedziau, teisingai ivedu g.gif

Man tas pats g.gif Gal kas zino, ka reiskia XG?
Atsakyti
mano ziniomis tai 2010 metu produktas su XG unsure.gif
Atsakyti