Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Indra A. @ 2010 05 20, 11:55)
Aš nebandžiau, nežinau ar verta..user posted image


as daugiau nekartosiu, lupos ne tai, kad sudrekintos, bet dar ir issausejo, nu tik del kvapo jie.
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 20, 11:31)
Na, svistas pas man dar tik pirmas, bet jaučiu ne paskutinis. Dievinu kokosą ir arbūzą, kaip norėčiau, bet nesu jų mačius TBS user posted image



Yra ir kokosas ir arbuzas mirksiukas.gif isbandykit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kameja111 @ 2010 05 20, 11:06)
as daugiau nekartosiu, lupos ne tai, kad sudrekintos, bet dar ir issausejo, nu tik del kvapo jie.



Man tai issausint daugiau neissausino.. bet sudrekint nlb sudrekino smile.gif bet faina spalvyte suteikia ir kvapas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 20, 15:47)
Yra ir kokosas ir arbuzas mirksiukas.gif isbandykit 4u.gif


kad kokosas yra tai maciau, bet arbuzo man neteko matyt, buciau jau griebus smile.gif
Atsakyti
arbuzas tai yra lupu balzamas, jei kas norite sviesto, tai arbuzinio daugiau nieko nera TBSe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 20, 18:20)
arbuzas tai yra lupu balzamas, jei kas norite sviesto, tai arbuzinio daugiau nieko nera TBSe smile.gif



Taip taip, sorry, jei kazka suklaidinau.. sviesto arbuzinio ner schmoll.gif bet galvojau aplamai apie arbuza snekam.. 4u.gif
Beja, norejau paklaust apie sviesto Yes Yes Yes kvapa? bigsmile.gif 4u.gif kaip jis?
Atsakyti
man visai nieko - kazkada pauosciau ir pasitepiau, tai patiko ne tik kvapas, bet ir poveikis - kazkas rase, kad sausina lupas - nieko man nesausino, nors lupu balzamams esu labai reikli cool.gif

aisku tik viena karta pasitepiau, bet realiai man nei born lippy nei sitas nepasausino, nors born lippy tai turiu ir naudoju nuosava.
Atsakyti
aš tai myliu Body Shop pirštines kūno šveitimui thumbup.gifwink.gif
Atsakyti
Ar ne viena nebande kabuki sepetuko? Paieska nerodo rezultatu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 21, 18:30)
Ar ne viena nebande kabuki sepetuko? Paieska nerodo rezultatu.. 4u.gif


Puikus sepetelis thumbup.gif , naudoju ji mineralinei pudrai 4u.gif Minkstas, tankus, zodiu, nusiskundimu neturiu biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien naująjį pažastiklį, ėmiau breeze kvapo, pieštukinį. Gal kuri bandėte? Kaip atsiliepimai? Šiaip TBS tie seniėji rutuliniai man geriausi buvo (white musk gal penkis turėjusi good.gif) Įdomu ar šitie kokybe nenusileis, nes kaina daugiau nei dukart mažesnė mastau.gif
Atsakyti
gal žinot, kokiose parduotuvėse yra? niekada neieškojau ir netyčia neužmačiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jūra*: 23 gegužės 2010 - 20:18
QUOTE(*Jūra* @ 2010 05 23, 20:18)
gal žinot, kokiose parduotuvėse yra? niekada neieškojau ir netyčia neužmačiau

Tai kad visose yra..
Atsakyti