Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(amber123 @ 2010 05 18, 20:31)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ne nu cia tai gerai suskelet thumbup.gif
as turejau omeny, kad kai ju turi daug, tai kaip sunaudot visus 4u.gif gi ju nedaug trb reikia
Papildyta:
Net veiduka tepat? blink.gif bet gal negerai.. juk ten lb parfumuoti.. neberia?

veido tai as netepciau jau aisku..gi kuno kremas ir skirtas kunui..o siaip as esu kazkas 13 bankiu turejus tu sviestu biggrin.gif nu tai jie neatidaryti stovi gi ilga..ir naudojau taip po biski, vienu metu kokius 3 atsidarius turedavau ax.gif per pora metu suvariau visus biggrin.gif daba neseniai jau teko dasipirkti ax.gif
Atsakyti
merginos, koki savaiminio idegio krema turit omeny?
O del sviestu tai as pati dabar vienu metu naudoju 4 TBS, vienas kvapas kazkaip nesubosta, tai vis kitu pasitepu. Bet man jie greitai baigiasi, gal del to, kad MB kartais "pasiskolina" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 18, 13:09)
man atrodo savaiminio idiegio parduotuvese nebera ir sake, kad nebegamins, o kas del dezodorantu nauju, tai ju irgi LT nera dar, tik UK arba neseniai pasirode, arba pasirodys tuoj tuoj smile.gif

dar va zinau, kad nauja plauku prieziuros linija bus - Rainforest sampunai ir balzamai, nauji sepetukai plaukams...

Taip pat, ko pas mus dar nemaziau - yra SPA afrika, SPA polynesia, SPA Japan, o dar bus SPA maroko su argano aliejumi ax.gif

O kur tas naujienas žiūrit? Įdomu ax.gif O dezodorantai jau yra ir kaina ~20Lt, tik gerai neapžiūrėjau, laiko nebuvo. Mane labiausiai vilioja, kad jie be aliuminio druskų ir įdomu, kad rutuliniai- pildomi.
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2010 05 18, 22:34)
O kur tas naujienas žiūrit? Įdomu ax.gif

Angliskoj TBS internetinei parduotuvej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 18, 21:31)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ne nu cia tai gerai suskelet thumbup.gif
as turejau omeny, kad kai ju turi daug, tai kaip sunaudot visus 4u.gif gi ju nedaug trb reikia
Papildyta:
Net veiduka tepat? blink.gif bet gal negerai.. juk ten lb parfumuoti.. neberia?


jei butu negerai, tai veidukas kazkokia reakcija parodytu smile.gif kasdien netepu, bet retkarciais ypac su kakviniu, nes jis lb drekinantis, jokiu pasaliniu poveikiu nebuvo, jokiu spuogeliu ar dar kazko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 05 18, 20:40)
merginos, koki savaiminio idegio krema turit omeny?



Va sita

http://www.thebodysh...eams/prod758813
Atsakyti
QUOTE(delamorte @ 2010 05 18, 22:34)
O kur tas naujienas žiūrit? Įdomu ax.gif  O dezodorantai jau yra ir kaina ~20Lt, tik gerai neapžiūrėjau, laiko nebuvo. Mane labiausiai vilioja, kad jie be aliuminio druskų ir įdomu, kad rutuliniai- pildomi.


as naujienas skaitau katalogelyje, kuri gaunu is platintojos ax.gif
Atsakyti
Sveikos,gal zinote kuri kiek kainuoja parduotuveje eterinis aliejus,kur i i vandeni pilasi?Aciu 4u.gif 4u.gif
Rykliuke,kiek jis parduotuveje kainuoja,sampunas? ax.gif
Atsakyti
Aš va, ką nusipirkau 35lt. O kaip kvepia.. Nerealumas
user posted image
O kaip jų šampūnai? Vazelinai?
Nes pažįstami TBS pigiau pardavinėjauser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indra A.: 20 gegužės 2010 - 09:13
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 20, 10:12)
Vazelinai?



Balzamai ir sviestai lupom bent man mazai drekina.. bet perku del kvapo ir seip labai mieli wub.gif bet mano lupom drekinimo noris daugiau
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 20, 10:51)
Balzamai ir sviestai lupom bent man mazai drekina.. bet perku del kvapo ir seip labai mieli wub.gif bet mano lupom drekinimo noris daugiau

Aš nebandžiau, nežinau ar verta..user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 05 20, 10:55)
Aš nebandžiau, nežinau ar verta..user posted image



Na jei pigiau parduoda, tai manau tikrai verta pabandyt 4u.gif as turejau kokosi sviesta, ir tuos balzamus avietini ir arbuzini.. nu kvapas tai numirta galima wub.gif
Atsakyti