Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

merginos patarkite, o kaip Tbs kvepliukai, ar verta juos pirkti, ar kvapai tokie pat intensyvus kaip ir visos produkcijos? kaip issilaiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 14, 18:15)
Mane domina atsiliepimai apie TBS kaledines serijos lupu balzamus: Black Velvet Apricot, Nutmeg&Vannila ir Merry Cranberry.. ar ju spalva visu vienoda? g.gif nes tas abricot toks lyg svelnias spalvyte turi su lizguciais  bigsmile.gif ar gerai drekina?


na, turiu ta merry cranberry. jis turi tokia labai labai svelnia raudona/rozine spalva, na bet jos tikrai nesimato ant lupu. patinka man jis,kvepia skaniai, ir tu blizguciu tikrai nesimato:)
Atsakyti
Gal jau yra bandžiusių naujus TBS dezodorantus? Labai domina atsiliepimai ax.gif

user posted image
Atsakyti
Kaip uzpavydejau siandien per youtube maciau pana, kuri turi visus beveik sviestus TBS bigsmile.gif taip graziai sudeti.. smagu jai biggrin.gif man drauge nupirko avietini.. bet taip jo ir neturiu.. nes negrysta drauge is uzsienio doh.gif biggrin.gif va jei kam idomu, tai sita panelyte isprotejus del TBS, daro tokius pasakojimus apie ju produktus, gal rasit ka naudingo
http://www.youtube.c.../36/a_ISjWu7fN8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 18 gegužės 2010 - 12:45
QUOTE(aleksandra_mija @ 2010 05 17, 18:10)
Sveikos  4u.gif
Ar bandėte kuri TBS savaiminio įdegio kremą?
Ar jo dar yra prekyboje? Nes mūsų "kaime" nerandu  smile.gif
Gal Vilniuje kas užmatė ? mirksiukas.gif



Bandziau sviesesni, nes pati esu labai labai balta, tai tamsesnio pabijojau. Man patiko... Lengvai tepasi, neblogai geriasi, nesidaro seseliai arba svelniame "idegyje" man to nesimato. Pries tai buvau naudojusi Dove ir Loreal, tai sitas labiau patiko... Pernai nusigriebiau Klaipedoje, tai manau, kad ir Vilniuje turetu buti...
Atsakyti
man atrodo savaiminio idiegio parduotuvese nebera ir sake, kad nebegamins, o kas del dezodorantu nauju, tai ju irgi LT nera dar, tik UK arba neseniai pasirode, arba pasirodys tuoj tuoj smile.gif

dar va zinau, kad nauja plauku prieziuros linija bus - Rainforest sampunai ir balzamai, nauji sepetukai plaukams...

Taip pat, ko pas mus dar nemaziau - yra SPA afrika, SPA polynesia, SPA Japan, o dar bus SPA maroko su argano aliejumi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2010 05 18, 16:28)
as turbut irgi isprotejus del TBS, nes ka ji parode, tai beveik viska turiu  biggrin.gif



bigsmile.gif oho.. koks sviestas mylimiausias.. ir kaip juos visus naudojat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 18, 17:41)
bigsmile.gif oho.. koks sviestas mylimiausias.. ir kaip juos visus naudojat? blush2.gif

tepam ant bulkos,duonos..kas lieka - ant slaunu biggrin.gif biggrin.gif

nu o jei rimtai, tai visus gi vienodai - tepi ant kuno...kas kur nori,ten tepa ax.gif as daba pvz pilvuza teplioju nestuke.gif , leskas ax.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Gal zinote, kiek kainuoja morku kremas veidui? ir siaip, gal kuri naudojot, kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 18, 18:41)
bigsmile.gif oho.. koks sviestas mylimiausias.. ir kaip juos visus naudojat? blush2.gif

man pats mylimiausias persiku ir kakavos, ypac drekinantys ir nuostabus kvapas, nepatinka tik mango.
o naudoju paprastai, kiekviena diena vis kita, bet dar galo nematyt kada as juos subaigsiu smile.gif tepu visa kuna, kartais net veida wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2010 05 18, 18:24)
man pats mylimiausias persiku ir kakavos, ypac drekinantys ir nuostabus kvapas, nepatinka tik mango.
o naudoju paprastai, kiekviena diena vis kita, bet dar galo nematyt kada as juos subaigsiu smile.gif tepu visa kuna, kartais net veida wink.gif


Aš labai greit subaigiu. Per kokius du mėn laisvai ne kasdien tepdama rolleyes.gif Tik pasiflorų niekaip negaliu damušt, įgriso kvapas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 05 18, 17:57)
tepam ant bulkos,duonos..kas lieka - ant slaunu biggrin.gif biggrin.gif
nu o jei rimtai, tai visus gi vienodai - tepi ant kuno...kas kur nori,ten tepa ax.gif as daba pvz pilvuza teplioju nestuke.gif , leskas ax.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne nu cia tai gerai suskelet thumbup.gif
as turejau omeny, kad kai ju turi daug, tai kaip sunaudot visus 4u.gif gi ju nedaug trb reikia
Papildyta:
QUOTE(Kameja111 @ 2010 05 18, 18:24)
tepu visa kuna, kartais net veida wink.gif



Net veiduka tepat? blink.gif bet gal negerai.. juk ten lb parfumuoti.. neberia?
Atsakyti