Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(bad_cat @ 2010 01 21, 09:56)


made in uk
2006 the body shop int

gal kas is LT parduotuves ka pirkot ir galit paziuret?smile.gif

nu cia TIKRAI nera pagaminimo metai wink.gif cia matyt pakuotes koks leidimas ar kazkas tokio...nes jie gi kartais pakeicia isvaizda pakuociu ar etikeciu ax.gif tee trea gi dabar nauja etikete eina.. pagaminimo metai yra ta E raide. tai va tik reikia issiaiskint, kelinti cia metai smile.gif kokie 2007 arba 2008 bus mano galva g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 01 15, 16:34)
norejau paklausti kaip patinka  naudojanciu su vitaminu e prausikli ir domina kaip melyniu sampunas? g.gif

Aš dabar turiu jį, labai švelnus, man patinka ax.gif


QUOTE(Fea @ 2010 01 21, 09:43)
nu ne, cia bus pagaminimo data E. tik as daba neatsimenu kurie cia metai...  g.gif kazkokie bus sviezi zinok, nesijaudink smile.gif ir 12men galioja nuo atidarymo..o uzdarytas lyg 36men stovet gali rolleyes.gif nu gal kas patikslins...nes nesu tikra ar viska teisingai surasiau 4u.gif

E- tai pagaminta 2009m (C-2007m D-2008m, F-2010m, ir t.t.), o sekantys trys skaičiai- metų diena. Dėl galiojimo jūs visiškai teisi smile.gif


Nusipirkau avietinį sviestą su akcija, nu jau kvapas wub.gif wub.gif wub.gif Vyšninis scrab'as irgi neblogas, o vanilinė duškė fui, sunkus ir stiprus kvapas schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Norėjau pasiteirauti apie TBS sviestus rolleyes.gif Mano kūno oda normali, bet norėčiau kremą tepti kiekvieną dieną, kokį geriau rinktis: kūno sviestą, kūno kremą ar pienelį? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 01 21, 20:05)
Sveiki 4u.gif

Norėjau pasiteirauti apie TBS sviestus rolleyes.gif Mano kūno oda normali, bet norėčiau kremą tepti kiekvieną dieną, kokį geriau rinktis: kūno sviestą, kūno kremą ar pienelį? g.gif  blush2.gif


Mano oda irgi normali, tai aš sviestą tepuosi kas antrą dieną, nes kiekvieną dieną nėra poreikio tepliotis, oda būna drėgna dar ir antrą dieną, tai man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Gal yra bandžiusių šitą:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 01 21, 22:11)
Mano oda irgi normali, tai aš sviestą tepuosi kas antrą dieną, nes kiekvieną dieną nėra poreikio tepliotis, oda būna drėgna dar ir antrą dieną, tai man labai patinka  thumbup.gif

Bet ar gerai susigeria, vistiek man atrodo sviestas riebesnis... unsure.gif
Atsakyti
Laba, gal esate bandziusios banini sampuna su kondicionieriumi ? bigsmile.gif Vis gundausi, bet galvoju ar tiktu mano sausiems plaukams g.gif . Isivaizduoju, kad kvapas turetu buti liabai geras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2010 01 21, 03:00)
gal kas gali paaiskint kaip body shop prekiu issifruot pagaminimo data? atsisiunciau internetu draugui duso zele ir man atrodo, kad jos galiojimas pasibaiges nes raso ant buteliuko

made in uk
2006 the body shop int

tai kaip suprantu 2006 pagaminta? ohmy.gif nes ant savo kuno sviesto kur pirkau parasyta tas pats, tik data 2009. dar ant kito 2008, kur seniai jau pirkau. tai nuo to priklauso pagaminimo data ar kaip? ar cia tais metais serija isleista tos prekes ir ant visu taip raso???

pagaminimo datos kodas E342LB, bet kaip ji issifruot???

nes jei cia tiesa, kad tas 2006 reiskia pagaminima, tai is ju psl internete nieko negalima pirkti, nes kiek siunciausi paziurejau visada buna 2006, 2007 metai, o galioja 12 menesiu, tai reiskia nebegalioja.. bet is kitos puses tai duso zele kvepia taip pat kaip ir parduotuves LT, ir neatrodo pagedus.. o juk po 4 metu turetu jaustis kad kazkas negerai.. ka manot???


Jusu duso zele pagaminta 2009 metu gale, sitie skaiciai 342 rodo metu pagaminimo diena 4u.gif Taigi, zele - sviezut sviezutele mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Simbyte @ 2010 01 21, 21:36)
Gal yra bandžiusių šitą:
user posted image


Naudoju paakiu maskuokli Nr.01 4u.gif Be jo jau nebeisivaizduoju makiazo bigsmile.gif . Labai graziai pasviesina ir pamaskuoja paakiu oda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 01 21, 21:43)
Bet ar gerai susigeria, vistiek man atrodo sviestas riebesnis...  unsure.gif

Riebesnis. Aš irgi tepuosi kas 2 dieną, kartais ir kasdien, bet nakčiai, tai nesijaučia to riebumo, o oda gerai sudrėkinama ax.gif

QUOTE(veiva @ 2010 01 21, 23:32)
Laba, gal esate bandziusios banini sampuna su kondicionieriumi ?  bigsmile.gif Vis gundausi, bet galvoju ar tiktu mano sausiems plaukams  g.gif . Isivaizduoju, kad kvapas turetu buti liabai geras  bigsmile.gif

Pirkau sesei kondicionierių, kvapas neblogas, o kaip veikia, nežinau, sesei tinka viskas biggrin.gif Jei sausi plaukai, bandyk kaukę su brazil nut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 01 21, 20:43)
Bet ar gerai susigeria, vistiek man atrodo sviestas riebesnis...  unsure.gif

as pvz tepu ryte ir vakare kasdien smile.gif ir nieko wink.gif nereikia jau ten tept ziauriai daug...ir kazkaip man issitepa ir nelieka ten jau kazkokio ziauraus riebumo g.gif pabunu kelias min ir rengiuos drabuzius..na nzn, normaliai man smile.gif paskui dar ir rubai kvepia, nei kvepintis nebereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2010 01 22, 00:32)
Laba, gal esate bandziusios banini sampuna su kondicionieriumi ?  bigsmile.gif Vis gundausi, bet galvoju ar tiktu mano sausiems plaukams  g.gif . Isivaizduoju, kad kvapas turetu buti liabai geras  bigsmile.gif

Aš turiu bananinį šampūną. Žinok, nieko gero. Mano plaukai irgi sausi, tai jis man dar labiau sausina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 01 21, 22:43)
Bet ar gerai susigeria, vistiek man atrodo sviestas riebesnis...  unsure.gif

susigeria, kai pirksi sviesta rinkis normaliai odai smile.gif
Atsakyti