Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Ziurekite ar laiko sis kremukas matiskuma? 4u.gif
Tea Tree Skin Clearing Lotion

http://www.thebodysh...tree/prod170266

Įkeltas priemonės pavadinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 12:45
Pirkiniuose žadėjau atsiliepimus parašyti apie šiuos prikinius, tad tęsiu pažadą biggrin.gif

1. Oil-Free Foundation SPF15
user posted image

Lengvai tepasi, tačiau įtarius, kad maskuoja ne super g.gif Man kaip veidas nėra problematiškas, tai viskas gerai, bet susidarė toks įspūdis, kad esant randeliams ar pan. neužmaskuos labai gerai g.gif Nors nesu garantuota biggrin.gif Kaip bebūtų, esu visai patenkinta, nes pirkau pigiau, tačiau tokios kainos kokia parduotuvėje - tikrai neverta blush2.gif biggrin.gif

2. Vitamin C intensive night treatment
user posted image

O va šis tai super daiktas thumbup.gif Tepasi super, labai maloni tekstūra,geras kvapas. Vakare pasitepiau, tai ryte jautėsi, kad oda gerai sudrėkinta, švelni wub.gif Be to, šio kremuko daug vartoti nereikia, užtenka 3-4 kartų į savaitę. Vitaminas C jaučiasi - pasitepus netyčia apsilaižiau lūpas, matyt buvo patekę - tai rūgštelę iškart pajaučiau biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimų apie TEA TREE OIL FACIAL BLOTTING TISSUES - servetėles su arbatmedžiu, mažinančias blizgesį? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 13, 19:53)
Gal kas turi atsiliepimų apie TEA TREE OIL FACIAL BLOTTING TISSUES - servetėles su arbatmedžiu, mažinančias blizgesį? wink.gif

brolio panelė pirkosi visą rinkinuką arbatmedžio serijos, tai sakė servetėlės geros, bet ne tiek geresnės už pigiąsias, kad būtų vertos kainos. Minėjo, kurios geresnės, bet nepamenu, kažkokia firma iš vaistinės Vokietijoje, tokios pas mus nėra g.gif
o šiaip pati naudoju iš arbatmedžio serijos dieninį ir naktinį kremą, bei veido prausiklį. Patinka, bet naudojant viską kartu sausina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 05 13, 19:58)
brolio panelė pirkosi visą rinkinuką arbatmedžio serijos, tai sakė servetėlės geros, bet ne tiek geresnės už pigiąsias, kad būtų vertos kainos. Minėjo, kurios geresnės, bet nepamenu, kažkokia firma iš vaistinės Vokietijoje, tokios pas mus nėra  g.gif
o šiaip pati naudoju iš arbatmedžio serijos dieninį ir naktinį kremą, bei veido prausiklį. Patinka, bet naudojant viską kartu sausina.  smile.gif

O dieninis kremas islaiko matiskuma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 05 13, 20:00)
O dieninis kremas islaiko matiskuma?  4u.gif

aš visad po to tepu kreminę pudrą, kuri mano nuomone ir išlaiko tą matiškumą. O pats kremukas, tiksliau želė, puikiai tinka pavasariui vasarai, veidukas užsitepus atrodo sausas, bet kartu padrėkintas, nekemša porų, ant jo labai lygiai tepasi makiažas, tarsi bazė būtų. ax.gif
Atsakyti
o as neseniai isigijau kremuka su vitaminu E. tai neatsidziaugiu, jo tekstura labai lengva tarsi pienuko. labai jauciasi odele sudrekinta, nepalyginamai su mano ilga laika naudota " Rasos" serija. jauciu, kad dabar bus mano favoritu smile.gif
Atsakyti
Siandieniniai pirkiniai:
Seaweed Pore-Cleansing Facial Exfoliator
Seaweed Pore Perfector
Aloe Protective Serum

user posted image user posted image user posted image

Jau isbandziau sveitikli - patiko. Labai gerai nusveicia, oda lygi svelni paliko smile.gif Apie kitus du produktus parasysiu po keliu savaiciu, kai pasimatys (arba nepasimatys biggrin.gif ) poveikis mirksiukas.gif

Įkelti priemonių pavadinimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 12:49
Mane domina atsiliepimai apie TBS kaledines serijos lupu balzamus: Black Velvet Apricot, Nutmeg&Vannila ir Merry Cranberry.. ar ju spalva visu vienoda? g.gif nes tas abricot toks lyg svelnias spalvyte turi su lizguciais bigsmile.gif ar gerai drekina?
Atsakyti
man atrodo tie balzamai nei vienas neturi spalvos - t.y. tokios, kuri matytusi ant lupu... ir visi su blizguciais.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 14, 18:15)
Mane domina atsiliepimai apie TBS kaledines serijos lupu balzamus: Black Velvet Apricot, Nutmeg&Vannila ir Merry Cranberry.. ar ju spalva visu vienoda? g.gif nes tas abricot toks lyg svelnias spalvyte turi su lizguciais  bigsmile.gif ar gerai drekina?

Spalva nematoma ant lūpų smile.gif (Naudoju abrikosinį ). Drėkina neblogai, geriau nei nieko, bet ir ne itin smarkiai. Čia turbūt ir nuo lūpų dar priklauso smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ar bandėte kuri TBS savaiminio įdegio kremą?
Ar jo dar yra prekyboje? Nes mūsų "kaime" nerandu smile.gif
Gal Vilniuje kas užmatė ? mirksiukas.gif
Atsakyti