Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Sveikos, norėjau paklausti, gal turite atsiliepimų apie TBS bananinį šampūną? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2010 04 23, 14:47)
Sveikos, norėjau paklausti, gal turite atsiliepimų apie TBS bananinį šampūną? biggrin.gif

Sesei dovanojau kažkada - niekuo ypatingas, tik kad kvepia skaniai.
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 04 18, 15:22)
Normal/Dry

o melyniu - Dry rolleyes.gif Normal/Dry ir Dry man siek tiek skiriasi rolleyes.gif
Atsakyti
Dar noreciau pasiteiraut, ar kam teko naudoti sita seruma Aloe Protective Serum:
serumas
Kazkada sesuo naudojo kazkoki (nebepamenu firmos) alijosini seruma, ir as retkarciais juo pasitepdavau slapta ( biggrin.gif ), tai pamenu labai lygindavo oda, poras sutraukdavo, raudoni salindavo ir nei trupucio neriebaluodavo mano riebios T zonos. Tai ieskau kazko panasaus. Kazi kaip sita TBS priemone? g.gif

Įkeltas priemonės pavadinimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 12:42
Gal kas bandete body and leg shine? Idomu butu suzinuoti atsiliepimus
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Noriu paklaust ,ar kas nors bandet veidui krema:alaviju,drekinanti,su 15SPF g.gif .Kokie butu jusu atsiliepimai g.gif .
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2010 04 24, 19:32)
Dar noreciau pasiteiraut, ar kam teko naudoti sita seruma:
serumas

tai nieks nebande unsure.gif nu tai teks paciai pabandyt biggrin.gif

QUOTE(luli @ 2010 04 29, 09:34)
Noriu paklaust ,ar kas nors bandet veidui krema:alaviju,drekinanti,su 15SPF g.gif .Kokie butu jusu atsiliepimai g.gif .

as irgi noreciau atsiliepimu smile.gif kazin jis tinka misriai odai? bijau, kad neriebintu mano nosies, ant kurios ir taip jau blynus galima kept biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoose: 30 balandžio 2010 - 17:25
QUOTE(vaidoose @ 2010 04 30, 18:23)
tai nieks nebande unsure.gif  nu tai teks paciai pabandyt biggrin.gif
as irgi noreciau atsiliepimu smile.gif  kazin jis tinka misriai odai? bijau, kad neriebintu mano nosies, ant kurios ir taip jau blynus galima kept biggrin.gif


nu taigi misriai odai yra juros dumbliu serija doh.gif irgi su SPF15
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 04 30, 20:31)
nu taigi misriai odai yra juros dumbliu serija doh.gif irgi su SPF15

mano oda ne tik misri, bet ir i jautruma. todel mastau seaweed linija derinti su aloe linija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoose: 30 balandžio 2010 - 19:37
QUOTE(luli @ 2010 04 29, 10:34)
Laba diena 4u.gif
Noriu paklaust ,ar kas nors bandet veidui krema:alaviju,drekinanti,su 15SPF g.gif .Kokie butu jusu atsiliepimai g.gif .

Tai nieks nebande sio kremuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 05 01, 14:44)
Tai nieks nebande sio kremuko unsure.gif


bandziau-man visiskai netiko-visa veido oda spuogais isbere-ismeciau po keliu panaudojimu, ir palikdavo blizgesi ant odos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 04 29, 09:34)
Laba diena 4u.gif
Noriu paklaust ,ar kas nors bandet veidui krema:alaviju,drekinanti,su 15SPF g.gif .Kokie butu jusu atsiliepimai g.gif .

bandziau ir iki siol turiu, nes nepabaigiau. konsultante parduotuveje rekomendavo, nes sausa oda mano. galiu pasakyti tik tiek, kad jei uzsitepdavau pries tepant skysta pudra, tai net mano sausa oda pradedavo blizgeti. jei turit riebia ar misria oda, tikrai nepatariu pirkti sio kremo.
Atsakyti