Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(ChinChin @ 2010 04 15, 17:27)
as dumbliu dienini naudoju

ir kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2010 04 15, 17:10)


Bet cia pudros primeris, ne seseliu... unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 04 13, 22:02-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 04 13, 22:02)
Kaip jums sie seseliai akims?Ar naudojat kuri?
user posted image
esu girdejusi,geru atsiliepimu apie juos,kad lygiai dengia,nesubega ir t.t. susigundziau nusipirkti,nusipirkau ir tikrai nieko gero schmoll.gif  man,tai jie subego i ta voko raukslele ir labai neestetiskai atrode.Tikejausi geresnio rezultato verysad.gif


as turiu siuos seselius, visai neblogi 4u.gif Siunciausi is usa rolleyes.gif
Kazkur esu skaiciusi, kad geriausi seseliai yra birus (nepresuoti blush2.gif ).
Atsakyti
Gavau šiandien mėlynių sviestuką - gryna močiutės verdama mėlynių uogienė wub.gif

Beje, ar esat kuri naudojusi aguoninę plaukų kaukę - kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 04 16, 23:03)
Gavau šiandien mėlynių sviestuką - gryna močiutės verdama mėlynių uogienė  wub.gif

isbandei jau? man tai jis normaliai odai per riebus unsure.gif man kokosinis buvo pats tas thumbup.gif bet kvapas nusibodo...
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2010 04 17, 00:49)
isbandei jau? man tai jis normaliai odai per riebus unsure.gif  man kokosinis buvo pats tas thumbup.gif  bet kvapas nusibodo...


Neišbandžiau dar visam kūnui, tik rankas pasitepiau. Riebumas būna, bet aš paprastai tepuos nakčiai, tai susigeria, po to oda minkštutė ir švelnutė rolleyes.gif
Atsakyti
Kaune berods niekas neplatina g.gif

melyniu ir man per riebus normaliai odai buvo, nor skvapas tai tikrai neblogas smile.gif ir kas keisciausia - kokosinis man irgi labiau tiko, nors jis irgi skirtas sausai odai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 04 17, 11:02)
kokosinis man irgi labiau tiko, nors jis irgi skirtas sausai odai biggrin.gif

tai kad normaliai odai skirtas g.gif
Atsakyti
Man tai nesijaučia, kur ten normaliai, o kur sausai odai, visi vienodai riebūs atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2010 04 18, 14:54)
tai kad normaliai odai skirtas g.gif


Normal/Dry

be to ir jo konsistencija gan riebi, kieta tokia, palyginus su tarkim kokiu pasifloru, o kaip bebutu keista tepasi maloniai ir isigeria - as bijojau, kad neisigers, bus per riebu, bet buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 04 18, 14:20)
Man tai nesijaučia, kur ten normaliai, o kur sausai odai, visi vienodai riebūs atrodo  blush2.gif


man irgi taip pat ax.gif bet kaip kunui tai gerai, vistiek susigeria..

maziuka nesiojuos rankinuke rankom pasitept, bet is tikruju kaip rankom tai rieboki tie sviestai pagal mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 04 18, 16:20)
Man tai nesijaučia, kur ten normaliai, o kur sausai odai, visi vienodai riebūs atrodo  blush2.gif

tikrai ne visi vienodai riebus, as turiu 5 sviestukus, ir pats paciausias kas turi labai sausa oda yra cocoa butter, visai kitokia jo konsistencija, jis daug skystesnis, aisq as ji greiciausiai ir isnaudosiu,visi kiti tokie kietesni ir ilgiau naudojasi. smile.gif
Atsakyti