Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

smile.gif+2010 04 13, 22:02-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 04 13, 22:02)
Kaip jums sie seseliai akims?Ar naudojat kuri?

esu girdejusi,geru atsiliepimu apie juos,kad lygiai dengia,nesubega ir t.t. susigundziau nusipirkti,nusipirkau ir tikrai nieko gero schmoll.gif  man,tai jie subego i ta voko raukslele ir labai neestetiskai atrode.Tikejausi geresnio rezultato verysad.gif

QUOTE(eglute-2002 @ 2010 04 14, 14:26)
as kazkaip biriu seseliu isvis nepripazistu, man patys paciausi - kubeliai  wub.gif , niekur jie nesubega ir gerai dengiasi  4u.gif


Merginos, tam, kad seseliai nesubegtu, reikia naudoti primeri 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 balandžio 2010 - 19:32
Sveikos, gal kas turi kokiu atsiliepimu apie SEAWEED serija (labiausiai domina Pore perfector, Ionic clay mask ir Clarifying night treatment)? Taip pat idomu butu isgirsti atsiliepimu apie Aloe protective serum ir Aloe soothing day cream 4u.gif Ir dar apie Vitamin E eye cream blush2.gif

P.S. nepykit, kad angliskai pavadinimus rasau, neturiu laiko ieskot, kaip tiksliai i lietuviu kalba verciama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 14, 14:47)
Merginos, tam, kad seseliai nesubegtu, reikia naudoti primeri  4u.gif

na ,bet,ne visi subega ir be primerio mastau.gif Turiu stai tokius tamsiai zalius,ir laiko super,jokiu isvarvejimu schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 04 14, 18:51-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 04 14, 18:51)
na ,bet,ne visi subega ir be primerio mastau.gif  Turiu stai tokius tamsiai zalius,ir laiko super,jokiu isvarvejimu schmoll.gif



As seniau irgi nenaudodavau primerio, rinkdavaus seselius, kad nesubegtu, bet paskui lioviaus ir nusipirkau primeri, dabar subega/nesubega nebeaktualu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 balandžio 2010 - 23:13
QUOTE(vaidoose @ 2010 04 14, 18:12)
Sveikos, gal kas turi kokiu atsiliepimu apie SEAWEED serija (labiausiai domina Pore perfector, Ionic clay mask ir Clarifying night treatment)? Taip pat idomu butu isgirsti atsiliepimu apie Aloe protective serum ir Aloe soothing day cream 4u.gif Ir dar apie Vitamin E eye cream blush2.gif

P.S. nepykit, kad angliskai pavadinimus rasau, neturiu laiko ieskot, kaip tiksliai i lietuviu kalba verciama blush2.gif



as galiu pasakyti kad naktinis kremukas is seaweed man kaip stebuklas - po pirmojo karto ryte atsibudau be jokio riebaus blizgesio, su sviezia oda...
naudoju ir dienini vasara-pavasari, nes lengvutis, kaip zele, lengvai tepasi ir isigeria.
vit E kremuka irgi naudojau, specifini skvapas uzkliuvo o siaip geras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 14, 20:58)
nusipirkau primeri

koki butent? 4u.gif

QUOTE(ChinChin @ 2010 04 14, 21:12)
naudoju ir dienini vasara-pavasari, nes lengvutis, kaip zele, lengvai tepasi ir isigeria.

dekui 4u.gif o apie koki dienini krema kalbat? irgi seaweed ar apie aloe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoose: 14 balandžio 2010 - 20:52
QUOTE(vaidoose @ 2010 04 14, 21:51)
koki butent? 4u.gif


As ne is TBS turiu... blush2.gif Urban Decay 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(vaidoose @ 2010 04 14, 17:12)
Sveikos, gal kas turi kokiu atsiliepimu apie SEAWEED serija


turiu ir naudoju visa serija. oda misri, tai liuks tinka thumbup.gif turiu ir kauke. patinka, bet truputi grauzia. nors melyni kukuruzai man irgi grauzia...

QUOTE(Sunreja @ 2010 04 14, 19:58)
As seniau irgi nenaudodavau primerio, rinkdavaus seselius, kad nesubegtu, bet paskui lioviaus ir nusipirkau primeri, dabar subega/nesubega nebeaktualu  biggrin.gif


primeris - seseliu baze ar kazkas kito? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2010 04 14, 18:12)
Sveikos, gal kas turi kokiu atsiliepimu apie SEAWEED .....

Naudoju veido prausikli,jis man patinka,akiu negrauzia,veido riebuma irgi pakontroliuoja,ne toks riebus dabar ax.gif Kremuko dar nebandziau,bet manau,kad greitu laiku teks irgi isigyti is sios serijos wink.gif Nes turiu labai riebia kaktyte ir nosi
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 15, 01:09)
primeris - seseliu baze ar kazkas kito?  ax.gif


Taip, primeris, tai seseliu pagrindas 4u.gif
Superinis dalykas thumbup.gif Negaliu atsidziaugti juo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunreja: 15 balandžio 2010 - 07:58
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 15, 01:09)
oda misri, tai liuks tinka  thumbup.gif


smile.gif+2010 04 15, 01:25-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 04 15, 01:25)
veido riebuma irgi pakontroliuoja,ne toks riebus dabar ax.gif 

o jums skruostu neissausina? nes mano skruostai laaabai sausi, o T zona laaabai riebi doh.gif dar plius oda linkusi i uzdegimus, jautroka... unsure.gif tai niekaip neatrandu tinkamu priemoniu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 15, 10:33)
Nzn, ar TBS turi primeri...  blush2.gif 

turi smile.gif
TBS primer
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoose: 15 balandžio 2010 - 16:13
as dumbliu dienini naudoju
Atsakyti