Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 09, 17:57)
nu visai jokio ikyraus kvapo nepastebejau  unsure.gif


Vadinas tikrai visoms skirtingai mirksiukas.gif
Man va patinka Japanese Cherry Blossom sviestukas, atrodytu neerzina kvapas, bet ne visada ax.gif
Atsakyti
merginos - turiu sita produkta veidui....


user posted image

as ji praeita vasara truputi naudojau - nu man jis gryn vasarai kazkaip pasirode - toks atgaivinantis veida. ir pamirsau kazkaip kad turiu ax.gif tai va sita vasara bus metai jam kaip atidarytas ir kaip suprantu naudojimui jau netiks g.gif o isnaudotas tik trecdalis, tai vadinasi ismest ? ar bandyt dar purkstis ?

nors kuno sviestus as naudoju kai kuriuos ir pora metu - man atrodo kad nesikeicia konsistencija g.gif nes as ju turiu nemazai, tai tepuosi pagal nuotaika,nes man pats pats geriausias produktas sviestai thumbup.gif

na bet veidui yra kas kita nei kunui, ka patartumet ?

Atsakyti
QUOTE(kibuka @ 2010 04 11, 08:35)
merginos - turiu sita produkta veidui....
user posted image

as ji praeita vasara truputi naudojau - nu man jis gryn vasarai kazkaip pasirode - toks atgaivinantis veida. ir pamirsau kazkaip kad turiu  ax.gif tai va sita vasara bus metai jam kaip atidarytas ir kaip suprantu naudojimui jau netiks  g.gif  o isnaudotas tik trecdalis, tai vadinasi ismest ? ar bandyt dar purkstis ?

nors kuno sviestus as naudoju kai kuriuos ir pora metu - man atrodo kad nesikeicia konsistencija  g.gif nes as ju turiu nemazai, tai tepuosi pagal nuotaika,nes man pats pats geriausias produktas sviestai  thumbup.gif

na bet veidui yra kas kita nei kunui, ka patartumet ?



na... Eglute sako viska meta lauk, kas tik nebegalioja, o as kauke veidui naudojau kuri ne tai kad pradaryta buvo pries metus - jos is viso gi neuzpakuotos yra, tik uzsuktos... o tokia, kuri pagal koda jau metus mazdaug nebegaliojo - ie nieko smile.gif kremuka veidui panasu naudojau irgi normaliai viskas. blush2.gif

cia kaip su maistu - galiojimo laikas t.y. laikas iki kurio REKOMENDUOJAMA sunaudoti produkta, bet as kartais saldytuve ranku kazka, kas jau biski prastovejo bet suvalgau - aisku priklauso nuo to,kas tai yra... kosmetikoj tas pats smile.gif
Atsakyti
supratau - aciu 4u.gif

dar tada klausimux - ir as turiu kauke is aloe serijos - kiek laikot ant veido ? paskui nuprausiat ar plonai tepat kad pati susigertu ? atsiprasau galbut uz kvaulus klausimus, bet laiks nuo laiko gaunu dovanu is tbs su kuriomis kartais nezinau kaip elgis blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kibuka @ 2010 04 11, 09:11)
dar tada klausimux - ir as turiu kauke is aloe serijos - kiek laikot ant veido ?



As uzsitepu normaliu sluoksniu, kur sausesnes vietos, t.y kakta ir skruostai-storiau tepu smile.gif ir poto nuplaunu su vabdeniu, nepalieku jos 4u.gif laikau priklauso nuo odos bukles tuo metu smile.gif 15-20min
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 04 11, 12:36)
As uzsitepu normaliu sluoksniu, kur sausesnes vietos, t.y kakta ir skruostai-storiau tepu  smile.gif ir poto nuplaunu su vabdeniu, nepalieku jos  4u.gif laikau priklauso nuo odos bukles tuo metu  smile.gif 15-20min



aisku...aciu 4u.gif nes as uzsitepiau plonai ir man susigere ir likau nesupratusi..kadangi kaukes visada nuplaudavau, o su sita va kaip nutiko, uztai ir uzklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 09, 11:36)
as sita dabar turiu, tai man nei sulipina nei trupa, tik visiskai neilgina  doh.gif


neilgina schmoll.gif

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 09, 12:30)
Melyniu nebandet?
Man pasirode pats svelniausias ir lengviausias kvapas (nors aisku visu uosle skirtinga  biggrin.gif )


man melyniu irgi pats skaniausias, neikirus nepersaldus..

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 09, 18:57)
nu visai jokio ikyraus kvapo nepastebejau  unsure.gif



Kiek zmoniu tiek nuomoniu mirksiukas.gif

Man Passion fruit, dar labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 04 11, 18:07)
Man Passion fruit, dar labai patinka  wub.gif

Nesaldus, bet man greit įkyrėjo, niekaip negaliu užbaigt rolleyes.gif Nedaug dar kvapų išbandžiau, bet labiausiai aviečių patiko.
Atsakyti
QUOTE(kibuka @ 2010 04 11, 13:27)
aisku...aciu  4u.gif nes as uzsitepiau plonai ir man susigere ir likau nesupratusi..kadangi kaukes visada nuplaudavau, o su sita va kaip nutiko, uztai ir uzklausiau  blush2.gif



Gal dar odyte jusu issausejus 4u.gif tepkit riebiau ir nuplaukit arba nunvalykit su servetele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 04 13, 20:38)
Gal dar odyte jusu issausejus  4u.gif tepkit riebiau ir nuplaukit arba nunvalykit su servetele  drinks_cheers.gif


aciu 4u.gif jau pabandziau riebiau - viskas ok thumbup.gif tik as nelabai atsitaikau kremuka.....noretusi su apsauga nuo saules...bandziau irgi is aloe - tai kazkaip kazkas ne to.....o esu bandziusi kanapiu -tai visai nieko, bet man tas kanapiu kvapas tai feeee...kremuko dar nelabai jauciasi stipriai, bet jau ranku kremas su kanapem doh.gif gal jis ir geras, bet vien del kvapo nenaudojau as jo ax.gif
Atsakyti
Kaip jums sie seseliai akims?Ar naudojat kuri?
user posted image
esu girdejusi,geru atsiliepimu apie juos,kad lygiai dengia,nesubega ir t.t. susigundziau nusipirkti,nusipirkau ir tikrai nieko gero schmoll.gif man,tai jie subego i ta voko raukslele ir labai neestetiskai atrode.Tikejausi geresnio rezultato verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 13 balandžio 2010 - 21:04
smile.gif+2010 04 13, 22:02-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 04 13, 22:02)
Kaip jums sie seseliai akims?Ar naudojat kuri?

esu girdejusi,geru atsiliepimu apie juos,kad lygiai dengia,nesubega ir t.t. susigundziau nusipirkti,nusipirkau ir tikrai nieko gero schmoll.gif  man,tai jie subego i ta voko raukslele ir labai neestetiskai atrode.Tikejausi geresnio rezultato verysad.gif


as kazkaip biriu seseliu isvis nepripazistu, man patys paciausi - kubeliai wub.gif , niekur jie nesubega ir gerai dengiasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 balandžio 2010 - 19:31