Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(shemsa @ 2010 04 08, 13:10)
ateinu su atsiliepimai apie si tusa

doh.gif  nu zodziu jis man visai nepatinka  schmoll.gif
padazo neispudingai, jai netycia besidazydama palieciu aki su sepeteliu, o jau tada kaip griauzia, jai issitepa vokai, tai llllllllabai sunkiai nusivalo, ilgai dziusta ant blakstienu, nu zodziu daugiau nepirksiu  schmoll.gif


Man jis thumbup.gif . Netrupa, nesubega, graziai padazo biggrin.gif . Naudoju jau kelinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 balandžio 2010 - 23:58



QUOTE(shemsa @ 2010 04 08, 13:10)
ateinu su atsiliepimai apie si tusa
user posted image
doh.gif  nu zodziu jis man visai nepatinka  schmoll.gif
padazo neispudingai, jai netycia besidazydama palieciu aki su sepeteliu, o jau tada kaip griauzia, jai issitepa vokai, tai llllllllabai sunkiai nusivalo, ilgai dziusta ant blakstienu, nu zodziu daugiau nepirksiu  schmoll.gif



Man jis irgi thumbup.gif super gerai dazo

dabar turiu

user posted image

nu visai nepatinka verysad.gif sulipina blakstienas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 09 balandžio 2010 - 08:34
QUOTE(akvadigi @ 2010 04 09, 10:33)

user posted image

nu visai nepatinka  verysad.gif sulipina blakstienas..

Va šitas tušas man irgi labai nepatiko, teko išmest
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 04 09, 09:33)


user posted image

nu visai nepatinka  verysad.gif sulipina blakstienas..


sitas irgi man nepatiko, kazkaip nutrupa nuo blakstienu, o ir jausdavau, kad i akis pribyra, atrodo, kad akys smelio pripiltos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 04 09, 09:33)

dabar turiu


nu visai nepatinka  verysad.gif sulipina blakstienas..



QUOTE(eglute-2002 @ 2010 04 09, 11:26)
sitas irgi man nepatiko, kazkaip nutrupa nuo blakstienu, o ir jausdavau, kad i akis pribyra, atrodo, kad akys smelio pripiltos  doh.gif

as sita dabar turiu, tai man nei sulipina nei trupa, tik visiskai neilgina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 09 balandžio 2010 - 22:24
Gal kas nors galite parekomenduoti kokį nors Body shop'o sviestą kūnui, nes šiaip man dauguma jų produkcijos yra per aštrūs kvapai. ta prasme, pradžioj lyg ir nieko, bet po savaitės atsibosta... Kas naudojote kokį nors neutralesnį?
Atsakyti
QUOTE(akvilevile @ 2010 04 09, 12:24)
Gal kas nors galite parekomenduoti kokį nors Body shop'o sviestą kūnui, nes šiaip man dauguma jų produkcijos yra per aštrūs kvapai. ta prasme, pradžioj lyg ir nieko, bet po savaitės atsibosta... Kas naudojote kokį nors neutralesnį?

Melyniu nebandet?
Man pasirode pats svelniausias ir lengviausias kvapas (nors aisku visu uosle skirtinga biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(akvilevile @ 2010 04 09, 12:24)
Gal kas nors galite parekomenduoti kokį nors Body shop'o sviestą kūnui, nes šiaip man dauguma jų produkcijos yra per aštrūs kvapai. ta prasme, pradžioj lyg ir nieko, bet po savaitės atsibosta... Kas naudojote kokį nors neutralesnį?


Visai neutralus yra alaviju sviestinis kuno kremas 4u.gif Jokio pasalinio kvapo, tad drasiai galite kvepintis kvepalais, pasitepus su juo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilevile @ 2010 04 09, 12:24)
Gal kas nors galite parekomenduoti kokį nors Body shop'o sviestą kūnui, nes šiaip man dauguma jų produkcijos yra per aštrūs kvapai. ta prasme, pradžioj lyg ir nieko, bet po savaitės atsibosta... Kas naudojote kokį nors neutralesnį?


jo alaviju tada tikru labiausiai.

O del tusi - as turiu ir ilginanti, ir Super Volume ir Divide and Multiply - labiausiai patinka D and M bei Ilginantis. SV nepatinka visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilevile @ 2010 04 09, 12:24)
Gal kas nors galite parekomenduoti kokį nors Body shop'o sviestą kūnui, nes šiaip man dauguma jų produkcijos yra per aštrūs kvapai. ta prasme, pradžioj lyg ir nieko, bet po savaitės atsibosta... Kas naudojote kokį nors neutralesnį?


alaviju, vitamin e ir melyniu svelnesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kibuka @ 2010 04 09, 16:41)
alaviju, vitamin e ir melyniu svelnesnis  ax.gif


Melyniu gal ir svenlesni nei kiti, bet labai jau ikyriai saldus mirksiukas.gif
Nors gal ne visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2010 04 09, 18:11)
Melyniu gal ir svenlesni nei kiti, bet labai jau ikyriai saldus  mirksiukas.gif
Nors gal ne visoms  mirksiukas.gif

nu visai jokio ikyraus kvapo nepastebejau unsure.gif
Atsakyti