Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(tiutia_007 @ 2010 04 03, 21:22)
Kaip manote ar Face & Body Brush šepetėlis tiktų ir skaistalams tepti ar nebūtų vargo juos išsklaidyti ir pan., ar vertėtų rinktis tada būtent Blusher Brush šepetėlį skirtą skaistalams? g.gif

Per didelis jis skaistalams, labai placiai uzsiteps
Atsakyti
gavau miniuka citrinu sviesto, nu jau kvapas schmoll.gif , primena vaistus mantokius purskiamus i nosi schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Man irgi naujasis citrinu kvapas nepatiko, nu toks jau sintetinis, pasitepiau rankas sviesu, galvoju gal prasivedins ir kitaip kvepes, tai vistiek nepatiko doh.gif
Atsakyti

 i 
Komercinis skelbimas ištrintas, kaip ir po jo sekę komentarai.
Būtų labai miela ir malonu, jei kitą kartą praneštumėt man;)
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 04 05, 20:48)
Man irgi naujasis citrinu kvapas nepatiko, nu toks jau sintetinis, pasitepiau rankas sviesu, galvoju gal prasivedins ir kitaip kvepes, tai vistiek nepatiko  doh.gif

joa as ir gavau ta meginuka, bet jau tas citrinu kvapas...fe, nelb tinka kuno kremam. na tik gerai susigere i kuna kremas ir tiek, nepirkciau sio...
Atsakyti
Gal kuri atsiliepimų turit apie šį kremą?
Drėkinamasis kremas su Vit.C

user posted image
Atsakyti
Man labai patiko Sweet Lemon serijos kvapas, sviestinį kremuką net užsisakiau, jau greitu laiku turėčiau gauti, bet kai čia tiek daug kam nepatiko, jau visai pasimečiau verysad.gif Nors čia, aišku, skonio reikalas, bet nuomonės visgi veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrielitta @ 2010 04 07, 20:12)
Man labai patiko Sweet Lemon serijos kvapas, sviestinį kremuką net užsisakiau, jau greitu laiku turėčiau gauti, bet kai čia tiek daug kam nepatiko, jau visai pasimečiau verysad.gif Nors čia, aišku, skonio reikalas, bet nuomonės visgi veikia g.gif


Na, uostinejau ir as ta kvapa, pasitepiau kuno losionu rankas biggrin.gif . Man perdaug rugstus tas kvapas, net "dantys atrodo simpa" uostant lotuliukas.gif 4u.gif . Aisku, cia skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos :}
visada norėjau nuspirkt iš the body shop ka-ką, bet pavaikščiodavau Lietuvoj,pažiūrinėdavau ir tiek.O dabar sesėp;arvežė iš Uk sviestų kūno, dušo želė ir lūoų sviestą,nes pigiai nusipirko tai įsimylėjau the body shop wub.gif Kvapai nerealūs, neįkyrūs, ilgai išlieka wub.gif dabar susiviliojau plaukų kauke braziliškų riešutų, nes daug gero apie ją girdėjau smile.gif
Atsakyti
ateinu su atsiliepimai apie si tusa
user posted image
doh.gif nu zodziu jis man visai nepatinka schmoll.gif
padazo neispudingai, jai netycia besidazydama palieciu aki su sepeteliu, o jau tada kaip griauzia, jai issitepa vokai, tai llllllllabai sunkiai nusivalo, ilgai dziusta ant blakstienu, nu zodziu daugiau nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 04 08, 14:10)
ateinu su atsiliepimai apie si tusa

doh.gif  nu zodziu jis man visai nepatinka  schmoll.gif
padazo neispudingai, jai netycia besidazydama palieciu aki su sepeteliu, o jau tada kaip griauzia, jai issitepa vokai, tai llllllllabai sunkiai nusivalo, ilgai dziusta ant blakstienu, nu zodziu daugiau nepirksiu  schmoll.gif

O man jis super blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 balandžio 2010 - 18:20
QUOTE(shemsa @ 2010 04 08, 12:10)
ateinu su atsiliepimai apie si tusa
user posted image
doh.gif  nu zodziu jis man visai nepatinka  schmoll.gif
padazo neispudingai, jai netycia besidazydama palieciu aki su sepeteliu, o jau tada kaip griauzia, jai issitepa vokai, tai llllllllabai sunkiai nusivalo, ilgai dziusta ant blakstienu, nu zodziu daugiau nepirksiu  schmoll.gif

As pirkau savo pazistamai tai irgi sake,kad uz tokia kaina tikejosi kazko ispudingesnio.
Atsakyti