Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Gabrielitta @ 2010 04 02, 17:17)
Sveikos, mergaitės,
Įsigijau išparduotuvėlėj šešėliukus-kubelius Special Edition Ice Cool Eyes Shimmer Cube 18, kaip pamačiau vėliau, testerinį variantą. Išsiaiškinau, kad pagaminti 2008 m. Kaip galvojat, kiek laiko juos dar naudoti galima? Buvusi šeimininkė naudojusi labai mažai, jie kaip nauji, bet man jų kvapas kažkoks specifinis.


O kaip TBS šepetėlių kokybė? Bronzinei pudrytei ir skaistalams kažkokių reiktų.

Del sepeteliu tai kokybe, mano nuomone, gana nebloga.

Kas del tu kubeliu, tai as turiu viena kubeli is rinkinuko (savaime aisku, kad lipduko su galiojimo laiku ten nera), naudoju jau virs 2 metu ir jokiu pakitimu nepastebejau.
Idomumo delei paziurejau ka raso ant kitu TBS seseliu, visu 3 galiojimai skirtingi - 12, 18 ir 24 men doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrielitta @ 2010 04 02, 17:17)
O kaip TBS šepetėlių kokybė? Bronzinei pudrytei ir skaistalams kažkokių reiktų.


Turiu pora TBS sepeteliu, man jie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrielitta @ 2010 04 02, 17:17)
Sveikos, mergaitės,
Įsigijau išparduotuvėlėj šešėliukus-kubelius Special Edition Ice Cool Eyes Shimmer Cube 18, kaip pamačiau vėliau, testerinį variantą. Išsiaiškinau, kad pagaminti 2008 m. Kaip galvojat, kiek laiko juos dar naudoti galima? Buvusi šeimininkė naudojusi labai mažai, jie kaip nauji, bet man jų kvapas kažkoks specifinis.

Ir dar klausimėlis - gal kuri bandėt akyčių makiažo valiklį Camomile Gentle Eye Make-Up Remover, va tokį:
http://www.thebodysh...;prdcode=28311m
Galvoju, gal įsigyti reiktų.

O kaip TBS šepetėlių kokybė? Bronzinei pudrytei ir skaistalams kažkokių reiktų.


Laba 4u.gif
turiu tris seseliu paletes, ir zinot, ant Nr.06 ir Nr.07 raso, kad galioja 36men nuo atidarymo, o va ant Nr.18 - 18men g.gif . Tai kodel nevisos vienodai galioja g.gif
Man TBS sepeteliai nerealus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 02 balandžio 2010 - 18:56
as turiu tuos kubelius tai man wub.gif , bandziau ir ta makiazo valikli su ramunelem tai man nelabai, griauzdavo akytes ir nelabai gerai nuvalydavo.
turiu tusa super volume mascara, bet dar nebandziau ryt bandysiu, ir du blizgesiukus, viena is naujos kolekcijos, kita is senesnes , tai abu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 04 02, 19:54)
Laba  4u.gif
turiu tris seseliu paletes, ir zinot, ant Nr.06 ir Nr.07 raso, kad galioja 36men nuo atidarymo, o va ant Nr.18 - 18men  g.gif . Tai kodel nevisos vienodai galioja  g.gif


vienintelis itarimas - skirtinga sudetis gal kazkiek?... nes 18 biski naujesne palete lyg...?..
Atsakyti
Labas mergytės 4u.gif
user posted image
Šian įsigyjau šią kaukę Brazil Nut Moisture Mask, kažkada pardavėja buvo davus mėginuką ir sakė, kad ją reiktų tept ant sausų plaukų, pabūt apie 30 min. ir tada plaut galvą. Šiandien paskaitau naudojimą, tai parašyta, kad tept ant drėgnų plaukų... Tai man iškilo klausimas, kaip ją teisingai naudot ? g.gif

Įkeltas priemonės pavadinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 12:33
as tepu ant dregnu plauku ( su purskikliu nupurskiu) . Laikau per nakti . Isplaunu su sampunu,balzamu. Man si kauke labai patiko ir tiko thumbup.gif tikrai atgaivino plaukus, galai nesipucia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 04 03, 13:59)
as tepu ant dregnu plauku ( su purskikliu nupurskiu) . Laikau per nakti . Isplaunu su sampunu,balzamu. Man si kauke labai patiko ir tiko  thumbup.gif  tikrai atgaivino plaukus, galai nesipucia 4u.gif

man mėginukas irgi paliko įspūdį thumbup.gif Pasikeičiau kortelę ir įsigyjau. ax.gif Tik dėl naudojimo susibalamutinau biggrin.gif Šiaip ar taip gliss kur dar reikia pabaigt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diamonds: 03 balandžio 2010 - 13:08
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 04 02, 19:54)
Laba  4u.gif
turiu tris seseliu paletes, ir zinot, ant Nr.06 ir Nr.07 raso, kad galioja 36men nuo atidarymo, o va ant Nr.18 - 18men  g.gif . Tai kodel nevisos vienodai galioja  g.gif
Man TBS sepeteliai nerealus  wub.gif  thumbup.gif


Matyt tikrai skiriasi sudėtis, tas perlamutrinis pigmentas kitoks ir matyt mažiau patvarus. Bandysiu rytoj, gal visgi nesuerzins akyčių ir nebus pasenę. Ačiū visoms už pamąstymus ir pasidalinimus patirtimi smile.gif
Šepetėliu atrodo susigundysiu, o akytėms valyti rinksiuos ką nors kitą.
Atsakyti
QUOTE(Diamonds @ 2010 04 03, 13:45)
Labas mergytės  4u.gif
user posted image


as naudoju pagal insrukcija, ant dregnu, bet jokio ypatingo efekto nepastebejau, nei labai padrekino, nei atgaivino.
Atsakyti
Kaip manote ar Face & Body Brush šepetėlis tiktų ir skaistalams tepti ar nebūtų vargo juos išsklaidyti ir pan., ar vertėtų rinktis tada būtent Blusher Brush šepetėlį skirtą skaistalams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 04 03, 21:22)
Kaip manote ar Face & Body Brush šepetėlis tiktų ir skaistalams tepti ar nebūtų vargo juos išsklaidyti ir pan., ar vertėtų rinktis tada būtent Blusher Brush šepetėlį skirtą skaistalams? g.gif

manau f&b gali buti didokas skaistalas, as pvz mieliau renkuosi mazesnius, nes skaistalai ne bronzantas ne meteoritai, juos siauriau dengti reikia 4u.gif
Atsakyti