Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Fea @ 2010 03 30, 08:23)
as esu naudojus...na susvelnina ta oda...o daugiau kad kazkas butu stebuklingai pasikeite..tai nepasakyciau ax.gif

Aciu labai uz atsakyma,sunaudojusi visas,butinai pranesiu apie poveiki,mano odai mirksiukas.gif
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 03 30, 10:54)
O kodel ryte?  g.gif As jas naudoju vakare  4u.gif . Va ikeliu aprasyma:
VITAMIN C TIME RELEASE CAPSULES – Kapsulės veido odai (28 kapsulės)

Dekuj uz aprasyma,na,kad ryte,tai tokia info gavau is pardavejos blink.gif ,tipo apsaugo dar nuo zalingo aplinkos poveikio,cigareciu dumu ir t.t.
Reiskiasi buvau blogai informuota mad.gif
Dar karta aciu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 30 kovo 2010 - 17:51
smile.gif+2010 03 30, 18:50-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 03 30, 18:50)
Aciu labai uz atsakyma,sunaudojusi visas,butinai pranesiu apie poveiki,mano odai mirksiukas.gif

Dekuj uz aprasyma,na,kad ryte,tai tokia info gavau is pardavejos blink.gif  ,tipo apsaugo dar nuo zalingo aplinkos poveikio,cigareciu dumu ir t.t.
Reiskiasi buvau blogai informuota  mad.gif
Dar karta aciu! 4u.gif


Tikrai blogai informavo biggrin.gif . Kad vitC veikia kaip antioksidantas, tai tiesa smile.gif, bet dienai skirtas dieninis kremas su vitC ir su apsauga nuo saules SPF15. Ypac tinka dabar - pavasari 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 03 30, 22:06)
Tikrai blogai informavo  biggrin.gif . Kad vitC veikia kaip antioksidantas, tai tiesa smile.gif, bet dienai skirtas dieninis kremas su vitC ir su apsauga nuo saules SPF15. Ypac tinka dabar - pavasari  4u.gif

O ar esi naudojusi krema? smile.gif
Atsakyti
o nuo kokio amziaus yra skirtos tos vitC kapsules?
Atsakyti
smile.gif+2010 03 30, 22:29-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 03 30, 22:29)
O ar esi naudojusi krema? smile.gif


Kremo nesu naudojusi, tik kapsules naudoju 4u.gif Bijau, kad nebutu perdaug to vitC biggrin.gif. Turiu pora draugiu, kurios pastoviai naudoja dienini krema su vitC, ir yra labai patenkintos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bonifacija @ 2010 03 31, 05:33)
o nuo kokio amziaus yra skirtos tos vitC kapsules?


VitC linija skirta visiems odos tipams, taigi, naudoti ja galima nepriklausomai nuo amziaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 03 31, 10:38)
Kremo nesu naudojusi, tik kapsules naudoju  4u.gif Bijau, kad nebutu perdaug to vitC  biggrin.gif. Turiu pora draugiu, kurios pastoviai naudoja dienini krema su vitC, ir yra labai patenkintos  4u.gif

Manau reiks ir man pasibandyti kremuka,bet gal kai pabaigsiu kapsulytes bigsmile.gif As irgi truputi bijau,kad neperdauginciau to vitamino C biggrin.gif Dar isbers,ko niekada nebuvo biggrin.gif o pertraukas darai 1-2 men.?Ar,tai pirmas tavo kursas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 31 kovo 2010 - 17:26
smile.gif+2010 03 31, 18:24-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 03 31, 18:24)
Manau reiks ir man pasibandyti kremuka,bet gal kai pabaigsiu kapsulytes bigsmile.gif  As irgi truputi bijau,kad neperdauginciau to vitamino C biggrin.gif Dar isbers,ko niekada nebuvo biggrin.gif o pertraukas darai 1-2 men.?Ar,tai pirmas tavo kursas?


Nedarau jokiu pertrauku, o ir saziningai kas vakara nenaudoju biggrin.gif . Tepu tada, kai atsimenu tongue.gif arba pagal nuotaika biggrin.gif . Zodziu, naudoju galima sakyti, pastoviai jau kokius 3 metus, pora kartu per savaite 4u.gif Nes kas vakara 28 dienas tepti mano odai butu perdaug g.gif . Aisku, po kapsules visada tepu naktini krema 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

man ir laabai patinka tbs priemones, atradau sau veidui tinkancia vitamino e serija, plaukams alyvuogiu ir medaus produktus, o del dekoratyvines kosmetikos tai is vis neturiu zodziu kokia ji man ir mano odai gera wub.gif wub.gif wub.gif

cia yra tbs naujienos, pasidalinkit jei ka jau ciupinejot, bandet:)

http://www.musingsof...ic-goddess.html

http://www.musingsof...elipscious.html
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2010 04 02, 14:08)
sveikos  4u.gif

man ir laabai patinka tbs priemones, atradau sau veidui tinkancia vitamino e serija, plaukams alyvuogiu ir medaus produktus, o del dekoratyvines kosmetikos tai is vis neturiu zodziu kokia ji man ir mano odai gera wub.gif  wub.gif  wub.gif

cia yra tbs naujienos, pasidalinkit jei ka jau ciupinejot, bandet:)

http://www.musingsof...ic-goddess.html

http://www.musingsof...elipscious.html


mano pazistama viena labai teigiamai apie LOVE gloss atsiliepe, taip pat zinau kad neblogi tie lupdaziai nauji, o naujas tusas, kurio cia neparodyta, jau yra pardej pas mus - tas uzrieciantis, 59 lt

mane tai labiausiai domintu seseliai ir tie lupu balzamai su atspalviu, bet ju kol kas pas mus berods nera...
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
Įsigijau išparduotuvėlėj šešėliukus-kubelius Special Edition Ice Cool Eyes Shimmer Cube 18, kaip pamačiau vėliau, testerinį variantą. Išsiaiškinau, kad pagaminti 2008 m. Kaip galvojat, kiek laiko juos dar naudoti galima? Buvusi šeimininkė naudojusi labai mažai, jie kaip nauji, bet man jų kvapas kažkoks specifinis.

Ir dar klausimėlis - gal kuri bandėt akyčių makiažo valiklį Camomile Gentle Eye Make-Up Remover, va tokį:
http://www.thebodysh...;prdcode=28311m
Galvoju, gal įsigyti reiktų.

O kaip TBS šepetėlių kokybė? Bronzinei pudrytei ir skaistalams kažkokių reiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabrielitta: 02 balandžio 2010 - 16:19
QUOTE(Gabrielitta @ 2010 04 02, 17:17)
Sveikos, mergaitės,
Įsigijau išparduotuvėlėj šešėliukus-kubelius Special Edition Ice Cool Eyes Shimmer Cube 18, kaip pamačiau vėliau, testerinį variantą. Išsiaiškinau, kad pagaminti 2008 m. Kaip galvojat, kiek laiko juos dar naudoti galima? Buvusi šeimininkė naudojusi labai mažai, jie kaip nauji, bet man jų kvapas kažkoks specifinis.

Ir dar klausimėlis - gal kuri bandėt akyčių makiažo valiklį Camomile Gentle Eye Make-Up Remover, va tokį:
http://www.thebodysh...;prdcode=28311m
Galvoju, gal įsigyti reiktų.

O kaip TBS šepetėlių kokybė? Bronzinei pudrytei ir skaistalams kažkokių reiktų.



laba,

sepetukai sako labai neblogi smile.gif bet as neturiu su kuo palyginti, tai mano komentaras nezinia kokiso vertes...

del seseliu - paziurek, ten apacioje turi buti parasyta, kiek menesiu nuo atidarymo galima naudoti, nes pagla pagaminima jie dar galioja, bet jei jie ir atidaryti buvo 2008, tai tikriausiai jau nebelabai...
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 04 02, 17:44)
laba,

sepetukai sako labai neblogi smile.gif bet as neturiu su kuo palyginti, tai mano komentaras nezinia kokiso vertes...

del seseliu - paziurek, ten apacioje turi buti parasyta, kiek menesiu nuo atidarymo galima naudoti, nes pagla pagaminima jie dar galioja, bet jei jie ir atidaryti buvo 2008, tai tikriausiai jau nebelabai...



Tik va visa bėda tame, kad tam testeriniam variante tokio užrašėlio dėl galiojimo nėra verysad.gif
Atsakyti