Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 27, 15:47)
Matau aš vienintelė taip taupiau juos naudoju, man vieno didelio sviesto beveik metams užtenka. tikrai atsimenu, kaip vieną sviestą gavau gimtadieniui dovanų, kitam gimtadieniui vėl gavau, o to senojo buvau iki galo nepabaigusi biggrin.gif
Nesitepu kas dieną, matyt dėl to.


Na as tai nematau prasmes taupyt, kai prisipirkau dideliu po 12lt ir mazu po 8lt ax.gif bet jei pirkciau uz 60lt is pardos lietuvoj manau irgi taupiau naudociau smile.gif mazuti isimeciau i rankinuka, tai per diena ne karta rankas pateplioju, man jos labai nusauseja, tai kazkaip malonu pasitept rolleyes.gif o tuos didelius naudoju kasdien po duso rolleyes.gif kadangi turiu 3 didelius ir pakaitom naudoju manau uzteks gana ilgai ax.gif

QUOTE(akvadigi @ 2010 03 27, 16:20)
o man atejo abu kartu, vienas pries daugiau nei savaite uzsakytas, kitas  - kovo 23 uzsakytas. abu siuntinukai apsirode ketvirtadieni..

mano drauge kuno svoesta  - veidui naudoja, nes pas ja labai sausa oda, ir sake geresnio veido kremo uz TBS kuno sviesta nera turejus


Na zinai, man rodos su tuo siuntimu kaip kada pasiseka, nes dabar kai ispardavimo prekes gal kartais is toliau siuncia jei neturi artimesniuose sandeliuose ax.gif

gal ir gerai veidui jei labai sausa oda smile.gif mano tai misri, tai kartais atrodo pasausejus, bet lb lengva nuriebinti ja, kad net per riebi pasidaro doh.gif nerizikuociau ant veido tept smile.gif

QUOTE(kibuka @ 2010 03 27, 17:32)
Perskaiciau tema ir susidariau ispudi kad karta paragaves negali sustot su TBS


nu bet zinok grynai biggrin.gif as pati buvau nieko nebandzius, dabar prisisakiau visko ir dar noriu.. pasiziurejau atsirado kuno sveitikliu in stock, kaip noriu negaliu.. bet bandau tvardytis nors kuriam laikui ax.gif nezinau kaip seksis blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Pupse @ 2010 03 28, 02:14)
Na as tai nematau prasmes taupyt, kai prisipirkau dideliu po 12lt ir mazu po 8lt  ax.gif bet jei pirkciau uz 60lt is pardos lietuvoj manau irgi taupiau naudociau smile.gif mazuti isimeciau i rankinuka, tai per diena ne karta rankas pateplioju, man jos labai nusauseja, tai kazkaip malonu pasitept  rolleyes.gif o tuos didelius naudoju kasdien po duso rolleyes.gif kadangi turiu 3 didelius ir pakaitom naudoju manau uzteks gana ilgai  ax.gif 



Na jo, tokiomis kainomis išvis nepirkt nuodėmė būtų biggrin.gif
Aš perku pas platintojas, sutaupau šiek tiek, 35-40 moku smile.gif
Bet ilgai naudoju ne dėl taupumo, tiesiog man taip išeina, tikrai negalvoju "va kiek man kainavo, reikia taupyti" biggrin.gif naudoju tiek, kiek jaučiu poreikio ir viskas smile.gif
O rankoms aš irgi labai mėgstu mažiuką tą turėti vietoje rankų kremo, geriausias dalykas man thumbup.gif
Atsakyti
neradau daug atsiliepimu apie tusus tai domina tankinantis, gal kas bandet? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Turiu tokį klausimėlį 4u.gif Gal kada naudojote TBS stangrinamąjį kūno pienelį? Ar vertas dėmesio? Ir po kiek laiko jaučiasi poveikis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 03 28, 15:50)
neradau daug atsiliepimu apie tusus tai domina tankinantis, gal kas bandet? 4u.gif
user posted image

Šitas gal vienintelis tušas iš TBS, kuris man patiko. Blakstienas super gražiai padažo(bent jau man) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 03 28, 19:47)
Šitas gal vienintelis tušas iš TBS, kuris man patiko. Blakstienas super gražiai padažo(bent jau man) mirksiukas.gif

o kaip laikosi?ar netepa, lengvai nusivalo?
o kuom kiti nepatiko?
turbut gundisiuos ji isigyti 4u.gif
Atsakyti
Vakar pirkau citrinu kvapo body lotion ir duso zele,cia is naujos serijos,sia savaite iseje.Kvapas pasakiskas.
Kazko primenu Italija,ir citrinini limoncello smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 29, 19:05)
Vakar pirkau citrinu kvapo body lotion ir duso zele,cia is naujos serijos,sia savaite iseje.Kvapas pasakiskas.
Kazko primenu Italija,ir citrinini limoncello  smile.gif

O man tas kvapas Fairy primena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 03 29, 16:17)
O man tas kvapas Fairy primena doh.gif



Limoncello ar bodu shop priemoniu citrinu kvapo? g.gif

Nes limoncello tai ivairiai gali nusipirkt,geresnio ar blogesnio.Priklauso gal nuo regiono.Mes ju n isbande buvom kol keliavom po Italija.Geriausias pasitaike Venecijoj ir Capri saloj.Is Romos aerosuoto parveztas lauktuviu tikrai muilu atsidave,taip kad jums nedrisciau priestaraut ax.gif
Atsakyti
Gal kuri esate naudojusi,TBS vitamino C kapsules?Stai tokias:
user posted image

Vakar nusipirkau,jos yra skirtos naudoti ryte,tai ryte nusipraususi pasitepiau,labai susvelnina veido oda,bet idomu,kaip poveikis g.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 29, 21:16-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 03 29, 21:16)
Gal kuri esate naudojusi,TBS vitamino C kapsules?Stai tokias:
[img]
Vakar nusipirkau,jos yra skirtos naudoti ryte,tai ryte nusipraususi pasitepiau,labai susvelnina veido oda,bet idomu,kaip poveikis g.gif

as esu naudojus...na susvelnina ta oda...o daugiau kad kazkas butu stebuklingai pasikeite..tai nepasakyciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 12:29
smile.gif+2010 03 29, 21:16-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 03 29, 21:16)
Gal kuri esate naudojusi,TBS vitamino C kapsules?Stai tokias:
user posted image

Vakar nusipirkau,jos yra skirtos naudoti ryte,tai ryte nusipraususi pasitepiau,labai susvelnina veido oda,bet idomu,kaip poveikis g.gif


O kodel ryte? g.gif As jas naudoju vakare 4u.gif . Va ikeliu aprasyma:
VITAMIN C TIME RELEASE CAPSULES – Kapsulės veido odai (28 kapsulės)
Intensyviai drėkinančios ir skaistinančios kapsulės su vitaminu C. Šių kapsulių dėka atgaivinsite papilkėjusią, pavargusią veido odą, suteiksite stangrumo ir elastingumo. Kapsulės ypač tinka stiprinti kaujagyslių sieneles. Naudokite vakare ant švarios veido odos, išskyrus paakių sritį. Sunaudojus 28 kapsules rekomenduojama padaryti 1 - 2 mėnesių pertrauką.
Atsakyti